Skocz do zawartości

Łamanie regulaminu


Gość nowynowy

Ankieta  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto karać recydywistów surowiej ???



Rekomendowane odpowiedzi

Gość nowynowy

Witam

 

Tak się zastanawiam czy można łamać regulamin bez końca(te same pkt) oczywiście ponosząć za to odpowiednią karę czy możę jest coś takiego jak recydywa ?? Czy dopuszczalne jest rozwijanie się za pomocą oszustwa ?? Głównie proszę o odpowiedz administrację. Pytanie dość dziwne ale rozwinę temat i wytłumaczę o co mi chodzi jak otrzymam odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, istnieje takie coś jak ban Z RECYDYWĄ. O ile dobrze pamiętam, w tabeli kar jest o tym wspomniane.

 

EDIT:

Cytat z tabel kar:

Jeżeli regulamin lub dany punkt będzie notorycznie łamany osoba nakładająca blokadę będzie stosować zasadę recydywy, wydłużać czas blokady wg własnego uznania (nie więcej niż trzykrotność podstawy blokady).
Edytowane przez Darth Misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

EDIT:

Cytat z tabel kar:

 

Cytat

Jeżeli regulamin lub dany punkt będzie notorycznie łamany osoba nakładająca blokadę będzie stosować zasadę recydywy, wydłużać czas blokady wg własnego uznania (nie więcej niż trzykrotność podstawy blokady).

 

 

 

Czy administracją trzyma się tego pkt i czy trzykrotna kara to odpowiednia kara ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką byś chciał karę?? 10-krotność?? Za przykładowo cięty język mam nadać bana 10 krotnie większego, bo ktoś już zrobił to 6-7 razy?? Najbardziej 'szkodliwe' zachowania, mają dłuższą karę, co za tym idzie, sama trzykrotność jest już często ponad zyski, które moglibyśmy osiągnąć w tym czasie. Przeczytaj tabele kar i się odnoś do któregoś punktu, bo ciężko generalizować i odnosić się do tabeli jako całości.

 

Czy administracją trzyma się tego pkt i czy trzykrotna kara to odpowiednia kara ???

 

Trzyma się, ale oczywistym jest, że SGO też człowiek i jeśli chodzi o nakładanie bana z recydywą, może się pomylić i dać normalnego bana, ze względu na fakt, że mógł zapomnieć, tudzież nie spojrzeć do pręgierza. Jeśli taka sytuacja występuje, można bez problemu napisać do SGO w grze, który nakładał bana i zgłosić taki fakt, że dany gracz już był w niedalekim czasie na pręgierzu, za identyczne, tudzież podobne wykroczenie.

Edytowane przez Darth Misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

A jaką byś chciał karę?? 10-krotność?? Za przykładowo cięty język mam nadać bana 10 krotnie większego, bo ktoś już zrobił to 6-7 razy?? Najbardziej 'szkodliwe' zachowania, mają dłuższą karę, co za tym idzie, sama trzykrotność jest już często ponad zyski, które moglibyśmy osiągnąć w tym czasie. Przeczytaj tabele kar i się odnoś do któregoś punktu, bo ciężko generalizować i odnosić się do tabeli jako całości.

 

Masz rację za obrazę czy inne błache sprawy trzykrotność kary jest ok. Jeżeli jednak spraw rozchodzi się o multikonto lub multikonta to to wygląda nieco inaczej. Jeżeli jest gracz a jest taki który był karany za multi raz potem drugi co dziwne znowu te same nicki a podobno jest kasacja jednego konta lub dożywotni ban potem jest push z tymi samymi kontami itd. to czy to jest walka z recydywą ?? Coś tu nie działa chyba.

 

sama trzykrotność jest już często ponad zyski, które moglibyśmy osiągnąć w tym czasie

 

I tu się mylisz !!!

 

Bo gracz o którym piszę po wielotygodniowych banach za różne przewinienia cały czas się pnie w rankingach o wiele szybciej aniżeli inni gracze, być możę i ja się mylę. Możę on jest tak dobry, możę ma tyle czasu na farming, możę ma tyle pieniędzy na astaty tego nie wiem ale gdy ktoś zaraz po banie wskakuje kilka miejsc w górę to pewnie miało to związek z jego banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Nowa tabela kar obowiązuje od 30 października tego roku, więc za wsześniejsz multi, nie było żadnych kasacji.

 

Może i tak z tym że recydywa nastąpiła już po. A pozatym wiesz że nie chodzi mi tutaj teraz o kasację tylko o to żę ktoś stale łamie regulamin śmiejąc się w oczy innym używając tych samych nicków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Tak jak pisałem bodajże w moim drugim poście, napisz za tą sprawą do SGO, który nakładał bana, przedstaw mu sytuację co/jak/gdzie/kiedy i wtedy o ile twierdzenia Twoje są w pełni słuszne, zapewne długość bana się zmieni.

 

oki czy można to zrobić anonimowo ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz założyć temat w dziale złamania regulaminu i powiadomić operatora o całej swojej wiedzy na temat użytkownika, jego multi kontach itd. Operator na pewno zareaguje i gracz o ile będzie nadawał się do blokady to ją dostanie, a jak będzie miał multi to zapewniam, że ostatnie.

 

 

EDIT: Można anonimowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość nowynowy

Tak jak obiecałem odpisuje jak się dalej ta sprawa potoczyła. Otóż postąpiłem tak jak Darth Misiek mi zaproponował napisałem do odpowiedniej jednostki na ogam i na forum w pw zgłaszając moje niepewności no i minęło 1,5 miesiąca i żadnej odpowiedzi, a gracz o którym mówię już zmienił nick i bawi się dalej :) chcecie łączyć Uni a tu się recydywa szerzy. Sam chyba założę sobie drugie konto bo po przykładzie widać że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Ciekawe gdzie napisałeś i gdzie nie dostałeś odpowiedzi...

 

Wiesz co nie bądź śmieszny, zapytaj się swojego SGO a potem oceniaj innych bo stwierdzenie jakiego użyłeś powyżej ocenia mnie jako kłamcę. Napisałem niecałe 2 miesiące temu do MiGa na forum i w grze. A jak jesteś ciekawy to oprócz tego wczoraj też pisałem osobiście do ciebie w inne jsprawie łamania regulaminu i też nie dostałem odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem niecałe 2 miesiące temu do MiGa na forum i w grze. A jak jesteś ciekawy to oprócz tego wczoraj też pisałem osobiście do ciebie w inne jsprawie łamania regulaminu i też nie dostałem odpowiedzi.

 

Zostawmy sprawy sprzed dwóch miesięcy, bo te sobie można w dowolnej chwili wymyślić, ani operator ani baza danych tego nie pamięta.

Odnośnie wczorajszej wiadomości, sprawdziłem sobie wszystkie moje komunikatory (bo oczywiście po co sprecyzować, gdzie się napisało) i z przykrością stwierdzam tutaj jedno wielkie kłamstwo - nic nie napisałeś. Zdarza się, że zapomnę odpisać na pw - szczególnie na forum, dlatego został stworzony osobny dział do zgłaszania przewinień na forum. W grze zgłaszamy się do operatora (do administratora tylko błędy). Jeżeli już tej odpowiedzi nie dostałeś, to napisz ponownie za max jeden, dwa dni z przypomnieniem, wtedy operator na pewno sprawdzi.

 

Jeżeli chcesz mieć powód do reklamacji to napisz zgłoszenie na forum, tutaj widać kto i czy odpowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Zostawmy sprawy sprzed dwóch miesięcy, bo te sobie można w dowolnej chwili wymyślić, ani operator ani baza danych tego nie pamięta.

Odnośnie wczorajszej wiadomości, sprawdziłem sobie wszystkie moje komunikatory (bo oczywiście po co sprecyzować, gdzie się napisało) i z przykrością stwierdzam tutaj jedno wielkie kłamstwo - nic nie napisałeś. Zdarza się, że zapomnę odpisać na pw - szczególnie na forum, dlatego został stworzony osobny dział do zgłaszania przewinień na forum. W grze zgłaszamy się do operatora (do administratora tylko błędy). Jeżeli już tej odpowiedzi nie dostałeś, to napisz ponownie za max jeden, dwa dni z przypomnieniem, wtedy operator na pewno sprawdzi.

 

Jeżeli chcesz mieć powód do reklamacji to napisz zgłoszenie na forum, tutaj widać kto i czy odpowiedział.

 

Proszę w historii mojego komunikatora:

 

Reputacja

 

Wysłane przez nowynowy, wysłano do deusx

  • odpowiedzi: 0

łamanie regulaminu

 

Wysłane przez nowynowy, wysłano do MiG

  • odpowiedzi: 0

 

nie wiem czy to poprawnie wyświetli ale jako admin wejdz sobie na moje konto i sprawdz do kogo co pisałem a potem posądzaj o kłamstwo, i rozumiem że ktoś może mieć dużo zgłoszeń i czegoś nie zauważyć ale ja pisałem 2 razy raz na forum i raz w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przypominam sobie to zgłoszenie. W czasie gdy Pan wysłał wiadomość, gracz posiadał już bana za push

 

lady Push ekstremalny przez atak (omijanie systemu) 12.11.2012 22:58:01 02.12.2012 22:58:01 MiG

pascal Push ekstremalny przez atak (omijanie systemu) 12.11.2012 22:58:04 02.12.2012 22:58:04 MiG

 

Wysłane przez nowynowy, wysłano do MiG

odpowiedzi: 0

przez nowynowy

02 gru 2012 14:02

 

 

Przyznaję, zapomniałem odpowiedzieć, gdyż w czasie gdy czytałem PW nie byłem w domu, czytałem wiadomość ze smartfona, jednak zgłoszeni gracze już od dłuższego czasu byli już obserwowani. Nie wszystkie rzeczy da się sprawdzić od razu, czasami wymaga to czasu, aż gracze w końcu popełnią jakiś błąd. Recydywy dajemy za dwa takie same przewinienia, bana za push nie mieli, czyli recydywa również się nie należała.

 

Zapewniam, że wszystkie zgłoszenia są dokładnie sprawdzane, jeżeli nie otrzymujecie odpowiedzi proszę po prostu przypomnieć, bo mogę o nim zapomnieć, gdyż nie tylko światem wirtualnym się zyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że nie dostał pan ode mnie odpowiedzi na jedną wiadomość związaną z forum, tak jak wielu innych użytkowników, dlatego stworzyliśmy dział zgłoszenia w kategorii społeczność forum, aby podobne sytuacje nie miały miejsca (dostajemy mnóstwo pytań, często odpowiadamy na pytania, a wiadomości, które wymagają sprawdzenia, są zostawiane na później i często są po prostu zapominane, bo nie wyświetlają się już w szybkim menu). Ponadto wysłał pan do mnie pytanie retoryczne:

 

"O co chodzi z tą reputacją można sobie wstawiać -1 za każdego posta bo tak właśnie mnie potraktowano ????"
.

 

Skoro pan nie przeczytał regulaminu, to pana sprawa, ja nie będę odpowiadał na pytania, które nie wymagają odpowiedzi. A jak już przeczytałeś ten regulamin i chciałeś kogoś ukarać, to uważasz, że ja będzie prześwietlał 80.000 postów z nadzieją, że gdzieś znajdę ten minus ? Co do wiadomości do MiG, skoro gracze zostali ukarani a o to panu chodzi w wiadomości, odpowiedź nie jest konieczna, po co robić sztuczny problem ? Dwa, złamania regulaminu zgłaszamy w odpowiednich działach lub do sgo w grze, na forum się jakoby nie liczy, choć operator powinien oczywiście zareagować ;)

 

Trzymajmy się podstawowych zasad i nie będzie problemów. Został złamany regulamin gry lub forum? Piszę temat na forum, problem zostanie zbadany i administracja odpowiednio zareaguje. Ponadto nie chciałbym pana z góry osądzać, ale przez ostatnie zachowanie na forum człowiek traci jakąkolwiek chęć kontaktu z pańską osobą. Robisz bezsensowne tematy, zgłoszenia, ankiety, obrażasz administrację w tematach (kilku, bo usunięcie i pouczenie za jeden to za mało) i jeszcze się oburzasz, że nie dostałeś odpowiedzi na absurdalne pw (pomijając pw do miga, które zostało wysłane z opóźnieniem z wyczytanych tutaj danych)? Z całym szacunkiem, ale mogę stanowczo odmówić z tobą kontaktu, bo jesteś po prostu nie kulturalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

Recydywy dajemy za dwa takie same przewinienia, bana za push nie mieli, czyli recydywa również się nie należała.

 

 

Chyba nie do końca się zrozumieliśmy, uznałem że ten gracz kwalifikuje się pod recydywę gdyż już czterokrotnie był karany co można wyczytać w pręgierzu, zgadza się że w momencie w którym pisałem miał bana z tym że i tak jest to recydywa jeżeli gracz dwa razy jest karany za multi z tą samą osobą z tym samym nickiem. Nasuwa się pytanie dlaczego jedno z kont nie zostało skasowane przy pierwszym multi ?? A tym bardziej dlaczego jedno z kont nie zostało skasowane przy drugim multi ?? A potem to już nie było multi tylko push ekstremalny (nie wiem ile to było ale musiało być dużo tego surowca skoro nazwano go push ekstremalny) czyli podsumowując osoba która grała wcześniej na 2 kontach, grała tak dalej chociaż nie udowodniono poraz trzeci mu multi tylko push a w tym przypadku wydaje się oczywistym że to ten sam gracz. No i było jeszcze jedno przewinienie czyli Bash ale tu nie wiem czy to były ataki znowu na to samo konta ale tak można podejrzewać. W ten sposób gracz spędzając masę czasu na banach pnie się w statystykach o wiele szybciej niż gracze którzy grają uczciwie bez banów. Teraz mi MiG powiedz czy to nie jest recydywa ?? Jak dla mnie osoba która oszukuje kilka razy z rzędu żeby się wzbogacić zasługuje na dożywotniego bana.

 

 

Skoro pan nie przeczytał regulaminu, to pana sprawa, ja nie będę odpowiadał na pytania, które nie wymagają odpowiedzi. A jak już przeczytałeś ten regulamin i chciałeś kogoś ukarać, to uważasz, że ja będzie prześwietlał 80.000 postów z nadzieją, że gdzieś znajdę ten minus ? Co do wiadomości do MiG, skoro gracze zostali ukarani a o to panu chodzi w wiadomości, odpowiedź nie jest konieczna, po co robić sztuczny problem ? Dwa, złamania regulaminu zgłaszamy w odpowiednich działach lub do sgo w grze, na forum się jakoby nie liczy, choć operator powinien oczywiście zareagować ;)

 

Trzymajmy się podstawowych zasad i nie będzie problemów. Został złamany regulamin gry lub forum? Piszę temat na forum, problem zostanie zbadany i administracja odpowiednio zareaguje. Ponadto nie chciałbym pana z góry osądzać, ale przez ostatnie zachowanie na forum człowiek traci jakąkolwiek chęć kontaktu z pańską osobą. Robisz bezsensowne tematy, zgłoszenia, ankiety, obrażasz administrację w tematach (kilku, bo usunięcie i pouczenie za jeden to za mało) i jeszcze się oburzasz, że nie dostałeś odpowiedzi na absurdalne pw (pomijając pw do miga, które zostało wysłane z opóźnieniem z wyczytanych tutaj danych)? Z całym szacunkiem, ale mogę stanowczo odmówić z tobą kontaktu, bo jesteś po prostu nie kulturalny.

 

Nie robię sztucznego problemu tylko staram się zrozumieć zasady działania regulaminu lub też dostrzec luki które pomagają nieuczciwym graczom i stad też ten temat. Czyli temat recydywy który tu poruszam. I ok może na forum zgłoszenie się nie liczy ale przeczytaj uważnie wyżej że zgłosiłem to na forum i w grze u SGO a więc zrobiłem to poprawnie.

 

Jeżeli chodzi o trzymanie się zasad to powinno to dotyczyć wszystkich włącznie z Tobą i wtedy rzeczywiście nie będzie problemu. W ramach sprostowania tego co napisałeś o mnie powyżej po raz kolejny zaznaczam że w żadnym temacie i poście nie obraziłem administracji i teamu. W dziale skarg na Team założyłem temat w którym to żaliłem się na twoją osobę gdyż uważałem że niesłusznie dostałem warna a to chyba odpowiednie miejsce. Po zablokowaniu tego tematu przez ciebie założyłem ponownie drugi chcąc wyjaśnić czemu zablokowałeś pierwszy a Ty oczywiście zablokowałeś drugi temat i już miałem 8 warnów jak dla mnie bezpodstawnie.

Jedyny moment w którym może źle zrobiłem to rozmowa w shotboxie w którym nazwałem Cię może niezbyt poprawnie ale sam zrozum nie dopuściłeś mnie do podstawnej krytyki twojej osoby, ukarałeś mnie za posiadanie własnego odmiennego zdania. Gdy zabrakło Ci argumentów w Shotboxie powiedziałeś że blokujesz mi możliwość pisania w Shotboxie bo moja ranga na to nie pozwala (tylko myślę że regulamin jest regulaminem i wcześniej też nie pozwalała). Właśnie dlatego nazwałem Cię imieniem i nazwiskiem dyktatora który zamyka swych przeciwników żeby ich uciszyć.

 

W ten sposób zostałem uciszony

-blokada działu skarg

-8 warnów bez możliwości odwołania się

-kasacja wszystkich tematów ze skargami (czyli brak dowodów na to co mówię)

-blokada ShotBoxa (chcociaż to ostatnie mówiłeś że zrobisz ale nie wiem czy zrobiłeś bo nie pisałem tam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.