Skocz do zawartości

modyfikacja układu budowli


spirit

Rekomendowane odpowiedzi

tam, skąd zaczerpnąłem pomysł kolejności przestawiać nie mozna, ale mozna wybrac liczbę kolumn...

dlaczego nie pójśc o krok dalej? rzeczywiście własna kolejnośc budowli byłaby na pewno bardzo praktyczna...

Edytowane przez spirit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wydaje się idealne. Tylko jest jedna sprawa.

Jest brak opisów każdego rodzaju budynku. Mi osobiście opisy przeszkadzają, ale nowy gracz bez opisu troszke sie będzie gubił.

 

Chyba żeby go umieścić w "dymku" po najechaniu na budynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za ! nie bede musial przeiwjać miliard razy,, 20 kolonii po 10 klikniec + przewijanie.. masakra

 

ja jeszcze bum dodał taka opcje ze mozna rozdzielic surke z banku na poszczegolne kolonie za jednym kliknieciem tzn ze np

wchodze w bank na matce

klikam sobie ze chce na planecie 1 2 3 4 5 wyplacic sobie po 50 kkk deu i jednym kliknieciem pojawia mi sie deuter na pięciu koloniach. to pomoze nam w tym ze nie bedziemy musieli klikać bank- wyplac- zbuduj- bank- wpłać - kolejna kolonia- bank-wyplac- ustaw sure- wyplac - buduj itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też by pasowało. Zwłaszcza, że to nie wymuszenie tylko opcja.

 

Dodatek od Misigo już był proponowany i uznano to za zbyt duże ułatwienie. Na początku przydatne przez pierwsze 2 tyg, ale później i tak na 1 budynek czeka się kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wydaje się idealne. Tylko jest jedna sprawa.

Jest brak opisów każdego rodzaju budynku. Mi osobiście opisy przeszkadzają, ale nowy gracz bez opisu troszke sie będzie gubił.

 

Chyba żeby go umieścić w "dymku" po najechaniu na budynek

 

w prezentowanym rozwiązaniu opis pojawia sie po kliknięciu nazwy budowli.

ale czy tak naprawdę jest potrzebny wiecej niz jeden, dwa razy? na poczatku owszem, może ktoś to przeczyta... później to tylko zbędny balast, moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wydaje się idealne. Tylko jest jedna sprawa.

Jest brak opisów każdego rodzaju budynku. Mi osobiście opisy przeszkadzają, ale nowy gracz bez opisu troszke sie będzie gubił.

 

Chyba żeby go umieścić w "dymku" po najechaniu na budynek

 

w prezentowanym rozwiązaniu opis pojawia sie po kliknięciu nazwy budowli.

ale czy tak naprawdę jest potrzebny wiecej niz jeden, dwa razy? na poczatku owszem, może ktoś to przeczyta... później to tylko zbędny balast, moim zdaniem...

 

Te i inne problemy rozwiewa fakt, że to by było jako OPCJA, tzn domyślnie byłoby opisy, a w ustawieniach byśmy mogli ustawić sobie inne wygląd tej zakładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to opcja i dodatek - to owszem, jak najbardziej. Jeśli natomiast jest to przymusowa gra na takim trybie jestem przeciwny. Na ogame wprowadzili coś takiego i zadowolony nikt z tego powodu nie był. W pewnym stopniu zacząłem grać tutaj ze względu na stary wygląd oddający klimat ogame w latach 2006-2007 (później nie grałem, więc nie wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że ustawianie swojej kolejnosci budynków jest troche niepotrzebne, bo raczej wszyscy się już przyzwyczaili, ale myślę, że można by dodać w opcjach możliwość wyboru, czy wyświetlać opisy budynków, czy samą ich nazwę z przyciskami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jako, że pewnie jeszcze nie ruszone chciałbym zaproponować małą modyfikację wyglądu kolejki budowania.

 

Mogłaby ona być gdzieś obok, albo oddzielnie nad budynkami, żeby cała lista budynków nie skakała po każdym kliknięciu?

 

Na górze 8 nieruchomych slotów na budynki, a niżej lista budynków w wybranej ilości kolumn.

 

Dokładnie tak:

http://img836.images...6204/adadga.jpg

 

Jeszcze lepiej by było jakby dodawanie budynku do kolejki nie odświeżało całej strony a tylko kolejkę budowania.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej by było jakby dodawanie budynku do kolejki nie odświeżało całej strony a tylko kolejkę budowania.

na to jest fajny sposó. :)

zamiast klikać "buduj" normalnie, kliknij na to kółeczkiem. Otworzy się w nowej karcie, doda do kolejki a strona skakać nie będzie. :)

nie likwiduje to problemu, ale jest to takie małe ułatwienie które zauważyłem już długi czas temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.