Skocz do zawartości

Wzor wniosku o grę dwóch graczy na jednym koncie


Gość -LEON-

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, że mieszkacie razem niczego to nie zmienia. Bo teraz to każdy by mógł grać w 2 osoby: ja i współlokator...Albo zbierze się jakiś dwóch "lepszych" graczy , umówią się co i jak i co... również mają przewagę.

Ban powinien się należeć...

 

Viki ...

Skoro chcesz i Ty grać czemu sama nie założysz konta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polityk

Fakt, że mieszkacie razem niczego to nie zmienia. Bo teraz to każdy by mógł grać w 2 osoby: ja i współlokator...Albo zbierze się jakiś dwóch "lepszych" graczy , umówią się co i jak i co... również mają przewagę.

Ban powinien się należeć...

 

Viki ...

Skoro chcesz i Ty grać czemu sama nie założysz konta ?

 

i tak wszyscy co maja zgłoszone jedno ip to sobie zasiadaja : )

i od dawna to wiadomo

 

Myslicie ze dla dropshota siostra nie zasiada ? Na pewno tak było jest i bedzie : )

tylko ze kazdy ma to gdzies niech siedzi bo to nikomu nie przeszkadza

 

Ale widac sam drop ma problemy...ale najbardziej chyba ze soba, czas sie udac do jakiegos psychiatry zeby wyleczył z nalogu ogam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

hahahaha bo my wszyscy w jedej chacie siedzimy i walimy sie po dupkach a drop siedzi za drzwiami na schodach bo nikt go niecce wpuscic hahaha

 

bijesz plusy dla SS żeby cię z powrotem przyjęli?

 

Drop by chciał, to by sam sobie wszedł razem z drzwiami. Ale Drop to taka gnida, która nienawidzi nieuczciwej gry.

 

Stąd pytanie w temacie jak obejść zakaz gry 2 osób na jednym koncie.

Jak widać viki i marshal mają w poważaniu regulamin

 

Ja go staram się przestrzegać, tego samego oczekuje od innych.

 

Wszelkie formy łamania reg. zgłaszam

 

 

 

edit down:

gram solo kolego

Edytowane przez DropShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem trudno to podpiac pod np. zasiadanie ale dowody wskazują na to ze konto jest operowane przez 2 graczy z jednego ip mimo wszystko tak naprawdę nikt im tego nie udowodni bo pisać na gg to ja tez mogę ze mam przykładowo :"16 multi itp i ze ukradam astaty desuxowi" to jest niestety "legalne" bo niema złamania regulaminu widniejącego w systemie ogam.net. Niestety fakt ten bardzo mocno dotyka graczy którzy naprawdę graja fair a takiego gracza na którym siedzi np. Jw. para gołąbków gdzie konto kto wie może jest pilnowane prawie 24h na dobę jest teoretycznie nietykalne no chyba ze wylądują razem w łóżku i nie zdążą odebrać FS-a.

 

Drop rozumiem to tak samo jak ty i zresztą prawie cały serwer wie o tym ze graja razem ale to wszystko o dup.ę roztrząsnąć inna sutuacja miała by miejsce gdzie np zaraz po wylogowaniu konto by było logowane na 2 kompie to wtedy zmieniało by sie ip. karty sieciowej np. on gra na stacjonarnym a ona na lapie on idzie do pracy a ona odpala lapa i wchodzi wtedy jest do wychwycenia w systemie logowania po adresie mac karty sieciowej o ile dobrze pamietam.

 

 

P.S Osoby WW. tzn. (Ona,On) nie znam waszych imion i dlatego używałem tych skrótów bo było ąłtwiej pisac inaczej bardziej dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

drop grajmy uczciwie masz racje..dajcie nam bana bo wlasnie marshall tak sie przejąl tym banem ze sie do mnie dobiera...hahahaha..sorka...przezywamy traume z tym banem..dropek nie rób nam tego bo łózko połamiemy...xd

 

proszę bardzo.

Kpina z regulaminu, wyśmiewanie, wyjudzanie, ośmieszanie

 

Gracie we dwoje.

Przyznań się do zarzutów, które w zasadzie sami sobie postawiliście jest mnóstwo.

 

Czekam więc na decyzję admina. Zaś pomyślę o flotka

 

 

Ja tylko zadałem pytanie, w jaki sposób napisać wniosek o grę dwóch osób na jednym koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polityk

Czekam więc na decyzję admina. Zaś pomyślę o flotka

 

ze co :D

Polska trudna jezyk :D

 

Drop wyjdz czasem z domu, to moze zapomnisz o swoich nawazniejszych problemach zyciowych jak ban dla w/w osoby ;D

 

//warn za obrazę + warn x2 za spam

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

Wyświetl postUżytkownik DropShot dnia 15 grudzień 2012 - 22:07 napisał

Czekam więc na decyzję admina. Zaś pomyślę o flotka

 

Gdybyś nie zrozumiał, to wyjaśnię, że z oszustami grał nie będę.

 

Do czasu wyjaśnienia sytuacji postawię flotkę zaporową i czekam na decyzję Admina (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polityk

Gdybyś nie zrozumiał, to wyjaśnię, że z oszustami grał nie będę.

 

Do czasu wyjaśnienia sytuacji postawię flotkę zaporową i czekam na decyzję Admina (!)

 

 

no tak... flota flota flota ... tylko jedno w zyciu,,,, przykre to jest naprawde.....

 

//warn za obrazę + warn x2 za spam

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tu wszyscy kolejny przykład jak regulamin jest przestrzegany i jak ludzie domagają się sprawiedliwości, zupełnie jak w wątku http://forum.ogam.online/topic/13569-czy-to-sprawiedliwe/. I co? I nic. Ci którzy powinni się tym zająć mają to w gębokim poważaniu. Regulamin w obecnej formie jest do d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamania regulaminu zgłaszamy w odpowiednich działach, warn i zamykam.

 

 

Suma tematu:

ban za zasiadanie

35 punkty warnów

60 dni blokad

3 ostrzeżenia słowne

 

Proponuję nie robić sobie czatu z forum następnym razem a złamania regulamu zgłaszać w odpowiednich działach lub odpowiednim osobom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.