Jump to content

Winiu & spieriz vs tatamniesunie & DropShot - 4.948.233.081%

Recommended Posts

ja przynajmniej nie musze sie dowartosciowywac głupimi wpisami na forum...

marshall:

ilość postów: 805

lacznie online: : 65d 16h 56m 3s

i Ty mi piszesz o tym ze się dowartośwotuje? no nie wiem komu to bardziej jest potrzebne. Sądząc po ilości postów i czasie to predzej Tobie

Gratki :):brawo: Zarąbiste RW :spoko: , akcja super :tancze: , dobra szkoła gry i dobry pomysł :D:spoko:

dzięki za dedykacje, już po ślubie, było fajnie :) i miło ... dużo się wypiło :D:pijacy:

Co do RW bardzo piękne, tylko nie wiem czemu winiu je sobie wstawił. .. zasady są chyba jasne kto powinien wstawić RW, przegrani nie wstawiają swoich złomów, to nie ich zdobycz. A tak ojciec sukcesu nie jest wstanie przekazać tego co by chciał, opisu wkleić, ale winiu nigdy nie potrafił się zachować.

percele się pospieraj w swoim temacie albo na SB, nikogo nie obchodzą twoje dyrdymały jakie sobie powymyśłałeś

no to kto tu był agresorem? jakby się chłopaki nie zgrali i drop flotą nie wbił to ty byś był agresorem a tak zostałeś ofiarą, także naucz się że jak się przegrywa to się czeka, na swoją kolej, a jak po dwóch dniach RW nie ma to się samemu wstawia :P

udajesz debila czy nim jestes??

agresorem bylem ja.

shiwa był obrońca.

mam nauczysz sie przegrywać ?? wybuduj flotę a nie klepiesz eko , chętnie zjade cie jak psa.

nie ty jesteś tym "debilem", bo nie rozumiesz co się do ciebie pisze, nie jesteś tu wygranym, zawsze wygrany wstawia RW a nie PZ, bo ty jesteś tu PZ, więc po co te wciskanie głupot, naucz się w końcu, jesteś w SS, ale nie jest to chyba Salon Sierot czy też Salon Skurw*** którzy ani nie potrafia się zachować, bo ty wyraźnie od nich odstajesz pod tym względem, ani pogratulowałeś ani zachowałeś się...

co do moich działań w grze, to już moja sprawa, mam swoje obowiązki i robię to co mogę, a ty poza darcia ryjem nie robisz nic więcej

co za typ :|

moja rada,za kase z wesela zainwestuj w dobre okulary.

zanim coś napiszesz najpierw przeczytaj cały temat.

http://forum.ogam.online/topic/12749-winiu-spieriz-vs-tatamniesunie-dropshot-4948233081/page__st__20#entry93971

Umiem sie zachować , ale nie do takich osób jak ty.

zresztą o czym my rozmawiamy?

jesteś zwykłym pionkiem w tej grze.

Suma procentów z RW

4.698.673 %

tyle ode mnie w tym temacie.

narazie.

Winiacz ma klase. Potrafi przyjąć porażkę.

Jeden z lepszych graczy na OGam i chyba jedyny, który potrafił tak szczerze złożyć gratulację po własnym złomie.

Winiu - szacunek

Dziękuję za akcję

edit:

Chciałam dać '+' do reputacji, ale niestety nie można. Więc masz tutaj wielki + ;)

Edited by DropShot

a o mnie to już chyba wszyscy zapomnieli

chyba nikogo nie obrażałem i nie płakałem, że straciłem flotę : )

W sumie tak niby wygląda ;P

Tobie Spieriz też należy się szacunek. W sumie najwięcej krzyczałeś, a pierwszy gratulacje złożyłeś.

Trochę tak szczerze mnie to wszystko zaskakuje. Bo niby wam się grać odechciało, ale w pięciu na moonki lataliście... bla bla bla i ... chyba wam dam spokój. Ale tylko do czasu aż urośniecie. Bo mi 5kkk% jest potrzebne ;P

W sumie tak niby wygląda ;P

Tobie Spieriz też należy się szacunek. W sumie najwięcej krzyczałeś, a pierwszy gratulacje złożyłeś.

Trochę tak szczerze mnie to wszystko zaskakuje. Bo niby wam się grać odechciało, ale w pięciu na moonki lataliście... bla bla bla i ... chyba wam dam spokój. Ale tylko do czasu aż urośniecie. Bo mi 5kkk% jest potrzebne ;P

winiu już stawia flote na ten % ;P

• 6 years later...