Skocz do zawartości

Rekordy ogam.online


Marco

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Alwego uni7:

 

Technologia ekspedycji: Poziom 31

Rekord trytu z 1 ekspedycji: 6344

07-28 08:23:28 +0200	System	Raport Ekspedycji
-
Załoga ujrzała w oddali rozbłysk gamma. Ekspedytorzy wiedzą, że zbyt bliskie podejście spowoduje wciągnięcie ich przez grawitację do czarnej dziury. 
Postanowili oni podążyć za rozbłyskiem, utrzymując spory dystans. Gdy gamma się wypala powstaje spora ilość energii, specjalnie przystosowane 
Szperacze pochłonęły kilka procent energii uzyskując z niej 6344 jednostek trytu.

Recyklery: 350.000.000.000

Okręt wojenny: 900.000.000.000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

 

 


W sprawie badań sumarycznie odezwę się za 2 tyg.. ale rekordu grawitonów to pewnie już nikt nie przebije

 

Nudno to ja przebiłem  ;D

 

Rozwój grawitonów ( Poziom 24 )

 

jeszcze mam :D

Satelita słoneczny 5.419.595.316.868

 

Badania sumarycznie 504

 

Joyek uni 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mogę znaleźć żadnych statków do złupienia  ;)

Ale znalazłem kolejny przegapiony rekordzik  ;D

 

Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych ( Poziom 23 )

Joyek uni 7

 

Badania sumarycznie 505
Joyek uni 7

 

Z nadzieją że kiedys ktos się tym zajmie :help:

i nadszedł ten dzień ;)

//zaktualizowano

Edytowane przez nebu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Trzeba zaktualizować podstronę Rekordy w grze na każdym uni.
 Na u8 spory odsetek rekordzistów ma status G, nie grają bo maja bana zatem dlaczego liczymy ich wyniki?

 

Strona ta nie liczy też moim zdaniem jak powinna. Jeżeli rekord budynku metalu był 76 i pobiłem go na 77 następnie wszystkie 21 kopalni zrobiłem na 76 a w chwili obecnej mam 4 kopalnie na 77 to powinienem mieć wydobycie metalu największe? Mam włączonego Geologa i resorty na maksa a koleś który w tym czasie poszedł na bana nie mógł raczej zrównać się czy nadal być pierwszy.

 

Zatem rekordy liczą wydobycie surowca nieco inaczej niż podstrona Surowce. I to byłby drugi błąd. Chyba że o czyms nie pomyślałem w grze...
 

 

adn. 1

Rekordy przeliczone: 29.03.2018 6:00:08 Budynki Gracz Poziom Kopalnia metalu     Kopalnia kryształu     Ekstraktor deuteru     i tak dalej    

 

adn.2

Po każdej zmianie odśwież i przelicz ponownie tę zakładkę, aby produkcja się aktualizowała.   Dzienne Tygodniowe Miesięczne Metal       Produkcja rozszerzona Produkcja - wszystkie planety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.