Skocz do zawartości

[SS] SIEDZIBA SZATANA vs [Hell] Hell --- Dyskusja !!


marshall

Rekomendowane odpowiedzi

Dumel czemu flote zdemontowałes ? :/

 

wczoraj sam bym to zrobił ale zapomnialem, przypomnialem sobie godzine po twoim powrocie :ściana:

 

no właśnie zdziwiło mnie że przespałeś sprawe

obserwowałem i ani żadnej lotki ani ruchu flot

jak mi moony jeden po drugim ściągaliście to jak miałem ją uchować

długi fs nie miał szans na przetrwanie a żeby krótkie robić i telepać je na różne ksieżyce to czas trzeba mieć

co dorobiłem moona to już na niszczenie szedł

dlatego o tym mówie, nie miał nawet kto zrobić obrony bo nikt floty nie ma albo ma i wie tylko co to cel : atakuj szpieguj transport i stacjonuj i nic po za tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak nie patrzeć parę osób z SS jest zawsze on, nawet jak zrobią ACS to się podstawicie i będzie 1 RW i po wojnie xd

tak jak Dumel np. mówi, ja nie ma żadnego wsparcia z innych no to nie da się utrzymać floty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po jakiej wojnie ???? to juz o 18 bedzie po wojnie widzicie statystyki ????

 

Hell ->>>222kkk punkty flot :D

SIedziba Szatana ->>>> 1,5kkkk punkty flot

 

przewaga 7 krotna :D

 

co tu wiecej pisać :DDD no chyba że Panowie dokupią flotę bo raczej od 14 do 18 jej nie zrobią :D

 

 

co do spinania napinania itp to wkurzające jest takie biadolenie także potrafię się inteligentnie wypowiedzieć i jak byś odpowiednio przeczytał to byś wiedział zdania typu " nie masz czasu grac" nie ma kto mi sie podstawić " nikt nie gra" zrobić acs to nie problem " to nie problem tamto nie problem a jednak 0 działania dochodzę do wniosku że tylko pisać na forum potrafisz :Da i tak nie do końca bo każde z twoich zdań nawzajem sie wyklucza ...

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell dostaną po du***, tam jest zero organizacji ;) Nikt nawet nie pomyslal o tym aby postawic jakakolwiek flote haha ;] W tym soju sa sami napinacze, ktorzy nawet nie wiedza jak puscic dobrego FS'a wg. nich (viki szczegolnie) fs'a robi sie z planety na planete ;]

 

07.14 00:42:23 Hell scarlet-viki

- whya tak zapytam bo piszesz ze shiron puszcza fsa z planety na planete... a jak twoim zdaniem ma puszczac? ludzie w takiej chwili tylko fs z planety na planete.. no to slucham jakim twoim zdaniem ma byc fs...

 

Widac tu jak oni przegraja te wojne, ta wojna zakonczy się przed tym jak sie rozpocznie. Niech Hell postawi jakas flotke :)

 

Powodzenia i wielu % ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nawet nie pomyslal o tym aby postawic jakakolwiek flote haha

 

nikt? z tego co mi wiadomo to ja i Narmo, bo po prostu mamy lepsze zajęcia, ale o tym pisałem wcześniej.

 

W tym soju sa sami napinacze

 

wskaż jakiegoś? jedynym napinaczem u nas był shiron, który dostał bana i słusznie bo przegiął na maxa i nie ma do nas wstępu

 

wg. nich (viki szczegolnie) fs'a robi sie z planety na planete

 

wg nich? a kto z nas mówił że fs'a się robi z planety na planeta? każdy noob wie że robi się z moona na moona. Viki chodziło o to, że jak ktoś nie ma księżyców które są ściągane systematycznie przez SS to wtedy nie ma innego wyjścia niż robić fs z planety na planetę;) ale tak to jest jak się nie umie czytać z kontekstu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, fs z planety na planetę rządzi.

i jeszcze lepiej na transportuj, bo na stacjonuj to można zawrotkę wyliczyć. : D

taa, fs z planety na planetę rządzi.

i jeszcze lepiej na transportuj, bo na stacjonuj to można zawrotkę wyliczyć. : D

 

dokładnie... why konfidencie pie..... wyleciales bo sie sprzedales i kablowales na nas ...i co dostales obiecane? ochronke? uu cos mi sie wydaje ze osoba która ci to obiecała skoro cie wydała ze jestes kabel to juz cie raczej chronic nie bedzie..i co teraz? lec na podwórko wołaj pokemony niech cie ratują bo nauczymy cie latac w kosmosie ..a wlasciwie jak ty uwazasz ze bezpieczny fs to z moona na zbieraj to gratuluje emo wiedzy ... znajdz sojusz i zostan przywódcą pokemonów...

Edytowane przez charlie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się znowu wtrącę:

Viki chodziło o to, że jak ktoś nie ma księżyców które są ściągane systematycznie przez SS to wtedy nie ma innego wyjścia niż robić fs z planety na planetę ;)

 

Jest dodana taka opcja jak robienie sobie samemu moonów. Osobiście mając 0 moonów i flotę na planecie w 4 godziny jestem w stanie tak rozdysponować tą flotą, iż mogę ją mieć w każdej galaktyce. Więc nie mów o ostateczności - proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dodana taka opcja jak robienie sobie samemu moonów. Osobiście mając 0 moonów i flotę na planecie w 4 godziny jestem w stanie tak rozdysponować tą flotą, iż mogę ją mieć w każdej galaktyce. Więc nie mów o ostateczności - proszę

 

 

oczywiście że tak, doskonale o tym wiem. przecież to banalnie proste że może sobie od razu postawić moona. ale jeśli np. ściągasz komuś moona i odsłania sie flota która wraca z fs, to co ma zrobić? chodziło mi konkretnie o Shirona, wtedy gdy ktoś z was go złapał, podobno wtedy nie miał moonów. a nawet jeśli by postawił moona na tych współrzędnych na które flota wraca to dalej ją widać na fali

 

edit

 

nawet jeśli wtedy miał moony bo w sumie to nie wiem, to jego osoby mi się zwyczajnie nie chce komentować. typ myśli że jak wsadzi XXX zł w grę to będzie wymiatał, a jak widać jest inaczej

Edytowane przez DarkPassenger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem luz... tak mnie wku... ten konfident ze zły cytat wkleilam ..dobra ja odpuszczam ..niech lajza pisze sobie co chce...nie znize sie do poziomu 15 latka i nie bede z nim dyskutowac napewno nie tu...

jak ktos chce sluchac jego bredni prosze bardzo ale uwazam ze osoby nie biorace udzial w wojnie powinny zaknac pysk a tym bardziej wywalone z sojuszu za kablowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viki, szkoda mi Cię, ale mam odrobine kultury i nie będę cisnał Ci przez internet. Polecam tylko dobre proszki i proszę o to abyś zakończyła gry w metina i inne tego typu, ktore podawalaś nam w wiadomościach sojuszowych. Może czas zacząć żyć normalnie? Znaleźć sobie męża? Hmm, chyba, że to prawda co pisałaś w sojuszu, ze jestes BI? Picie alko nie pomoże Ci wygrac z SS, postawisz flotke? to Cie zezłomuje ;] będzie to dla mnie przyjemność obczaić te twoje mądrości jak to dobrze latasz itp. Tylko postaw taka flotke aby chciało sie na nia poleciec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie ściemy? po prostu nie byłem pewny, wydawało mi się że jest choć na tyle ogarnięty że jak ma moony to puszcza z moona na moona a nie z planety na planetę;P ktoś coś wtedy jak dostał złoma to pisał w sojuszu o niszczeniu moonów, może źle powiązałem fakty, także proszę mi tu nie mówić o ściemnianiu;) a skoro zawsze latał z planety to się cieszę że nie jest u nas w sojuszu noobek jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw tak dopowiem, Viki jednak co do latek, to po rozmowach z Tobą i w sojuszu uważam, że masz jakies 15-20 w takim przedziale.. I do tego jestes zdrowo rąbnięta i wcale nie pozytywnie ;/ I skończ te swoje wywody bo szkoda czytać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówiąc o tym, że wysłał 10kk gś na moona jednego z nas, podczas, gry minutę wcześniej robiliśmy na niego ACS i nie trafiliśmy ;D

wysłał 10kk gś gdy cały sojusz był aktywny i miał flotę ;)

chodzi mi o to:

http://forum.ogam.online/topic/11916-arct-fist-vs-hejter-unlock-livemylife-ss-spieriz-ti-556442602/

nie mam pojęcia o co mu w tym chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.