Jump to content

Kradziez surowcow z banku i wlamanie na konto

damianflk
 Share

Recommended Posts

Nasz nick: isuar

Nick gracza łamiącego regulamin: brasilas

Opis sytuacji:Dostalem konto okolo tydzien temu od gracza brasilas na u2 konto mialo nick isuar:)

Nie zmienilem hasla a on dzis wszedl i okradl mnie z surowcow, z planety 8;124;5 prawdopodobnie farmione byly surowce i wyplacone na ta planete. A gracz brasilas ma blisko planety wiec sobie sfarmil. Prosze o ukaranie gracza ! To jest bezczelne zachowanie !

Wszelkie możliwe dane (linki lub screeny,czas)

Edited by virtualny

faktem jest, że to bardzo niekulturalne zachowanie z jego strony, ale to jest Twoja wina, bo mogłeś zmienić hasło, skoro już dostałeś konto.

myślę, że dałoby radę załatwić dla niego bana za push / zasiadanie, bo w regulaminie i tabeli kar raczej nie ma punktu dotyczącego kradzieży surowców z konta.

Znalazlem surka moja 50 bln deuteru zostalo wydane na 100 mld wyrzutni rakiet ... ! Ale czy moze mi ktos umozliwic abymje zdemontowal i odzyskalsurowiec? Mozecie to sprawzic kiedy zostaly wybudowane i z jakiego ip ... !

Nie rozumiem dlaczego brasilas, chcial mi na zlosc zrobic ?

jestesmy w sojuszu razem i daltego chciales abym dolaczyl do sojuszu, zeby widziec kiedy mnei nie ma i wykorzystac moj surowiec? Ukrasc nie mogles bo by doszli do tego to lepiej komus na zlosc zrobic ?

Edited by virtualny

desux prosze zobacz że nie wysłałem ani 1 statka na tego gracza ;/

a i zobacz czy z mojego IP było ostatnio logowanie na to konto ;/

jak ci sie posrało w głowie to nie wiem o co ci chodzi , załatw takiemu konto a ten jeszcze o cos takiego będzie na BC mówił ;/

a z resztą co ja bym miał z tego jak bym ci wyrzutni nastawiał ? puknij sie najpierw w głowe a puzniej gadaj i oskarżaj ;/

sam pewnie przypadkiem wybudowałeś i teraz chcesz demontownie za 100%

TT o co Ci chodzi, zaden przekret czlowieku nie byl bo mnie na koncie nie bylo, po co bym budowal wr jak nawet nikt mnei nie szpieguje a potem robic bojkot?

Zastanow sie co mowisz wiesz, dowodow nie masz zadnych, nie obrazaj mnie bo zadnych przekretow nie robie a zazdrosc ludzka widze nie zna granic... szczegolnie Twoja i wielu innych, ktorzy donosza na moja osobe.

może łąskawie jakiś SGO albo deusx wypowiedział by się w tym temacie ?

I o to jestem :) Tylko nie rozumiem po co miałbym się wypowiadać. Deusx zna sytuację, ja jako SGO wszystko co mam w możliwości sprawdziłem i nie byłem w stanie stwierdzić, kto to zrobił, więc jeśli coś to trzeba czekać na wypowiedź Deusx'a.

IP, które zalogowało się 9 września o godzinie 16:30 pochodzi z Bratysławy (Słowacja). Potem występuje też odmienne, jednak jest ono podobnie jak reszta IP z PTK CENTERTEL (orange). IP nie pasuje nawet w przybliżeniu do żadnego innego na uniwersum 2,3,4,5. Na uniwersum 6 IP jest przypisane do konta: "krystian70". Na owym koncie jest jeszcze jedno IP, które zaś pasuje na u2 do kont:

krystian7091 (10.08.2012) (konto w ogóle nie rozwinięte).

Isuar (od 14.08 do 20.08).

Na koncie krystian7091 występuje tylko jedno IP.

Na koncie isuar nie ma żadnych transportów na inne konta, było jedynie kilka nieznacznych rabunków przez konto: Brodi

Jakiś czas temu były demontowane ow i recki, ale to dużo wcześniej.

W sumie jest zapisanych ok 190 różnych ruchów flot wykonanych z konta isuar, na konto isuar jest lotów 29.

Pozostaje pytanie, czy oskarżony zasiadał na kontach krystian i czy komuś jest znane w ogóle to konto, bo same konta na u2 i u6 są zerowej wartości, dlatego blokada jest bezcelowa oraz kto grał na koncie isuar w w/w tygodniu.

No to to logowanie 9 wrzesniao 16;30 to jest to wlamanie napewno, bo jakos od poludnia do 18 mnie nie bylo.

Ja konto dostalem na poczatku wrzesnia jakos i zaczalem grac po paru dniach dopiero z tego ip mojego, ktore podawalem. A wczesniej konto mial gracz brasilas

Isuar (od 14.08 do 20.08). nie wiem kto gral bo ja tego konta nie mialem, wiec zapewne to gracz brasilas powinien wyjasnic, wczesniej wiem, ze multi bylo z kontem brasilasibyl za to ban wiec sprawdz jakie ip wtedy laczylo te konta, moze to bedzie wyjasnienie sprawy ;)

teoretycznie mozna by przez bramke proxy/zdalny pulpit/TOR'a.

zaloze sie ze jakis sposob jest,ale zazwyczaj jest to straaasznie wolne. np na wybudowanie wr trzeba byloby. 15 min(a na TORZE zmienilibysmy kilkanascie razy swoje IP,za czym idzie odswiezanie strony - blad sesji)

Edited by -shiwa-

Przez proxy nie zalogujesz się na ogam, sam kiedyś próbowałem. To było by za proste :)

Jak nie zalogujesz jak zalogujesz, chyba, że teraz coś już nie działa, ale kiedyś normalnie przez proxy wchodziłem... Zresztą kilka osób wchodziło, które miały bana na IP.