Skocz do zawartości

Błąd teleportacji.


Feniks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sytłacja wygląda tak.

 

Gram na u2 nick Revan.

 

Gracz Sandrusia1 leciała na mnie 30.000.000 GS po upływie czasu wysłała ponad 30 mld OW lecz ustawiła je tak że przyleciały wcześniej o 3 niz GS'y

 

Zbudowałem 5mld OW otworzyłem nowe okno z grą i przyszykowałem na jedynm oknie odrazu teleportacje a drugie okno do odmierzenia czasu.

 

W 2 oknie kiedy OW sandy miały na liczniku czas 0:00:00 teleportowałem flote na księzyc który był atakowny.

Kiedy zobaczyłem RW okazało sie że flota teleportowała sie przed dolotem OW sandry przez co poniosłem straty.

 

Proszę o rozpatrzenie czaów teleportacji i ataków sandry,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to mogło być spowodowane minimalnymi różnicami czasu (nawet kilkanaście milisekund) wynikające z ładowania stron, m.in. czasu lotu w podglądzie. Wiadomo, że trzeba co jakiś czas odświeżyć podgląd, bo czas się czasami "rozjeżdża" i jest inny przed odświeżeniem i po odświeżeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to mogło być spowodowane minimalnymi różnicami czasu (nawet kilkanaście milisekund) wynikające z ładowania stron, m.in. czasu lotu w podglądzie. Wiadomo, że trzeba co jakiś czas odświeżyć podgląd, bo czas się czasami "rozjeżdża" i jest inny przed odświeżeniem i po odświeżeniu.

 

to własnie tłumaczyłam koledze no ale nie chciał mi uwierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież skrypt nie wykonuje się szybciej a jeżeli już to wolniej przez zacinanie się komputera bądź przeglądarki. Przekłamanie nie może mieć miejsca w te strone opisaną w tej sytuacji a jedynie w drugą. Polecam w takim wypadku napisać podanie o zwrot tym bardziej, że w jakimś niedawnym RW widziałem, że było bardzo podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.