Jump to content

Uni6 Krissfighter

ASS
 Share

Recommended Posts

Nasz nick: astatowiec

Nick gracza łamiącego regulamin: krissfighter

Opis sytuacji: grzecznie do gościa pisałem a ten mnie od dzieci wyzywa..gościu dowodzik zeskanowac czy jak?

Wszelkie możliwe dane (linki lub screeny,czas)

10-23 20:05:39 +0200 KrissFighter [5:21:4] Brak Tematu Odpowiedź

W RL jesteś nikim to już wiemy... Ale w grze starasz się zgrywać kozaka... Podaj swoje wszystkie koordy jeśli starczy ci odwagi a jutro sprawdzimy co się stanie ^.^

10-23 20:03:10 +0200 KrissFighter [5:21:4] Brak Tematu Odpowiedź

Uciekanie przed SS dziecinko? I uważaj na słowa małolacie bo razem wódki nie piliśmy...

Ale mi obraza... Nie jestem konfidentem ale może wstawić twoje wiadomości do mnie? :)

Bo to ty mnie zacząłeś nękać obrazami ale stwierdziłem że lepiej zdjąć ci moona niż zgłaszać ale jeśli chcesz w nasz spór mieszać adminów to chętnie z DeusX-em podzielę się twoimi "grzecznymi" wiadomościami :)

Edited by KrissFighter

astatowiec nieznam cie jednak nieraz widzialem co wypisujesz na sb badz na pw do ludzi on w zaden sposob cie nie obrazil a jesli uwazasz sie za dorroslego zalatw to jak dorosly wyrwij "chwasta" (nie ublizajac krisowi) a nie skarzysz sie niczym dziecko i pamietaj ze to tylko gra i nie warto ublizac drugiemu czlowiefkowi z powodu straty wirtualnych jednostek pozdrawiam i mysle ze zalatwicie to sami

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.