Jump to content

odwolanie od bana uni 4

Bomba
 Share

Recommended Posts

Wiram serdecznie chcial bym przeprosic za transport surowca do moich braci i kolegi z pracy namowilem 3 graczy slaay,juniorbomba,qqku i chcialem im dac troche surowca na start nie wiedzialem o tym ze dostaniemy bana bardzo bym prosil o danie mi szansy wszystkiego naprawienia i sciagniecie nam tych banow postaram sie w zamian sciagnac jeszcze kilku graczy i bede teraz przestrzegal wszystkich zasad gry bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prozby i sciagniecie nam tych blokad pozdrawiam

Cytat z regulaminu:

4. Zgłoszenie gry z jednego IP jest jednoznaczne z zakazem:

1) Transportu surowców między zgłoszonymi kontami;

2) Wszelkich pożyczek między zgłoszonymi kontami;

3) Wzajemnych ataków na siebie (wyłączając próby moonowe).

Tabela kar:

Transport surowców między zgłoszonymi kontami z jednym IP – 10 dni

Niestety regulamin w jednoznaczny sposób reguluje kwestie transportu surowców pomiędzy kontami, które są powiązane wspólnym IP. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.

Bana zdjąć nie mogę ponieważ miał tu miejsce wielokrotny transport surowców do kilku kont.

Zgodnie z nową tabelą kar, bany zostały nałożone na okres 10 dni.

Po upływie okresu blokady proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem gry.

Prosze o sciagniecie bana z powodu wyslania surowca zachecilem graczy do gry i chcialem im pomoc na poczatku niewielka ilosc tego surowca zostala przeslana wiecej sie to nie stanie prosze o sciagniecie nam bana bo mamy checi do gry pozdrawiam Bomba

Nasz nick:BOMBA,bombajunior/slaay,qqku

Treść blokady:Transport surowców między zgłoszonymi kontami z je

Nick SGO, który nałożył bana:KarolRadom

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana: Wiram serdecznie chcial bym przeprosic za transport surowca do moich braci i kolegi z pracy namowilem 3 graczy slaay,juniorbomba,qqku i chcialem im dac troche surowca na start nie wiedzialem o tym ze dostaniemy bana bardzo bym prosil o danie mi szansy wszystkiego naprawienia i sciagniecie nam tych banow postaram sie w zamian sciagnac jeszcze kilku graczy i bede teraz przestrzegal wszystkich zasad gry bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prozby i sciagniecie nam tych blokad pozdrawiam

chce nam sie grac a czekac do mikolaja bedzie ciezko szkoda szukac inna gre jak inwestujemy i wspieramy gre kupujac dodatki prosze o sciagniecie tych blokad

/// Edycja formatowania.

Dagger157

Regulamin dotyczy każdego w równym stopniu, zarówno tych, którzy korzystają ze sklepu jak i tych którzy grają bez astatów. Pisałem w poprzednim temacie, że nie widzę podstaw do zdjęcia blokady. Złamaliście regulamin więc otrzymaliście blokady jakie otrzymałby każdy inny gracz. SGO nie może zdejmować blokad bo "ktoś ma chęci do gry".