Jump to content

Zasiadanie

Hayate
 Share

Recommended Posts

Witam pisze tu odnosnie bana:

Nick Powód Przez

ciechen zasiadanie Catalyst

live zasiadanie Catalyst

Sprawa wyglad tak iz wysłałem zgłoszenie o wspólnym IP czekałem na odpowiedz i w miedzyczasie musiałem juz zalogowacbrata na koncie bo Ciechena jechali a ja obiecałem ze brat sie zajmie kontem...

Kilka godzin po zalogowaniu dostałem odmowe.... zdziwiłem sie bardzo bo mimo iz umiesciłem mało informacji były dosyc tresciwe...

napisałem 2 zgłoszenie ale na odpowiedz czekałem juz duzo dłuzej wiec powiedziałem bratu zeby sie logował bo obiecałem ze sie zajmiemy...

tak wiec prosze o wyrozumiałe UB poniewaz zgłoszenie zostalo wysłane i nie było kontaktu flot lub jakiego kolwiek innego....

Pozdrawiam LIVE u6

Edited by Hayate

Pierwsze zgłoszenie.

Witam sprawa wyglada tak ze kolega z soju ciechen jedzie na słuzbe wojskową na 4 miechy...tak ze chciałbym sie zaopiekowac jego kontem do kiedy bedzie to mozliwe :)

ogólne zadania to wplacanie sury , rozbudowa moona i badan :)

Drugie zgłoszenie.

Witam

Problem wyglada tak ze kolega z sojuszu ciechen dostał wezwanie na słuzbe wojskowa (4 miesiace) gdyby zazucił urlop stracił by duzo czasu i surowcy pozatym ugrzazł by w badaniach tak ze szukał zastepstwa w sród swoich znajomych niestety bez skutku poniewaz nikt najwyrazniej nie miał stycznosci z ogam i tego typu grami....dlatego napisał do mnie wiedzac ze mam brata blizniaka czy brat nie mógł by sie u niego logowac niestety kozystamy z routera i mamy takie samo ip z tad zgłoszenie....brat gra na ogame top 33 :P dla sprawdzenia uni hydra gracz aron 212 k pkt...

gracz ciechen nie logowal sie do tamtej pory na moim komputerze..... do tej pory.... wysłałem wczesniej zgłoszenie zostało ono odrzucone niestety musiał brat wpłacic mu sure wiec logowanie było...za co przepraszam nie dostałem odpowiedzi a zabowiazałem sie dopilnowac sprawy wiec sam kazałem mu sie zalogowac.

ciechen nawet niewiem z kad jest jak ma na imie itd poprostu kolezenska pomoc.....konta nie ukradniemy wiec chyba chłopak ma do nas zaufanie pozatym od kod jestem na uni dobrze sie dogadujemy z tad moja propozycjia zaopiekowaniem sie kontem przez brata... na dobra sprawe ja tez tam zagladam ale nawet z kamerka ciezko by było stwierdzic który z nas loguje sie na czyim koncie :P

co wiecej moge napisac...4 miechy robienia badani wplacania sury i klepania budynków na moonie u niego takie jest ustalenie...niewiem co wiecej moge napisac....

gracz live

Jak widać w drugim zgłoszeniu pojawia się brat "bliźniak". Razem z resztą SGO na u6 ustaliliśmy, że coś tu nie gra i że żaden brat nie istnieje.

A jesli udowodnie to dajac dwa skany dowodów osobistych?? da to cos??

Pierwsze zgłoszenie było podane przez ciechena wiec skopiowałem i wysłałem....jak przyszła odmowa napisałem jak wyglada sytuacjia u mnie wiec jesli mi nie wierzycie, SGO u6 ,sprawdzicie moja korespondencjie PW na koncie pisał tam do mnie ciechen w całej sprawie...czy nie mozecie tego sprawdzic ??

skany moge wysłac za 10 min jesli sa potrzebne...

jesli nie chcecie dac wiary dowodom osobistym to niewiem jak moge udowodnic ze mam brata.....

Edited by Hayate

To ja poproszę o warna. Muszę Catalyst przyznać, że jako operatorzy u6 jesteście zajebiście zabawni. :D

Razem z resztą SGO na u6 ustaliliśmy, że coś tu nie gra i że żaden brat nie istnieje.

Mistrzostwo ! Wmów człowiekowi, że jego bliźniak nie istnieje. To pewnie przez te wszystkie lata sztuczki z lustrami mu robili i to był tak naprawdę tylko on ?

/Catalyst

Warn.

zgadza sie ale fakt ze zgłoszenie wysłane powinien to chociaz złagodzic do 3-4 dni....przeprosiłem i sam to zgłosiłem...myslałem ze to bedzie srodek złagadzajacy...niewiem jak to jest czy byscie to zauwazyli czy nie ale byc moze nie wiec sam sie przyznałem......

czemu tu nie zastosowaliscie sie do tego ?? traktujcie nas równo....

tez kozystam z routeraz...i tez logowanie było z 2 pc....

czemu tam jest ub a tu nie ?? :(

Napisano 23 sierpień 2012 - 20:23

Nasz nick: riddi

Treść blokady: multi 1/2

Nick SGO, który nałożył bana: zdzisLG

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana:

Witam

Od kilku dni gram z bratem na tym serwerze .

Posiadamy 2 osobne komputery neta dzielimy przez router (myślę ze to łatwo sprawdzić )

miedzy naszymi flotami nigdy nie doszło do kontaktu ... zależało nam na czystej rywalizacji eko

kiedyś na Ogame.pl od jakiegoś GM się dowiedziałem ze skoro router nam rozdziela neta na 2 kompy i my gramy na tym samym uni nie musimy tego zgłaszać bo oni widza czy to 1 czy 2 kompy po jakiś adresach kart .

Myślałem ze tu jest podobnie i ze jak będziemy się pilnować z lotami to ni powinno być Bana ...

Jeśli jest taka możliwość proszę o skrócenie kary lub całkowite jej zdjęcie.

Pozdrawiam Riddi

#2 zdzisLG

Nawiedzony Lucyfer

Operator

zdejmuje bana i proszę o zgłoszenie gry z jednego ip....

Edited by Hayate