Skocz do zawartości

Połączenie u2 z u3


J-23

Ankieta  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz aby nastąpiło połączenie u2 z u3



Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast laczenia proponuje nie otwieranie nowych uniwersow. W zamian proponuje opcje ze np co pol roku na kazdym uni na start np gracz by dostawal okreslana ilosc surowcow w banku na dogonienie czesci graczy (mysle ze np 400 kkkk dexu na rozbudowe). Z badaniami gorsza sprawa ale np iles tam pkt na start na badania zeby od razu sobie wykozystac oczywiscie max do jakis tam poziomow. I np przez 2 miesiace dac np wydobycie 200%i szybkosc badan zwiekszyc.

 

I jakies promocje np swiateczna ze na u2 bedzie wydobycie dla nowych graczy iles tam wieksze.

Nie wiem jak to wyglada od strony technicznej ale wiem ze gracze nie beda grali np na uni 2 bo twierdza ze nie maja szans na dogonienie czolowki.

Zamiast otwierac nowe uni odswiezac stare a tak czy tak gracze beda inwestowac a kazde nowe uni wiaze sie z oplatami serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z rodzaju zróbmy coś bo nam się nudzi. Jasnym jest, że u2 i u3 umiera w dalszej kolejności jest u4 ale też już ledwo dyszy, czy pomysłodawca zastanowił się co zmieni to połączenie - wg mnie totalnie nic nie zmieni. Na u2 i u3 jest znikoma ilość flot a ich połączenie ich cudownie nie rozmnoży.

 

@down

 

Wszystko pięknie ale ja gram na u2 u3 i u4 i co teraz mam wybierać, które konto mam poświęcić?

 

Na każdym uni poświęciłem dużo czasu i surowców na ich rozbudowę!

 

Jak mi to zostanie zrekompensowane?

Edytowane przez Spinrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na u2 sa gracze którzy chętnie grają flotą i tacy którzy mają chęci polatać ale wiedzą że czołówka zacznie się łasić i myślę, że na u3 jest podobnie. Jeżeli będą chęci to można i dołączyć u4, no ale nie wiem. Decyzja należy do wszystkich. Najpierw zacząłbym od u2 i u3 i zobaczyć jakie to da rezultaty, dlatego jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie - najlepiej wszystkie Universa połączyć :P haha , jak wy sobie to wyobrażacie? co z farmami itp? będzie zapchane całe 11 galaktyk czy będzie robiona jakaś selekcja? czy tylko aktywni gracze zostaną przeniesieni a farmy znikną ? jeżeli by tak było i gracz nieaktywny wróci na swoje miejsce i zastanie takie jaja?:P no i jak ktoś ma konto na tych 2 uni to tym bardziej komplikuje sprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pomyśleć co z tym fantem zrobić. Surowce za tamte konta to nie bylo by sprawiedliwe, astaty też. A jakby tak dodać po prostu pare poziomów kopalni ? Wiele osób gra eko żeby noo grać eko. Surowce zwracają się stopniowo więc żeby uzbierać pokaźną sumę to trzeba by poczekać.

Czyli tak. Wybieramy sobie nasze konto ktore najbardziej nam odpowiada, reszta idzie do kasacji w zamian za małą rekompensate w postaci kopalni. Rzecz jasna nie mysle o 100% zwrocie ale np. 30% wartosci. (to tylko taka moja mysl :) )

 

Co do idlerkow to male nieaktywne konta bym usunal, konta zbanowane za bugusing sprzedaz kont itd usunalbym bezwzglednie a tych srednich idlerkow pozostawil ale tak, by było miejsce dla graczy aktywnych.

 

Mozna wprowadzic dodatkowo pomysl z surka na poczatek dla nowego gracza ale 40kkkk to chyba zbyt duzo, uwazam ze do 1-2kkkk to bylaby odpowiednia ilosc. Dodatkowo przez pierwszy tydzien logowan male ilosci surowcow (np. 200kkk deu)

Jeżeli macie pomysły, to piszcie. Może jakiś okaże się przydatny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, wybrać jedno z nich, a drugie oddać, innej opcji nie widzę. Rekompensaty?? Wiele ludzi posiada konta z takzwanego odzysku, czyt. przejęli czy to poprzez ogloszenie na forum, czy poprzez rozmowe na gg, konto od kogoś i jeszcze praktycznie rzecz biorąc nie za swoją pracę, należy im się rekompensata??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę czytam i oczom nie wierzę - czemu niby to ma służyć - czytaj następny postowiczu ze zrozumieniem!

 

Połącz lvl kopalni jak po jakim przeliczniku?

 

Połącz lvl badań jak po jakim przeliczniku?

 

Połącz istniejące floty jak po jakim przeliczniku?

 

Połącz wielkości moonów - (mnogo surki na > 5000 poszło podczas ich powiększania) jak po jakim przeliczniku?

 

Połącz zawartość banku astatów trytu no i jeszcze .....

 

a teraz podsumowanie

 

kilku graczy zezłomuje jakieś tam floty po czym niewielu się odbuduje reszta zrezygnuje z gry i co następne łączenie kolejnych uni?

 

Po co to to robić - żeby był krótkotrwały ruch w interesie?

 

Takie rozwiązania nie prowadzą do niczego! Nie ma możliwości racjonalnego i sprawiedliwego połączeni uni!

 

Właściciel gry powinien zastanowić się nad jej uatrakcyjnieniem, ale nie przez łączenie UNI, tylko przez nowe opcje satysfakcjonujące zarówno flociarzy jak i ekowców!

 

Gra jest statyczna i nie zmieni to łączenie uni czy też zakupienie dodatków astatów czy czego tam jeszcze właścicielowi gry potrzeba.

 

Statystyki, wyliczenia Neriela poprawki czysto techniczne do gry nie zapewnią jej atrakcyjności, a kółka wzajemnej adoracji raz powstają a raz ich nie ma.

 

Poważnie natomiast należałoby się zastanowić nad innymi systemowymi rozwiązaniami a nie nad tymczasowym łataniem czyichś zachcianek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączenie uni odbyłoby się na zasadzie dołączenia nowszego do starszego.

 

Czyli u2 pozostaje bez zmian, usunęło by się cześć kont nieaktywnych, a z u3 przeniosłoby się konta na u2.

Jeżeli dana nazwa użytkownika byłaby zajęta to:

-jeżeli nieaktywne konto - delete

-jeżeli aktywne, gracz zostanie poproszony o nową nazwę, albo jego konto przepadnie wraz z zakończeniem przenosin.

Jeżeli pozycja planety zajęta to skrypt znajdzie najbliższą możliwą i zmieni jej umiejscowienie.

 

Na czas przenosin wszystkie floty musiałby zostać na planetach, czyli 1 dzień do całkowitej blokady a później jeden dzień zakazu lotów z misją agresywną.

Jeżeli mamy konta na obu uniwersach - wybieramy jedno konto, drugie będzie mogło zostać przeniesione, ale nie będzie mogło być użytkowane.

Ten, kto ma dwa konta będzie miał dość specyficzną sytuację, bo będzie mógł zakończyć grę na koncie jednym i zacząć na drugim - ale tylko jednorazowo. Jak porzucimy pierwsze konto i zalogujemy się na drugie, to ponowne zalogowanie się na pierwsze konto będzie skutkowało banem za multi.

 

 

Tylko od strony technicznej, a czy to nastąpi nie wiadomo, będziemy analizować wasze wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, wybrać jedno z nich, a drugie oddać, innej opcji nie widzę. Rekompensaty?? Wiele ludzi posiada konta z takzwanego odzysku, czyt. przejęli czy to poprzez ogloszenie na forum, czy poprzez rozmowe na gg, konto od kogoś i jeszcze praktycznie rzecz biorąc nie za swoją pracę, należy im się rekompensata??

 

No i co z tego zapłacili sms-em - zbrodnia ? Ja tworzyłem swoje konta od 0 i co mam to teraz stacić bo tak sobie napisałeś>?

 

POST 2:

Ten, kto ma dwa konta będzie miał dość specyficzną sytuację, bo będzie mógł zakończyć grę na koncie jednym i zacząć na drugim - ale tylko jednorazowo. Jak porzucimy pierwsze konto i zalogujemy się na drugie, to ponowne zalogowanie się na pierwsze konto będzie skutkowało banem za multi.

 

 

Tylko od strony technicznej, a czy to nastąpi nie wiadomo, będziemy analizować wasze wypowiedzi.

 

 

Ale ale ja tu wydałem kasiurę na te konta - astaty dodatki wcześniej no i co ładnie to tak?

 

 

 

//po pierwsze nie używaj bezpodstawnie bbcode, po drugie nie pisz postu pod postem

//warn x1 za bezpodstawne używanie bbcode, warn x1 za double post

//ograniczę do do jednego warna tym razem

//deusx

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo jakie dublowanie - wiem panem i władcą tu jesteś ale chyba przeholowałeś !

 

Panie Marcinie Gliński żenada to co robisz nie wiem jaki masz w tym cel ale bardzo niskie to to jest zachowanie i nie istotne jest to czy jesteś administratorem czy właścicielem tej gry - warny za co za prawdę wyłuszczoną w sposób grzeczny i pozbawiony agresji inwektyw tudzież słów ogólnie uznawanych za obraźliwe - ogarnij się trochę człowieku!

Edytowane przez Spinrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie połączenie uni jest po prostu nie w porządku wobec tych którzy budowali swoje konta od zera przez lata :) kolega wyżej na samym u3 ma ponad 200tys. walk wygranych i rozumiem jego punkt widzenia, wsadził ogromną ilość czasu w grę i teraz ma decydować się na wybór jednego konta z posiadanych trzech? takich osób jest na pewno więcej

ja nie posiadam konta na u2, powiedzmy że jestem neutralny, ale jeżeli już decydujecie się na coś takiego to musi być jakaś rekompensata dla osób które posiadają dwa konta , choćby za ich "stracony" czas i pieniądze wpakowane w gre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego zapłacili sms-em - zbrodnia ? Ja tworzyłem swoje konta od 0 ...

Tak 'ładnie' się wypowiadasz, ale przeczytać dokładnie na co się odpisuje to już nie łaska?? Jakbyś nie zauważył posiadamy na forum taki piękny dział jak przejmę/oddam konto i adekwatnie przejętych kont, chodziło mi o konta 'aktywne', co można bez problemu wyczytać z mojego poprzedniego postu, czyli przejęcie nie polegające na wysłaniu sms, po czym dostaniu danych od administratora, adekwatnie do loginu i hasła konta, które przez x czasu było nieaktywne.

i co mam to teraz stacić bo tak sobie napisałeś>?

To, że coś napisałem, to nie znaczy że tak będzie, mój głos jest na równi z każdym innym głosem oddanym przez gracza, więc nie musisz mi nadawać 'Boskiego statusu', używając takich stwierdzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dostanę kolejnego warna ale nic to.

 

Nie będę się specjalnie irytował ponieważ to tylko gra! i jako rozrywkę tak ją traktuję.

 

Jeżeli właściciel uznał, że nieopłacalne jest utrzymywanie 2 lub 3 wymierających uni to niech to napisze wprost.

 

Czyli np. "Drodzy gracze ze względu na niskie wpływy z gry nie pozwalające na utrzymanie serwisu łączę z dniem ... u2 i u3"

 

Posługiwanie się argumentami, że będzie więcej flot i więcej aktywnych graczy po połączeniu uni 2 i 3 jest nieuprawnione i niczym nie poparte z jednego powodu ponieważ taka operacja nie była jeszcze tu prowadzona i nikt nawet właściciel gry nie jest w stanie przewidzieć jaka będzie aktywność graczy po wspomnianym połączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie niezła zadyma :). Najbardziej zadowoleni będą ekonomiści którym urwie się "koryto" bo im najbardziej dochodowych idle'rów usuną, i co oni poczną, skąd będą zbierać surówkę skoro ich aktywność polega przede wszystkim na farmieniu a nie złomowaniu. Pomysł przedni, tylko pogratulować. Aaa i zapomniałem dodać że flotowcy będą mieli zajęcie ale na krótką metę bo szybko się wyprztykają i znów pozostanie 5-10 najsilniejszych notabene pewnie z jednego sojuszu. No cóż pozostanie jak już ktoś to zauważył połączyć UNI2/3 z UNI4 :)

 

Porażka.

 

deusx jak podejmiesz decyzję o połączeniu UNIwersów to moim zdaniem strzelisz sobie w kolano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi farmami jest nie do końca jak powiedziałeś. Z tego co rozumiem, to u3 jest nakładane na u2, czyli idlerzy zostaną, tylko gdy będzie gracz na tej samej pozycji po prostu przeniesie układ/pozycję obok daną planetę. Ekonomiści z u3 będą mieli dzięki temu lepsze - większe farmy, a z u2 większą konkurencję do farmienia.

 

Jeżeli pozycja planety zajęta to skrypt znajdzie najbliższą możliwą i zmieni jej umiejscowienie.

 

Przypuszczam także, że dodatkowo będą farmy z u3 więc chyba powodów do narzekania nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi farmami jest nie do końca jak powiedziałeś. Z tego co rozumiem, to u3 jest nakładane na u2, czyli idlerzy zostaną, tylko gdy będzie gracz na tej samej pozycji po prostu przeniesie układ/pozycję obok daną planetę. Ekonomiści z u3 będą mieli dzięki temu lepsze - większe farmy, a z u2 większą konkurencję do farmienia.

 

 

 

Przypuszczam także, że dodatkowo będą farmy z u3 więc chyba powodów do narzekania nie będzie ;)

 

Przeczytaj co napisał deusx, myślę że warto :)http://forum.ogam.online/topic/13450-polaczenie-u2-z-u3/#entry99260

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dana nazwa użytkownika byłaby zajęta to:

-jeżeli nieaktywne konto - delete

-jeżeli aktywne, gracz zostanie poproszony o nową nazwę, albo jego konto przepadnie wraz z zakończeniem przenosin.

Jeżeli pozycja planety zajęta to skrypt znajdzie najbliższą możliwą i zmieni jej umiejscowienie.

 

Gdzie pisze że idler będzie usunięty ? Pisze tylko że jeżeli idler ma taką samą nazwę jak inny gracz to idler zostanie usunięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 08:47

 

Cytat

Jeżeli dana nazwa użytkownika byłaby zajęta to:

-jeżeli nieaktywne konto - delete

-jeżeli aktywne, gracz zostanie poproszony o nową nazwę, albo jego konto przepadnie wraz z zakończeniem przenosin.

Jeżeli pozycja planety zajęta to skrypt znajdzie najbliższą możliwą i zmieni jej umiejscowienie.

 

Gdzie pisze że idler będzie usunięty ? Pisze tylko że jeżeli idler ma taką samą nazwę jak inny gracz to idler zostanie usunięty

 

No właśnie TU stoi jak wół :) konto nieaktywne - delete, chyba że nieaktywny Twoim zdaniem to tylko dożywotni ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.