Skocz do zawartości

DEUSX ZRÓB NAM TE ZADANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiąca nie gram aktywnie....

Czemu? Bo deusx obiecuje, mówi że coś będzie zrobione....

a jak teraz prześledziłem wszystkie nasze pomysły to każdy wpada w wir zadań do "wykonania"

Deusx powiedz nam jak długo mamy czekać na nowe zadania.....?

Neriel odwalił za Ciebie mapę nowych zadań.... Teraz wystarczy zacisnąć poślady i zrobić coś na co czeka więcej graczy niż ty myślisz.....

 

 

Daj nam powody do tego byśmy nie musieli myśleć, że nas olewasz ciepłym ..............

 

 

Zrób nowe zadania.....

 

 

Podejrzewam, że mój post i tak nic nie zmieni ale możę nie wpadnie to w "wir rzeczy do wykonania......"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe zadania są podzielone na eko i flotę, jeśli się nie mylę, to będzie można robić równolegle wybierając czy eko, czy flota. całą listę ma Neriel.

 

otóż

Aktualna wersja nowych zadań.

Zaznaczam, że pozornie wysokie nagrody za ostatnie zadania z kopalni stanowią jedynie ~15% surowców jakie trzeba wydać do ich wykonania.

http://www.speedysha...ja-tekstowa.doc

i stamtąd:

Całość dzieli się na 3 gałęzie główne:

- zadania ekonomiczne

- zadania technologiczne

- zadania militarne

łącznie jest 10 gałązek (łącznie z 3 głównymi), 157 pojedyńczych zadań (niektóre takie same tylko wymagania rosną z każdym kolejnym)

 

każdą gałąź można robić oddzielnie, tzn jeśli jakieś zadanie cie z eko trzyma to nie wpływa to na to że nie możesz robić zadań z flotą

 

więc będzie co robić

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko. Stare zadania zostaną całkowicie usunięte, czy będzie je można dokończyć? Bo jak ktoś poświęcił wiele czasu na blokujące zadania i jeśli teraz będzie mieć z górki a zadania zostaną wykasowane, to chyba nie będzie za bardzo sprawiedliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednim razem zadania zostały po prostu zastąpione nowymi bez możliwości dokończenia starych.

i nie mów tutaj o niesprawiedliwości, bo zadania są dodatkiem do gry a nie jej głównym sensem, a poza tym przeważająca większość graczy, jeśli nie wszyscy, byli za tym, aby wprowadzić nowe zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko. Stare zadania zostaną całkowicie usunięte, czy będzie je można dokończyć? Bo jak ktoś poświęcił wiele czasu na blokujące zadania i jeśli teraz będzie mieć z górki a zadania zostaną wykasowane, to chyba nie będzie za bardzo sprawiedliwe?

zostaną usunięte ale nowe zadania w dużej mierze pokrywają się ze starymi, a dokładniej obecnymi.

a co do blokujących zadań to co masz na myśli ? PTE ? tryt ? MSBN ?

 

na bank nie bede zbieral 500 k trytu . jedynie zlom z Ciebie czarny , chcesz to se je koncz sam

do zbierania trytu będzie osobna "gałązka" więc na pewno nie będziesz miał sytuacji że przez tryt nie będziesz mógł robić zadań eko czy floty, czy też nawet badań osobnych. a to że będziesz sobie blokować np badanie PTE wyżej to osobna kwestia, ale to będzie już Twoja decyzja

 

polecam zapoznać sie jeszcze dokładniej z tym:

To już 4 miesiące..

Aktualna wersja nowych zadań.

Zaznaczam, że pozornie wysokie nagrody za ostatnie zadania z kopalni stanowią jedynie ~15% surowców jakie trzeba wydać do ich wykonania.

http://www.speedyshare.com/a5fnR/Nowe-zadania-wersja-tekstowa.doc

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem na tak. Spieriz, nie będę się sprzeczał, mam wrażenie że do końca mnie nie rozumiesz, nawet nie mówię o sobie. Niech już będzie, czekam z niecierpliwością na te zadania :P

 

 

Revenge, już nie tacy próbowali. Takiemu noobowi jak Ty nawet powąchać swojej floty nie dam. No chyba że umrę przed kompem albo szlag trafi oba internety na raz.

Edytowane przez LatajacyTalerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytam do końca zadania są fajne, ale zabiliście nimi grę..., nie ma flot - bunkry mega defy, rmp się nie opłaca dopuki nie I

Banda dzieciaków co na o się nie powiodło

Fs nie robię bo mi się nie chce bo flotę z eko odbuduję dzięki bankowi

masakra jakaś

ACS nie istnieje

3 dni bezsensownego klikania z kopalniami i magazynami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to był początek... badania zwalniają grę wysłać ekspedycję po 2-3 tygodnie gry (można zrobić wcześniej ale ja wyglądam przez okno mam pracę kobietę)

masakra jakaś grywalność 0

w bitwach top 20 wstyd

po 2 tygodniach na krzyż

dzieci mi puste moony atakują żeby zwycięstwa odrobić

ale to nie ma znaczenia po prostu żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.