Jump to content

luftwaffe&livemylife&Hejter (SS) vs. oniko [1.692.111.181%]

AL-JA5eeRA
 Share

Recommended Posts

Takie tam RW :P Policzony to zezłomowany, jak to bywa u SS :D

Pozdro dla Marka za pomoc w zadaniu, Marszala za wykonanie, wszystkich SSman'ów i SSwomen's oraz reszty znajomków :)

Starcie flot z: 17-11-2012 02:43:01.

Agresor Luftwaffe

Gwiazda Śmierci - 1
    Fleet Slov - 1

Agresor livemylife

Sonda szpiegowska - 1

Agresor Hejter

Sonda szpiegowska - 1

Agresor Hejter

Okręt wojenny - 6.000.000.000
    Niszczyciel - 5.000.000.000
    Pancernik - 4.000.000.000

Agresor Hejter

Recykler - 1

Obrońca oniko

Okręt wojenny - 2.298.535.239
    Recykler - 53.282.856
    Niszczyciel - 225.000.000
    Gwiazda Śmierci - 2.376.628
    Pancernik - 119.972.971
    Fleet Slov - 5
    Ultra transporter - 58.096.858
    Aurora - 58.236.703
    Szperacz - 92.243.972
    Wyrzutnia rakiet - 147.000.000
    Ciężkie działo laserowe - 441.000.000
    Działo jonowe - 264.600.000
    Mała powłoka ochronna - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

Agresor Luftwaffe

Gwiazda Śmierci - 1
    Fleet Slov - 1

Agresor livemylife

Agresor Hejter

Agresor Hejter

Okręt wojenny - 5.962.219.421

Agresor Hejter

Recykler - 1

Obrońca oniko

Niszczyciel - 108.482.740
    Gwiazda Śmierci - 2.376.628
    Pancernik - 20.576.570
    Ultra transporter - 22.039.628
    Aurora - 58.236.703
    Duża powłoka ochronna - 1

Agresor Luftwaffe

Gwiazda Śmierci - 1
    Fleet Slov - 1

Agresor livemylife

Agresor Hejter

Agresor Hejter

Agresor Hejter

Recykler - 1

Obrońca oniko

Gwiazda Śmierci - 2.194.703
    Aurora - 12.604.733

Agresor Luftwaffe

Gwiazda Śmierci - 1
    Fleet Slov - 1

Agresor livemylife

Agresor Hejter

Agresor Hejter

Agresor Hejter

Recykler - 1

Obrońca oniko

Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!

Agresor stracił 2.266.834.742.000 jednostek.

Obrońca stracił 302.345.225.198.000 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 112.559.056.958.700 Metal i 56.652.061.180.200 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (1.692.111.181%)

Zamiecione ;)

Takie tam RW :P Policzony to zezłomowany, jak to bywa u SS :D

Pozdro dla Marka za pomoc w zadaniu...

Kolejne rw autorstwa teamu SS zmontowane, podobnie jak kilkanscie ostatnich, dzieki pomocy Marka. Pomoc Marka, czyli dla niewtajemniczonych programy do odswiezania i nagrywania widoku ekranu.

Gratuluje calemu SS jesli kreci Was takie zlomowanie. Po co jednak te wszystkie gadki o likwidacji banku, demontowni i rozruszaniu ogam skoro sami wyniszczacie gre zniechecajac ludzi nielegalnym wyliczaniem ich flot, a w konsekwencj złomowaniem. Wielka mi sztuka podpiac swoj sklad do flet slova , ktory leci od kilku godzin taka wielka macie z tego frajde? Jak dla mnie to pseudolatanie, ale skoro deusx Wam na to pozwala, a Wy nie widzicie w tym nic zlego....

Pozdrowienia dla wyzej wspomnianego deusxa , za wprowadzenie skryptu, ktory niby przeciwdziala tego rodzaju praktykom, o czym mnie zapewnil na pw. Zacytowalem je w poscie:

http://forum.ogam.ne...ybel-buguserom/

(ale usunalem po wiadmosci od admina bowiem) okazalo sie, ze skryptu tak naprawde nie ma, ale za to.... jest pulapka na buguserow:

Wysłano 15 listopad 2012 - 07:32 deusx

Nie zezwalam na udostępnianie moich prywatnych wiadomości, tematem dałeś oszustom sygnał, że będzie coś zrobione i ponownie muszę odłożyć to w terminie aby pułapka się udała.

Widocznie administrator woli podchody, tylko dlaczego trwaja one tak dlugo skoro juz na u5 Marek z kolegami zlomowali w ten sposob. Widocznie tez ma w tym swoj fun, skoro zamiast czajenia sie wystarczyloby skorzystac z gotowych rozwiazan:

Wysłano 15 listopad 2012 - 22:06 snow

Nie widzialem nigdzie (w regulaminie) zadnej wzmianki od zakazie cytowania wiadomosci od administracji (...) Wystarczy pojsc za glosem Neriela i podniesc koszt uzycia fali, tym razem bardziej sensownie, czyli tak jak sugeruje do 50 kkk dyxu za strzal, nie bedziesz musial bawic sie wowczas w jakies podchody jesli z logow nie mozesz poprostu wrzucic oszusta bana. Pozdrawiam.

Gdyby pulapka sie nie udala, zawsze mozesz wrzucic mi bana na pocieche. Nie bede mial pretensji do SS-manow po tym jak mnie "wyklikaja", ale do Ciebie, ze w :du**: masz swoja gre. Pewnie wowczas pojde w twoje slady i bede mial rownie gleboko.

Kolejne rw autorstwa teamu SS zmontowane, podobnie jak kilkanscie ostatnich, dzieki pomocy Marka. Pomoc Marka, czyli dla niewtajemniczonych programy do odswiezania i nagrywania widoku ekranu.

Gratuluje calemu SS jesli kreci Was takie zlomowanie. Po co jednak te wszystkie gadki o likwidacji banku, demontowni i rozruszaniu ogam skoro sami wyniszczacie gre zniechecajac ludzi nielegalnym wyliczaniem ich flot, a w konsekwencj złomowaniem. Wielka mi sztuka podpiac swoj sklad do flet slova , ktory leci od kilku godzin taka wielka macie z tego frajde? Jak dla mnie to pseudolatanie, ale skoro deusx Wam na to pozwala, a Wy nie widzicie w tym nic zlego....

Pozdrowienia dla wyzej wspomnianego deusxa , za wprowadzenie skryptu, ktory niby przeciwdziala tego rodzaju praktykom, o czym mnie zapewnil na pw. Zacytowalem je w poscie:

(ale usunalem po wiadmosci od admina bowiem) okazalo sie, ze skryptu tak naprawde nie ma, ale za to.... jest pulapka na buguserow:

Nie zezwalam na udostępnianie moich prywatnych wiadomości, tematem dałeś oszustom sygnał, że będzie coś zrobione i ponownie muszę odłożyć to w terminie aby pułapka się udała.

Widocznie administrator woli podchody, tylko dlaczego trwaja one tak dlugo skoro juz na u5 Marek z kolegami zlomowali w ten sposob. Widocznie tez ma w tym swoj fun, skoro zamiast czajenia sie wystarczyloby skorzystac z gotowych rozwiazan:

Nie widzialem nigdzie (w regulaminie) zadnej wzmianki od zakazie cytowania wiadomosci od administracji (...) Wystarczy pojsc za glosem Neriela i podniesc koszt uzycia fali, tym razem bardziej sensownie, czyli tak jak sugeruje do 50 kkk dyxu za strzal, nie bedziesz musial bawic sie wowczas w jakies podchody jesli z logow nie mozesz poprostu wrzucic oszusta bana. Pozdrawiam.

Gdyby pulapka sie nie udala, zawsze mozesz wrzucic mi bana na pocieche. Nie bede mial pretensji do SS-manow po tym jak mnie "wyklikaja", ale do Ciebie, ze w :du**: masz swoja gre. Pewnie wowczas pojde w twoje slady i bede mial rownie gleboko.

PRECZ Z TEORIAMI SPISKOWYMI TYPU "FALANGATOR", " AUTODŚWIEŻATOR"

koles zal mi ciebie....nic sam zrobic nieumiesz wiec sie innych trzepiasz....

najlepsze to ze według ciebie na 5 tak samo złomowałem, ciekawe......niepal juz wiecej tego kraku bo juz naprawde ci szkodzi :D

Edited by livemylife

koles zal mi ciebie....nic sam zrobic nieumiesz wiec sie innych trzepiasz....

(...) niepal juz wiecej tego kraku bo juz naprawde ci szkodzi :D

Pale tylko temat z pewnego zrodla, ale ty powinienes zmienic dostawce. Juz widac u ciebie problemy z komunikowaniem sie z otoczeniem. Trudno powiedziec co miales na mysli mowiac, ze " sie (...) trzepiesz" chyba chodzilo ci o czepiac sie?! :troll:

p.s

pytasz na pw o moj nick z u5 :D

...garalem z toba w soju. Razilo mnie jednak to, ze notorycznie sie "trzepiesz" i opuscilem wasze domowe przedszkole ;D

p.s.2

"nieumiesz" pisze sie osobno :mlotkiem_w_glowe2:

p.s 3

11.17 16:21:26 livemylife [6:8:9] Brak Tematu http://ogam.online/skins/epic/img/m.gif - trancie boisz sie podac nicka??!! ciul z cb bo duzo gadasz a nic nierobisz, ta twoja flotka bedzie za niedługo w reckach

Pisze sie transie, a nie z czasownikami rozdzielnie ("nierobisz")

...a gdyby tak o jeden przelew mniej, a zamiast tego zainwestowac w slownik ortograficzny... ;P

Meczy cie "trancie", ze nie wiesz kim jestem? :spadowa:

Pewnie w koncu wyladuje w rekach, bo deusx daje ci "poklikac" twoim programem. Chyba sie wtedy za"trzepiesz trancie" :tongue3:

Edited by Snow

snow niewazne jak sie pisze wazne aby odbiorca zrozumial a ty jak widac nie zrozumiales ja pale 12 lat baczke i schizofremii i depresji jeszcze niemam, brawo ziomale dobrze to wszystko poszlo ^^ dzieki za pozdrowienia a uparrtemu obroncy sz0

luftwaffe cel co się z nim w tygodniu bawił i nie potrafił sam sobie poradzić, trzepnąłem chłopowi 2 mony żeby wiedział gdzie ma uciekać,

ale marek, no marek jest autoodświerzator i to wbudowany w przeglądarkę, znaną dość, także nie ma problemu, a kamerę przed monitorem kto zabroni postawić, dodatkowe oprogramowanie gdzie niby??

co do pomysłu Nariela z falą to nie wejdzie, prędzej demontownia wiadomo SS

no ale wracając jakby do wątku głównego to ciekawe czemu tyle się ich ciągnęło za flotą hejtera... jak smród z g*****

BSZO, oby tylko chciał się jeszcze odbudować...