Jump to content

Ponowne odwołanie do deusx oraz slawekbest

donbambosz
 Share

Recommended Posts

Deusx widzę,że temat zamknąłeś, więc tutaj piszę.

Uważasz, że ludzie, którzy niby Ci potwierdzili coś, wiedzą skąd miałem surowce ? Zapewne takie osoby na dodatek co mnie nie znają, fałszywi, którzy z zazdrości chcą, abym bana miał,a ten caly TT Ci nagadal pewnie pierdół i inni,jedynie damielek (y2k) to osoba z która rozmawiałem i wie sam, ze ciagle na cos polowalem, catalyst tez, niech Ci powiedzą, że siedzialem ciagle na ogam, koordy spisywalem szukalem, skanowalem setki razy dziennie zeby cos zarobic. Tak szczerze, pomysl czy to co ktoś powie, moze byc jakims dowodemlub potwierdzeniem? Raczej malo wiarygodne plotki sa nie wiem czy wiesz:)

Tomas27 chociaz mi odbanuj, bo zarazjakje dostalem chcialem oddac konto Cobra i przejsc na Tomasa27, nie zdarzylem na nim zaczacgrac nawet, bo Slawekbest zbanowal mnieza multi i pozniejposypalbany za inne oskarzenia, mimo ze logowania byly przedawnione i konta nie moje .

Zresztą na koncie vendetty grałem uczciwie i surowce tam byly legalne też, a zbanowałes mi je jedynie za rzekomy zakaz gry na uni 2..., Cobra i donbamboss tak samo miały uczciwie zarobione surowce,zreszta za zostałyteż zbanowane za cos innego.

W ogole ten ban na Cobra co dostałem to absurd, niegrałem przezten okres czasu, a zostałem zbanowany, za to, że kiedyś w histori logowałem sie na inne konta...

Edited by donbambosz

Nie wiem po co napisałeś kolejne odwołanie... Nie wnosi ono nic nowego do tematu.

Zakładanie kolejnych tematów nie wpłynie na decyzje Deus'a. Dostałeś już odpowiedź na odwołanie a poprzedni temat został zamknięty...

Decyzja Deus'a jest ostateczna a spam na forum napewno nie polepszy Twojej sytuacji.

Jak dla mnie temat do zamknięcia...

Jesli nie masz potwierdzonych dowodow, ze rozmawialem na Twoj temat z Deusem to po co takie bzdury piszesz. A jesli posiadasz takich koleszkow w grze o jakich piszesz to powodzenia. Sam jestes sobie winien, ze masz tyle banow.

Miej pretensje do samego siebie, nie umiesz grac uczciwie nie bedziesz gral wogole.

Napisałem odpowiedźpoprostu, deusx zamknał a ja chcialem sie jedynie wypowiedziec na temat jego odpowiedzi.

TT żałosnyjestes, kolegów w grze nie szukałem i nie gadałem z ludzmi tym bardziej o tym skad mam surowce, jedynie paru zaufanych ludzi wiedzialo, ze gram bardzo aktywnie. NIe wypowiadaj sie o mojej uczciwosci, skoro sam masz za uszami wiele, przeciez konto chcialesswoje nau2 sprzedac :)

//Catalyst

Po pierwsze odwołanie nie jest napisane wg. wzoru. Po drugie dział "odwołania" służy do kontaktu zbanowanego z administracja, wszelkie inny wpisy będą traktowane jako spam.

Temat zamykam, jak Deus wyrazi chęci aby w nim odpowiedzieć to go otworzy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.