Skocz do zawartości

[PA] PRZECIW ASTATOM vs. [Chin] Chaos Incorporated


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

aishen powiem tyle kozak w necie pi*** w swiecie siedziec kuzwa calymi dniami na ogame i flote wysylac na fsa to trzeba byc lamusem wy***przac do jakies laski i sie kochac a nie albo na ustawki lub mecze, to jest zycie a nie ogam i wojny internetowe z miliardem ow ja moge sie na***rdalac bo mi to zwisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah, fajne nastroje macie wewnątrz sojuszu :D

nie ma to jak jedność :D

myślę, że jak was trochę pomęczymy atakami to się rozpadnie ten wasz sojusz :)

shiron, jako prawa ręka obal nieudolne rządy ATIego i akceptuj naszą wojnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być warn dla ATI, drugi raz nazwał nas "lamami", czuję się obrażony.

shiron, ogarnij Twój sojusz.

ATI, zgodnie z regulaminem możemy zrobić 1 000 ataków na Ciebie w ciągu jednego dnia, spodziewaj się tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ten ati to pro elo jedyny wapus, ktorego wszyscy cisneli ile sie dało a on tylko fochy strzelał

ale teraz mysli ze jak nick zmienil to bedzie kozak

 

az tak bardzo sie boicie zeby wojne przyjac ?

 

 

o moj Hitlerze co za ludzie my sie nie boimi, ja mam g***o do gadanie bo ati jest dowodca ale moim zdaniem jak mozna prowadzic wojny na necie wyjsc na dwor zwolac ziomkow i zrobic ustawke po 20 jak to sie robilo a nie ku*** przed netem bo to wk***ia panowie, ziomek w okularach przed kompem ku*** w gaciach i spina ku*** poslady polowa z was zaloze sie tak robi no life dla mnie wojna moze byc nie wiem jak ati

 

buhahaha , no tak włąsnie pokazałes jaki to kozak jestes :D

wyjsc w 20 i ustawke zrobic...

widac masz niezle nawalone wełbie....

 

i to mowi osoba ktora koksuje astaty i udaje wielkiego gracza przed wszystkimi....

 

szkodda złow na wasze zachowanie..

Edytowane przez Hejter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek zarabiam to mam moja sprawa, mam nawalone i dobrze mi z tym tacy Skini :) Combat 18

 

Musimy zagwarantowac byt naszych ludzi i przeszlosc dla bialych dzieci :)

 

juz mnei nie obchodzi co ty tam robisz

i tak pewnie smsy z telefonow rodzicow slesz...

 

bedziesz sie sam utrzymywał to zmienisz podejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek mowie ze sam nie mam czasu na wojny bo ku*** pracuje i sam se przelewam astatki jak sie nie podboa to idz na budowa lub pole skos kombajnem kilka hekktarow i bedziesz mial kase na asaty

 

widze ty tylko bys koksił te astaty

jak bym juz skosił te pole to bym wolał na cos innego wydac niz w gre zeby sie potem wozic.... co to nie ja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o moj Hitlerze co za ludzie my sie nie boimi, ja mam g***o do gadanie bo ati jest dowodca ale moim zdaniem jak mozna prowadzic wojny na necie wyjsc na dwor zwolac ziomkow i zrobic ustawke po 20 jak to sie robilo a nie ku*** przed netem bo to wk***ia panowie, ziomek w okularach przed kompem ku*** w gaciach i spina ku*** poslady polowa z was zaloze sie tak robi no life dla mnie wojna moze byc nie wiem jak ati

czas zacząć odróżniać życie od gry kolego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.