Skocz do zawartości

Urlopowicze w rekordach na niebiesko.


Czarny93

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to, aby gracze którzy są na U, byli w rekordach na niebiesko, tak jak jest to w statystykach? Ułatwi to trochę sprawę, nie trzeba będzie osobno sprawdzać czy dany gracz ma urlop. To jest pierdoła, nie jest specjalnie potrzebne, ale myślę że przydało by się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł...bo..nic on tak w sumie nam nie da...Nie wiem jak Ty ale ja jak patrze w rekordy to i tak juz wiem/pamiętam kto na U a kto gra...

Lepiej by juz było zrobić aby gracze zbanowani i ci na U w ogóle nie widnieli w rekordach...

Jak juz się tym zająć to porządnie..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wogole nie tylko popieram twój temat i pomysł ale i dokładam swoje 5 groszy mianowicie nie powinno byc w rekordach po ID matki tylko po tym kto pierwszy to zrobił w końcu to rekord tak a rekordem jest pierwsze zbudowanie zbadanie itp a nie kto pierwszy konto miał

głownie chodzi mi o technologie ekspedycji jako pierwszy na calej grze zbadalem na 29 lvl i co z tego mam nawet mnie w rekordach nie ma bo konto stoprocent ma niższe ID

to mnie sie wlasnie nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wogole nie tylko popieram twój temat i pomysł ale i dokładam swoje 5 groszy mianowicie nie powinno byc w rekordach po ID matki tylko po tym kto pierwszy to zrobił w końcu to rekord tak a rekordem jest pierwsze zbudowanie zbadanie itp a nie kto pierwszy konto miał

głownie chodzi mi o technologie ekspedycji jako pierwszy na calej grze zbadalem na 29 lvl i co z tego mam nawet mnie w rekordach nie ma bo konto stoprocent ma niższe ID

to mnie sie wlasnie nie podoba

 

 

Agree. Jako pierwszy zbadałem 28 lvl ekspa na u5 i tak już mnie tam nie ma w rekordach bo Jaro ma niższy ID... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.