Skocz do zawartości

Flota - stwórz


AisheN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zgłosić błąd, a mianowicie zrobiłem komuś moona i nie zaliczyło mi go:

Oczekuje na wykonanie zadania 1. Obecny stan: 0

Chyba, że liczy się tylko sobie, ale wtedy to jest b. głupie, bo nikt nie ma zamiaru niszczyć 11/12 lvl teleportera i robić sobie 250 moonów.

 

Link do raportu: http://uni6.ogam.online/rw.php?raport=d1ea6c8dc331f8ff0026ddbdb719c38f0067f171&display=on

 

Ps. Niech jakiś moderator przeniesie do działu błędy, dzięki :)

Edytowane przez AisheN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisałem, że ma nie być?

Pytam tylko skąd pomysł, że ludzie porobią floty. Napis w zadaniach ich raczej do tego nie nakłoni.

wiesz zawsze jak będzie jakaś nagroda za wybudowanie jakiegoś statka to wiesz bybudują np ow 1kkk bo tak każe zadanie a za nagrodę eko zrobią :) może trochę flot dzieki temu sie pojawić na uni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx mam pytanie techniczne.

Jeśli miedzy przeliczeniami, zrobię 20 moonów na własnych lotkach i je usunę - to zaliczy mi te usunięte moony?

 

Mam na myśli konkretnie stawianie lotki -> moon -> kasacja lotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Deusx, mógłbyś w końcu to naprawić? Już któryś raz mam ten błąd, że nie zalicza mi moonów, ale tym razem jest to koło 30 moonów. Zrobiłem je koło 1,5h temu i dalej mam ten sam stan moonów.

Nie mam aż tyle czasu, żeby ciągle od nowa je robić, więc proszę o dodanie mi tych, co zrobiłem.

 

 

/// Tak ciężko użyć opcji "szukaj" lub chociaż przejrzeć pierwszą stronę w dziale "Błędy" by znaleźć podobny temat?? Połączone.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.