Jump to content

odwołanie do bana za multikonto

qbaz
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałbym wyjaśnić, dlaczego niesłuszno mnie zbanowano, ponieważ konto, na które wysłałem surowce(pyssbulka) należy do mojego brata, ktory gra w ogame na innym komputerze, korzysta z tego samego internetu.

Więc jeśli ma się w domu bezprzewodowy internet to może w domu grać tylko jedna osoba?

Pozdrawiam, Koksu0

Witam, chciałbym wyjaśnić, dlaczego niesłuszno mnie zbanowano, ponieważ konto, na które wysłałem surowce(pyssbulka) należy do mojego brata, ktory gra w ogame na innym komputerze, korzysta z tego samego internetu.

Więc jeśli ma się w domu bezprzewodowy internet to może w domu grać tylko jedna osoba?

Pozdrawiam, Koksu0

z gory przepraszam za spam.

1. IP zewnetrzne mimo ze kozysta z innego komputera jest zawsze takie same wiec jesli nie zglosiles gry z jednego ip to jest ban za multikonto

2. nawet jesli takie zgloszenie wyslales to i tak powinien byc ban za push (jak dobrze pamietam), poniewaz regulamin zabrania transportu surowcow miedzy kontami ktore maja zgloszona gre z jednego ip

3. w Twojej wypowiedzi sa ewidentne dowodu na to ze jest gra z jednego ip, a za tym idzie multikonto

4. oraz przyznanie sie do drugiego przewinienia -> transport surowcow miedzy kontami posiadajacymi te same ip -> ban za push (jak dobrze pamietam)

moja dobra rada: przeczytaj regulamin

pozdrawiam :)

z gory informuje ze nie jestem zadnym SGO ani GO gry i tez sie za nich nie podszywam

/// Warn.

Dagger157

Nasz nick: koksu0

Treść blokady: multi 2/2 + transport surowców

Nick SGO, który nałożył bana: karolradom

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana: Korzystamy z bratem(pyssbulka) w domu z jednego bezprzewodowego internetu, co chyba jest zrozumiałe. Nie zgłosilismy wspólnego IP, ponieważ nie wiedzieliśmy wcześniej, że coś takiego trzeba zrobić przed rozpoczęciem gry, gdyż wcześniej graliśmy kilka lat temu.

Czy wg zasad Ogame teraz za taki błąd musimy czekać z bratem prawie półtora miesiąca na odbanowanie konta?

pozdrawiam,

Kuba :)

/// Tematy połączone. Nie trzeba zakładać nowego, wystarczy napisać kolejny post lub (najlepiej) edytować pierwszy i poprawić.

Dagger157

Bana za multi zdejmę z uwagi na fakt, że jedno z kont zostało założone 22 a drugie zaledwie 28 grudnia.

Utrzymane zostają natomiast blokady za transport surowców pomiędzy tymi kontami (zgodnie z tabelą kar 10 dni).

Reasumując Ban skrócony z 40 do 10 dni. W przypadku konta z tak niewielkim stażem jest to odpowiednia kara. W międzyczasie zapraszam do lektury regulaminu gry.

Po zakończeniu bana proszę o zgłoszenie gry z 1 ip.