Skocz do zawartości

Licytacja konta ARAB (uniwersum 2, TOP: 4) 30 bln punktów


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do licytacji konta ARAB (uniwersum 2), konto top 4, posiada aż 30 bln punktów !

Jest to jedno z najstarszych kont w grze, poprzedni użytkownik zdecydował się oddać konto na licytację, tak więc zachęcam do kupna.

 

Cena minimalna: 100 zł (przebicie minimalne: 20 zł)

 

Aktualna cena: 350 zł (nick: w0lfmark)

 

 

Licytacja trwa do 10 września ! Kwota zostanie w całości przekazana dla Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową (fundacja.net)

Cel jest szczytny, nie są mile widziane zabawy czy potem wycofywania się z licytacji - nie szczędź grosza, tym razem zbieramy dla dzieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke uczciwosci deusx powinienes zachowac.

 

a czy to nie jest uczciwe, że deusx chce więcej kasy przeznaczyć na cele charytatywne.....

Konto jest warte więcej niż 500zł myślę spokojnie, że za 800zł powinno minimalnie przejść to ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze jakis uklad, przelicytowalem hhsnake i odrazu licytacja przedluzona ?

Nie bylo mowy o prawie do przedluzenia licytacji, a pisalo, ze do 7 wrzesnia, specjalnie przed polnoca licytowalem.

Troszke uczciwosci deusx powinienes zachowac.

 

Tak czy inaczej joze Cię przelicytował, a konto warte jest dużo więcej, nie mam zamiaru robić licytacji za bezcen (tym bardziej, że cel szczytny, więc jaki mogę mieć tu układ, jak przelew jest bezpośrednio na fundację?), zacząłeś licytować bez akceptowania regulaminu więc licz się z tym, że zasady ustala administrator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego sie kłócisz , widzisz ze konto jest warte o wiele wiele wiecej , sam zbieram kase na nie ... gdybym mal odrazu 500 bym postawił ale nie mam , zbieram . Poza tym wiesz na co to idzie ? Czytałes jaki jest tego cel czy tylko na punkty patrzałes .

 

Konto to jak i każde inne jest własnością Administracji i moze ona robic sobie co zechce :)

 

Zachęcam do licytacji ;) moze niebawem też dołącze a jak nie to do następnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.