Skocz do zawartości

Błąd w powrocie gś


Czarny93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, poprostu wróciły na planetę zamiast na moona. Flota i gś były puszczone z innych kordów, dolatywały w tej samej sekundzie (nawet w raporcie mam k, czyli na pewno z moona, ale wróciły na planetę. Myślę że to ma związek z tym, że już nie ma blokady slotów, bo wcześniej nie mogły dolatywać w tej samej sekundzie, dlatego nic takiego się nie zdarzało. Niby pierdoła, ale jak ktoś tak samo zrobi, to może gś stracić bo widać je na falandze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny ma racje to samo kiedyś było na pl dlatego tam przywrócili blokade slotów ponieważ jak 2 floty z 2 moonów dolatywały w tym samym czasie na 1 moona zawsze 1 z tych flot wróci na planetę. Najgorsze jest to ze nie musisz samemu lecieć 2 flotami wystarczy ze masz farta i twoja flot z flota gracza x wejdzie na tego moona i jeden z was wraca na planete, jest to ponoć błąd skryptu gry z tego co czytałem na forum ogame.pl, gdzie nawet gameforge miało problem to zrobić, temat na pewno dotyczy się w 100% gs a co do zwykłych statków nie sprawdzałem.

Mam skromną nadzieje ze sie mylę :)

DEUSX możesz sobie sprawdzić na testowym ale to więcej niż pewne. Jak odblokujesz na testowym blokadę slotów to tak sytuacja nie będzie miała miejsca.

Edytowane przez NOVATOREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.