Skocz do zawartości

[SS] SIEDZIBA SZATANA vs [Hell] Hell --- Dyskusja !!


marshall

Rekomendowane odpowiedzi

hahahaha zobaczymy [wymoderowano] :D dokladnie grill z kolegami :D ale trzeba miec tych kolegow nie :D cal ss nie ma kolegow i siedza na wirtualnych statach [wymoderowano] hahha i w wakacje [wymoderowano] sie jakimis statkami hahahahahahahahhaahaahha

 

alez ty jestes przykry , udajesz nie wiadomo kogo

a tak naprawde zachowujesz sie jak tegi frajer....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powidzenia wszystkim, mam nadzieje, że cos tam wam jednak uszczkniemy ;) Tutaj chodzi o zabawe w wolnym czasie ;) Pozdrawiam wszystkich z HELL jak i z SS. UDANEJ ZABAWY! :) I DLA HELL DUŻO %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% ;] ////* shiron zbastuj troche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiron z tego wynika że dla Cb skoro tak się rzucasz, Ty weź kup worek bokserski i się wyżyj a nie na forum pokazujesz jaki ty to kozak jesteś, a nie pokazałeś na razie nic prócz tego że jesteś mocny w gębie.

Co do wojny powiększcie % bo ta wojna potrwa 1-2 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram po to żeby być lamką.

Tak wynikło z wcześniejszej odpowiedzi :ok:

 

 

Lamką możesz być w realnym życiu.

W realnym życiu mogę być terrorystą, babcią lub świętym Mikołajem (skreśl niepotrzebne) - a Tobie nic do tego :)

 

Pamiętaj - w grze nie ocenia się kim jest się w rzeczywistość, lecz kim się jest w grze.

 

 

Jak trzeba to latam, coś w sumie o tym wiem. Ale żeby się bawić w jakieś wojny na necie i przez to tracić wakacje

 

Są gusta i guściki - widocznie jeszcze nie osiągnąłeś stanowczego wieku, gdzie grille, "melanże" oraz spotkania nie przynoszą tyle radości co dawniej. Twój wiek szacuję na około 20-25 lat - i nawet rozumiem Cię, chcesz się wyszaleć bo jesteś młody, ale ja już się wyszalałem za dwa życia :)

 

 

 

jeżeli Tobie sprawia to większą przyjemność niż np. wieczór z panną albo grill z kumplami to spoko, Twój wybór;)

 

Jak już wspominałem - ja już miałem lata swojej świetności, gdy teraz złomuję - to wystarczy że zerknę do pokoju obok i jest tam moja druga połówka (nie, nie chodzi o wódkę :D), którą mogę się cieszyć do woli :)

 

Co do grilla z kumplami - rzadko się zdarzały, a nawet jeśli czasem - to teraz nie ma takiej opcji, wyjechałem z mazowsza na podkarpacie w poszukiwaniu lepszej pracy - by zapewnić lepszy byt rodzinie :aniol: Uwierz, że gdybym miał rzucić tą grę dla rodziny to zrobiłbym to, lecz na razie nikt nie postawił mi takiego warunku - wraz z małżonką jesteśmy przykładnym małżeństwem, więc nie kłócimy się o byle głupoty - gdy dzieciaki coś chcą - tatuś zawsze jest do dyspozycji, nie jestem chory - w grach szukam obliczeń, strategii, rozrywki oraz odrobiny adrenaliny. ^_^

 

Pozdrowienia dla wszystkich którzy doczytali do końca :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektra - nie twierdzę że jesteś lamką w realu;) tak, grille, imprezy, wypady nad wodę, siłka, piłka nożna, ale też praca - tym żyję w wieku 20 lat - i nie mam więcej czasu na grę;) Rozumiem Cię, w Twoim wieku to oczywiste ;) ale pomyśl o tym ile lat mają Twoi sojusznicy i czy to dobry czas aby tyle czasu spędzać na grze;) osobiście nic do tego nie mam, to ich wybór, skoro to lubią to spoko ale subiektywnie przyznam że mnie to nie kręci;) dlatego też piszę że nie mam czasu na wojnę:) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shiron tak sie będziesz zachowywał jak straacisz flote??

 

[media=]

[/media]

 

 

chyba trafiłes w sedno...

tak własnie wyglada shiron..

kozak w necie p... w swiecie....

 

dla wszystkich to jest gra a dla shirona całe zycie niestety...

 

admini... nie banujcie go... bo sie chłopak jeszcze powiesi... bedziecie go mieli na swoim sumieniu wtedy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no padłam z tego dziecka neo ....... ten filmik jest the best....xd.... a co do wojny ja z góry przewiduje porazke i niech mnie zabiją ludzie za brak wiary ale cel tej wojny jest wlasnie taki by sie hell wykazał..i nie chodzi o latanie i zdobywanie % ale o zgranie i to co bedzie sie dziac u nas w soju....to ma byc zabawa na wysokim poziomie bez chamstwa i wyzwisk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie na shirona ale unlock też wrzucił kase w gre i to nie tylko na geo i prowizje banku

po wejściu surki przeskoczył migiem hejtera winia itp itd

a po za tym co to za sztuka prześladować kogoś

każdy leci na 4 mony i mają flote na widelcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i taka odpwiedz Viki mnie satysfakcjonuje :)ale jak macie trzymac takie bezkulturne osoby w sojusz to niestety nie bedzie ta wojna taka jak napisalas ;)

 

a kogo masz na mysli? u mnie w sojuszu takich osób niema xd..

nie odpowiadam za posty ludzi z poza soja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po za tym co to za sztuka prześladować kogoś

każdy leci na 4 mony i mają flote na widelcu

nie chodzi tutaj o prześladowanie kogoś.

nie jest to sztuką.

sztuką jest to, żeby zgrać te 4 osoby żeby te moony ściągały w jednej chwili, każdy inny ;)

tak bardzo narzekacie na ACS, że robimy. To też jest trudne do zrobienia.

Zresztą wy sami też możecie zrobić na nas ACS 10v1, np na mnie, dlaczego nie robicie?

wszyscy mamy te same uprawnienia i możliwości w tej grze.

Tylko nie wszyscy potrafią z nich korzystać, a jak ktoś inny korzysta to później jest płacz i zazdrość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi tutaj o prześladowanie kogoś.

nie jest to sztuką.

sztuką jest to, żeby zgrać te 4 osoby żeby te moony ściągały w jednej chwili, każdy inny ;)

tak bardzo narzekacie na ACS, że robimy. To też jest trudne do zrobienia.

Zresztą wy sami też możecie zrobić na nas ACS 10v1, np na mnie, dlaczego nie robicie?

wszyscy mamy te same uprawnienia i możliwości w tej grze.

Tylko nie wszyscy potrafią z nich korzystać, a jak ktoś inny korzysta to później jest płacz i zazdrość :)

 

no tak tak...

nie mów mi że trudno zrobić acsa bo to nie jest taka wielka sztuka to po 1

a po 2 zgadać sie na gg tel czy na pw w grze że LECIMY NA JEGO MONY

ty bierzesz te ja te a on tamte i lot

no to też jest trudne trzeba przyznac ;]

więc kto ma zrobić acsa na kogoś z was skoro zaraz wszyscy na 1 sie zgadujecie i kasujecie mu flote

i nie ma wtedy kto lecieć

wy jak mnie wczoraj gnębiliście to też nie było komu podstawek robić bo Ci co mieli flote ją stracili

nie licząc floty za astaty którzy kupują bo tam to nawet nie wiedzą co to opóźnienie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wy wszycy też się zgadajcie w nocy na jednego z nas i zróbcie ACS, sam mówisz, że to nie jest trudne, więc dlaczego tego nie robicie ? ;)

 

bo nie ma z kim ?

zresztą nie musze Ci udowadniać tego bo jak jeszcze nie byłeś w SS to do Cb też pisałem bo flota stała ale była na planecie z bunkrem i pisałem o acs ale teraz co to jest ?

jak ktoś nie ogarnia opóźnienia to i tego nie da zrobić co nie trzeba przykładami nadmieniać, wystarczy na dział st luknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań pier i zacznik grac kolega a nie smutki że masz sojusz słaby zmień jak się nie dogadujesz !!!!!!!!!!!!!!

 

widzisz ja ze spieriz'em pisze ale kulture chłopak zachowuje

a Ty ? co ? kolejny napinacz internetowy ?

dla twojej informacji nie mam sojuszu. więc nie udzielaj sie na tematy o których nie masz pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.