Jump to content

bash SKAMI - 60 ataków

HansKloss
 Share

Recommended Posts

Nasz nick: HansKloss

Nick gracza łamiącego regulamin: SKAMI

Opis sytuacji: bash polegający na przekroczeniu łącznie 20 ataków danego dnia - gracz SKAMI zaatakował moje planety łącznie 60 razy między godzinami mniej więcej 4:30 a 6:10 rano

/// Pisząc post używaj koloru "automatyczny". Wtedy jest dostosowywany pod tło białe (jasne) lub czarne (ciemne).

Dagger157

hmm

27 lipca zgłosiłem złamanie regulaminu przez gracza sloik... był to bash na mnie - 10 ataków na jedną planetę

sloik bana nie zaliczył

skoro administracja traktuje tutaj graczy wybiórczo... temu bana damy a temu nie (mimo że obaj złamali regulamin)... to gra tutaj jest nieporozumieniem

może tutaj jest jak na [wymoderowano]? kto płaci może wszystko? tam kupujący złoto może się np pushować

administracja wystawia floty tych niepłacących

pozdrawiam i jak tylko skończy się kara zwijam stąd żagle

//nie reklamuj innych serwisów.

MiG

Nie reklamuj innych ugamelli to raz...

Dwa... widać nie ja tamtą sprawa sie zająłem ( nie będę teraz wyszukiwał tamtego zgłoszenia żeby to sprawdzić).

Trzy... 60 ataków to nie 10.

Cztery... nie zarzucaj stronniczości operatorom bo coś takiego niema prawa mieć tu miejsca!

27 lipca miał miejsce bash ze strony gracza sloik.

Musiałeś wysłać zgłoszenie do operatora, który przebywał wtedy na urlopie (nie wiem do kogo poszło zgłoszenie). W imieniu operatorów u6 przepraszam za niedopatrzenie jednego z SGO.

Gracz Sloik zbanowany na 3 dni za bash.

Nie reklamuj innych ugamelli to raz...

to była anty reklama,

Trzy... 60 ataków to nie 10.

te 10 ataków sloik zrobił na jedną moją planetę

na HansaKlossa wykonałem po 4 ataki na 15 jego planet jakie znalazłem na U6 ... postanowiłem odebrać z nawiązką to co on mi wczoraj zezłomował :)

Cztery... nie zarzucaj stronniczości operatorom bo coś takiego niema prawa mieć tu miejsca!

teraz jest OK, sloik zbanowany, przepraszam że sie uniosłem

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.