Skocz do zawartości

Jak powiększać moony?


Gość -LEON-

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to robić? Gdzie są zasady?

Bo wiem, że z tędy do owędy się powiększy a z kiędyś do kędyś się nie powiększy.

 

Czyli że po ataku na moona się nie powiększa. Ale czy po ataku z moona planety Ana planetę A - się powiększa?

 

Pomylić się na próbie dla moona 9900 nie jest miłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisujecie, ale przeczytać dokładnie pytanie, to nie łaska... Pytanie odnosiło się do tego, czy powiększy się moona atakując, z przykładowo: 1:111:11 Moon, na 1:111:11 Planeta

Ale czy po ataku z moona planety A_na planetę A

Nigdy nie próbowałem powiększać, bardziej niżeli mam, więc nie jestem tego na 100% pewien, ale po przeprowadzeniu 22, małych prób nigdzie mi się nie trafiło, żebym trafił na % z powiększaniem moona, więc możliwym jest, że nie da rady powiększyć moona, lecąc z niego.

 

EDIT: Posiadając moona większego, bądź równego, jaki by powstał po RW, prawdopodobnym jest, że nie jest możliwym pojawienia się napisu, że posiadany księżyc się powiększył (pomimo, że by się nie powiększył), więc moją teorię, można sobie wcisnąć gdzieś między półki :) NO chyba, że mam takiego pecha, że po wykonaniu 30 ataków, już teraz z planety na planetę, ani razu mi nie wyskoczył taki napis.

Edytowane przez Darth Misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc powiększy się tylko podczas ataku na planecie, a skąd flota została wysłana jest bez znaczenia. Będzie o tym info w raporcie, jak informacji nie ma to nie doszło do takiego warunku bo:

-albo procent jest zbyt mały

-20% szans nie zostało trafione

 

 

 

Przeniesione z Pomysły -> Gra do Pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc powiększy się tylko podczas ataku na planecie, a skąd flota została wysłana jest bez znaczenia

 

Więc pokuszę się o teorię, że wysyłając z moona A na planetę A nie powiększa się.

Było wykonanych chyba ze 20 prób, na powiększenie moona z 3000 na 4060 i bez rezultatu.

Natomiast lecąc z moona B na planetę A wyszedł za drugim razem.

 

Dalej już nie weryfikuję tego, bo nie mam surowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pokuszę się o teorię, że wysyłając z moona A na planetę A nie powiększa się.

Było wykonanych chyba ze 20 prób, na powiększenie moona z 3000 na 4060 i bez rezultatu.

Natomiast lecąc z moona B na planetę A wyszedł za drugim razem.

 

Dalej już nie weryfikuję tego, bo nie mam surowca

 

Nie sądzę, aby to miało związek ale sprawdzę ataki na tych samych pozycjach dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.