Skocz do zawartości

Łączenie światów


Gość Braus

ŁĄCZENIE UNIWERSÓW  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby połączono uniwersa?

    • TAK
      32
    • NIE
      6


Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o połączenie u4 ze starszymi uni to jestem na nie. Na naszym uni jest 10 bardzo dużych flot i przynajmniej drugie tyle mniejszych, pozatym osoby grajace na kilku uni naraz musiały by wybrac sobie jedno konto którym chcą grac ( to jest jedyne sprawiedliwe wyjscie) a surowce lub podniesienie poziomow kopalni na jednym koncie w zamian za kasacje drugiego to jawna kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o połączenie u4 ze starszymi uni to jestem na nie. Na naszym uni jest 10 bardzo dużych flot i przynajmniej drugie tyle mniejszych, pozatym osoby grajace na kilku uni naraz musiały by wybrac sobie jedno konto którym chcą grac ( to jest jedyne sprawiedliwe wyjscie) a surowce lub podniesienie poziomow kopalni na jednym koncie w zamian za kasacje drugiego to jawna kpina.

ciekaw jestem jakie korzyści odnosisz z tego że grasz na dwóch starych uni ? klepiesz techy żeby co z nimi potem robić?

zawsze będzie ktoś kto straci ale i ten co zyska, nie bądź samolubem, nie masz kolegów ? dogadaj się a nie robisz problemy tam gdzie tak naprawde ich nie ma

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oremi ja gram tylko na u4, i wlasnie nie mam nic przeciwko temu ze osoba grajaca na kilku uni podczas łączenia światow wybiera sobie główne konto a reszta została kasowana, ale nie zgadzam sie z pomysłem aby na drugim koncie pomnożyć pkt x1000 i przeslac surowce w formie krysztalu na inne konto bo w moim przypadku bylo by to ponad 26.700.000.000.000.000 kryształu, to tak jakbyś studiował AWF i medycyne jednoczesnie i nagle połączyli by Ci te dwa kierunki i stopnie z AWF przeszly by na medycyne. Bylo by to sprawiedliwe dla ludzi studiujących tylko medycyne?

 

kolejnym moim argumentem na nie jest to że miesiac temu przez ponad 2 dni robiłem sobie mapke uniwersum tylko po to aby teraz stała sie nieaktualna. A połaczenie kilku uni da złudzenie wiekszej ilości graczy, po kilku miesiacach bedzie po staremu i tak czy siak bedzie ta sama ilosc online co teraz. A jesli chodzi o ilosc flot to najwieksze floty wytłuką sie odrazu i jak ktos ma flote warta pół sredniej krajowej to jestem przekonany ze nieliczni je odbuduja. Po pół roku i tak bedziesz latał znów na kilka szperaczy. Ludzie sie narobia tylko przy przenoszeniu, a za jakiś czas bedziesz znow pisał zeby dołączyc kolejne uni

 

zresztą pomysł wydaje się zbyt skomplikowany oraz czasochłonny ze strony technicznej wiec podejrzewam ze dyskusja i tak jest bezcelowa.

Edytowane przez Thrill_Seeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oremi ja gram tylko na u4, i wlasnie nie mam nic przeciwko temu ze osoba grajaca na kilku uni podczas łączenia światow wybiera sobie główne konto a reszta została kasowana, ale nie zgadzam sie z pomysłem aby na drugim koncie pomnożyć pkt x1000 i przeslac surowce w formie krysztalu na inne konto bo w moim przypadku bylo by to ponad 26.700.000.000.000.000 kryształu, to tak jakbyś studiował AWF i medycyne jednoczesnie i nagle połączyli by Ci te dwa kierunki i stopnie z AWF przeszly by na medycyne. Bylo by to sprawiedliwe dla ludzi studiujących tylko medycyne?

 

kolejnym moim argumentem na nie jest to że miesiac temu przez ponad 2 dni robiłem sobie mapke uniwersum tylko po to aby teraz stała sie nieaktualna. A połaczenie kilku uni da złudzenie wiekszej ilości graczy, po kilku miesiacach bedzie po staremu i tak czy siak bedzie ta sama ilosc online co teraz. A jesli chodzi o ilosc flot to najwieksze floty wytłuką sie odrazu i jak ktos ma flote warta pół sredniej krajowej to jestem przekonany ze nieliczni je odbuduja. Po pół roku i tak bedziesz latał znów na kilka szperaczy. Ludzie sie narobia tylko przy przenoszeniu, a za jakiś czas bedziesz znow pisał zeby dołączyc kolejne uni

 

zresztą pomysł wydaje się zbyt skomplikowany oraz czasochłonny ze strony technicznej wiec podejrzewam ze dyskusja i tak jest bezcelowa.

 

 

ja tam nie wiem jakie są zasady ale pytanie chyba jest jasne jak słońce, nie ma tam mowy o żadnej krysi, zresztą jakbyś nie miał nic przeciwko to pewnie byś mi w 3 tematach(w ciągu 12 godz) nie dał 3 minusów reputacji... ja wiem to był przypadek(nie chciałeś, tak się poprostu samo zdarzyło...)

 

poza tym porównanie dwóch zgoła innych spraw i stwierdzenie to jest to samo(przypom. uni i studia) jest ... śmieszne?

 

jak chcesz sobie grać to graj ale czemu odbierasz innym taką możliwość? bo mapke sobie zrobiłeś? mapke to się robi co miesiąc a nie co pół roku..

 

jeśli uważasz że po kilku miesiącach będzie tak samo, może i będzie może i tak, ale po staremu ich ilość raczej rosnąć nie będzie

zresztą aspekty ekonomiczne są ważniejsze, połaczenie uni to mniej uni, mniej potrzebnych adminów, większa szansa na podniesienie dochodowści, no i oczywiście będą grali, ci co chcą grać flotą a nie ci tłucąc eko, może jakieś konkretne RW będą na forum wklejane, może coś się zacznie dziać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli doszłoby do łączenia uni, to zasady będą takie, jak pisałem wcześniej.

Osoba posiadająca dwa konta, jedno konto musiałby przeznaczyć na rozbiórkę (usunięcie).

Jeżeli pozycja naszej planety będzie zajęta, to losowo będzie przy pierwszej lepszej pozycji ustawiona.

Zajęty nick, gracz przy przeniesieniu będzie musiał wymyślić inny, to samo z mailem.

 

Na pewno nie będzie wariantu łączenia profitów z obu uniwersów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy do takiej ankiety dojdzie, czekamy przeszlo pół roku ! to trochę dużo jak na wyjaśnienie takiej dyskusji, trzeba postawić sprawę jasno i koniec z tym spamem niepotrzebnym( pewnie sama go robie).Jakich pomysłów oczekujesz? Według mnie to jest sprawiedliwe, żeby wybrać jedno konto z dwóch Uniwersów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.