Skocz do zawartości

Błąd skanowania


paciorkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o naprawienie błędu związanego ze skanowaniem . Co jakiś czas wyskakuje błąd związany z posiadaniem szpiegów. A mianowicie posiadam szpiegi np :10 tys .wysyłam skanowanie po 99 szpiegów i co jakiś czas wyskakuje mi ze szpiegowanie nie udało się bo nie posiadam szpiegów ... ( takie na czerwono) , ale szpiegi są.

Dziś to spowodowało że nadziałem sie na flote podstawioną , i nawet dwukrotne opznienie mnie przed tym nie uchroniło gdyż nie wszedł skan ..po którym mogłby zawrócić flote....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i weś tu opóźniaj do przyszłej środy, żeby sprawdzić czy nic nie stoi...

 

no ale tak zapytam z innej beczki, szpiegi to jakieś nowe statki? bo nie kojarza nic co by mogło podpadać pod tą nazwę,,,,

 

 

//post kompletnie nie ma temat.

//warn za spam !

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to flood session zamiast brak sond. Niestety często instynktownie przyswajacie komunikaty zamiast je czytać za każdym razem. Często jest to zauważalne w urlopie, gdzie komunikaty są bardzo podobne a czasami jest negatywny dla nas myśląc, że jest pozytywny, a potem pretensję czemu nie ma urlopu skoro był załączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flood na otwieraniu galaktyki? tzn że jak się chce dwa razy tą samą galaktyke dwa razy otworzyć, o to chodzi? tak z ciekawości pytam, czy to też występuje, żeby można było wziść pod uwagę przy opóźnianiu

 

a co do samego skanowania to ja np. zawsze dwa razy skanuje, klikam raz potem drugi, w ten sposób fakt leci 2x sondy ale pewność flooda mniejsza,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flood na otworzenie galaktyki to jedna sekunda.

Flood na przechodzenie między układami to 0.3 sek (aktywowany po spełnieniu pewnych innych warunków).

Flood na skanowanie (użycie ajax'a, w tym np. recyklery) to 0.5 sek.

 

Rozwiązanie ? Zostaw sobie w osobnej karcie otworzoną galaktykę na wybranej pozycji zamiast ją otwierać za każdym razem z osobna (bo w zasadzie i po co ją częściej niż 1 sek otwierać ? Skoro jeszcze skanowanie zajmuje z jedną sekundę..).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.