Skocz do zawartości

[PA] PRZECIW ASTATOM vs. [Chin] Chaos Incorporated


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz mialem bana nie jednego wiec zmienie bo tu za g***o bana sie dostaje ok mnie to cisnie co bedzie elo

 

boze jestes tak zalosnym czlowiekiem, ze szkoda gadac. Twoja kultura jest ponizej zera, w kazdym poscie wulgarne slowo. za g***o? przesylanie surowocow sobie z drugiego konta to g***o? zamiast 1,5kkk imec dzienne wydobycie 2,8kkk to g***o? tutaj brawa dla administracji, skoro za g***o banujecie ;] pzoa tym jestem ciekawy za co dzis dostalem bnaa za sb, skoro powiedzialem ze WEDLUG mnie administracja zrobila zalosne dzialania odbanowujac tego gracza po jego slownictwie i po przewinieniach. no ale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zalosny to jest placz tych, ktorzy jecza, ze ktos kupil Astaty. Po to jest ten sklep, zeby z niego korzystac :O A to wszystko przez zazdrosc? Ty wolisz wydac na kwaty dla zony, czy obiad dla dzieci, inny woli wydac na astaty. proste. nie ma tu nikt prawa nikogo za to negowac. Kogos boli, ze ktos cos kupil to niech tez kupi, albo zamknie jadaczke. A nie zachowujecie sie jak pierwszy lepszy Kowalski, ktory zazdrosci sasiadowi jego mozliwosci finansowych. Ciekawe czy tez tak beczycie jak ktos ma lepsze mieszkanie od Was, ciuchy czy samochod, czy żonę/dziewczynę? Też nieuczciwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zalosny to jest placz tych, ktorzy jecza, ze ktos kupil Astaty. Po to jest ten sklep, zeby z niego korzystac :O A to wszystko przez zazdrosc? Ty wolisz wydac na kwaty dla zony, czy obiad dla dzieci, inny woli wydac na astaty. proste. nie ma tu nikt prawa nikogo za to negowac. Kogos boli, ze ktos cos kupil to niech tez kupi, albo zamknie jadaczke. A nie zachowujecie sie jak pierwszy lepszy Kowalski, ktory zazdrosci sasiadowi jego mozliwosci finansowych. Ciekawe czy tez tak beczycie jak ktos ma lepsze mieszkanie od Was, ciuchy czy samochod, czy żonę/dziewczynę? Też nieuczciwe?

 

Za tak życiową wypowiedź kolegi + się należy, popieram :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie się ludzie kulturki i to jest temat o wojnie a nie o głupich docinkach!!!!!!!

haahahah :cojest:

reprymendowac to Ty sobie mozesz swojego kolege- przestepce czym sie chwalil ;D

 

ja mowie ze wojna zacznie sie w sobote i tak ma byc kuzwa w tygodniu pracuje do 16 od 7 i czasuu nie mam a wam kancza sie wakacje wiec sie cieszycie.g***o mnie interesje jaki termin po prostu powiedzialem sobota i koniec

kończą jak juz skarbie ;*

a tymczasem cisnie mnie kupa i ide ja zrobic

 

 

 

/// Warn za spam. Blokada pisania na 7 dni za komplet warnów.

Dagger157

nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.. poziom dna i wodorostow..

 

aishen powiem tyle kozak w necie pi*** w swiecie siedziec kuzwa calymi dniami na ogame i flote wysylac na fsa to trzeba byc lamusem wy***przac do jakies laski i sie kochac a nie albo na ustawki lub mecze, to jest zycie a nie ogam i wojny internetowe z miliardem ow ja moge sie na***rdalac bo mi to zwisa

tutaj jest propagowanie ustawek, wiele obraz, czemu ten czlowiek nie dostal stalego bana na forum? z reszta to nie pierwszy raz tego czlowieka, ostatnio jak bana dostawal to co bylo?

 

ja juz mialem bana nie jednego wiec zmienie bo tu za g***o bana sie dostaje ok mnie to cisnie co bedzie elo

ziomek zarabiam to mam moja sprawa, mam nawalone i dobrze mi z tym tacy Skini :) Combat 18

 

Musimy zagwarantowac byt naszych ludzi i przeszlosc dla bialych dzieci :)

niewyedukowany czlowieku, zapewne chodzilo Ci o przyszlosc, bo ja nie wiem mozna zagwarantowac przeszlosc dzieciom...

 

ps. jestem ciekawy czemu znow dostalem bana na sb po moim poscie w tym temacie? napisalem nie prawde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.