Jump to content

Niesłuszny ban

Sidodarte
 Share

Recommended Posts

Nick: sidodarte, darkos13

Treść blokady: Multi 1/2 + transport surowców

Nick SGO, który nałożył bana: karolradom

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana: Ja i kolega dostaliśmy bana za multi, jednak kolega zgłaszał Grę z jednego IP, a surowce mu wysłałem, bo zaczął później ode mnie. Mieszkamy w jednej miejscowości i mamy ten sam internet. Czas logowań może się pokrywać, bo gramy razem.

Edited by Sidodarte

Ban jest słuszny. Zaczeliście grę z 1 ip przed akceptacją zgłoszenia (zgłoszenie nie zostało jeszcze zaakceptowane).

Ponadto przy zgłoszonej grze z 1 ip zabronione są jakiekolwiek transporty surowców pomiędzy zgłoszonymi kontami.

Cytat z regulaminu:

2. Użytkownicy do czasu akceptacji zgłoszenia muszą zachowywać odstęp co najmniej 60 minut pomiędzy logowaniem.

3. Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub zablokowania jednego lub więcej kont MULTI.

4. Zgłoszenie gry z jednego IP jest jednoznaczne z zakazem:

1) Transportu surowców między zgłoszonymi kontami;

2) Wszelkich pożyczek między zgłoszonymi kontami;

3) Wzajemnych ataków na siebie (wyłączając próby moonowe).

Edited by KarolRadom

Ban jest słuszny. Zaczeliście grę z 1 ip przed akceptacją zgłoszenia (zgłoszenie nie zostało jeszcze zaakceptowane).

Ponadto przy zgłoszonej grze z 1 ip zabronione są jakiekolwiek transporty surowców pomiędzy zgłoszonymi kontami.

Cytat z regulaminu:

Przecież te pkty sa nienormalne. to jest gra dla togos kto ma neo i kazde ip jest inne. jestem z malej miejscowosci, jest tu 1 glowny dystrybutor neta, kazdy ma to samo ip. jak mamy sie logowac w odstepie 60 min?

po 2 mam czekac tyle czasu, zeby czekac az jasnie GM sie zaloguje i zgodzi sie na gre. szkoda fajna uga ale przez niektorych wielu jeszcze odejdzie i to juz na starcie.

pozdro dla normalnych

Przecież te pkty sa nienormalne. to jest gra dla togos kto ma neo i kazde ip jest inne. jestem z malej miejscowosci, jest tu 1 glowny dystrybutor neta, kazdy ma to samo ip. jak mamy sie logowac w odstepie 60 min?

w neostradzie IP też się powtarza czasami :)

właśnie przez to, że jest zmienne.

ja też mam jednego dystrybutora internetu na całe osiedle. W takiej sytuacji należy wysłać zgłoszenie gry z jednego IP (nawet jeśli nie wiemy, czy ktos jeszcze gra). W tym zgłoszeniu jest wtedy zamieszczony tylko nasz nick, a w treści wpisujemy wyjaśnienie, czyli to, że (w tym przypadku) w mojej miejscowości/osiedlu jest tylko jeden dystrybutor internetu i ktoś jeszcze może mieć to samo IP. To wszystko.

proste :)

/// Spam w odwołaniu.

Dagger157

ahhh... wlasnie tak myslalem, ze bedziesz zaslanial sie regulaminem. powiem wiecej- zle skonsruowanym regulaminem. pozdro i pomysl nad tym, bo gra przez to wiele traci.

nie no ok, ale wpadam a tu ban. a moze to jest wina gm ze caly czzas nnie jest on i nie czeka na zgloszenia. bo chyba za transport sury ban na miecha to przesada

/// Post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Dagger157

Edited by Dagger157

Spieriz:

W przypadku takiego zgłoszenia nadal będzie obowiązywał zakaz transportów pomiędzy kontami logującymi się z tego samego ip... Gdybyśmy pozwolili na takie transpoty to połowa uniwersum założyłaby multikonta.

Ale jeśli faktycznie przesyłał na słabsze konto to sory..ale ja podzielam zdanie zbanowanego.

/// Warn za spam.

Dagger157

Spieriz:

W przypadku takiego zgłoszenia nadal będzie obowiązywał zakaz transportów pomiędzy kontami logującymi się z tego samego ip... Gdybyśmy pozwolili na takie transpoty to połowa uniwersum założyłaby multikonta.

wiem o tym, ale kolega darkos pisał o:

jak mamy sie logowac w odstepie 60 min?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.