Jump to content

Induktor 1.0v ->1.1v

Ninja
 Share

Recommended Posts

w?asnie nie chcia?em towrzyc statku :PP z podobnej ugameli :)))

to ma byc urozmaicenie do gry i wprowadzenie czegos nowego do taktyki

zgodze sie w sumie z tym spalaniem ;P bo i tak deuteru :D by? trudny w utrzymaniu :D zeby np 100 000 sztuk takiego statku :) przesadza?a losy bitwy ale tez bez przesady ;PP zeby nie by?o kazdego stac na budowe odrazu 100 000 i lot przez 10 gal :) to ma duzo lepsze osiagi :) tego statku?[/size]

duze spalanie :) wytrzyma?osc :)

Ninja, rozumiem ?e chcesz by? taki jak ja i stara? si? wprowadzi? co? do gry, ale..

Technologia energetyczna(Poziom 18) -- po co taki du?y poziom? Na taki ma?y statek?

Nap?d nadprzestrzenny(Poziom 14) -- cz?owieku, GS ma mniejsze wymagania, a ten statek jest od niego o niebo gorszy (ok 43x)

Technologia bojowa(Poziom 20) -- whaaaaaaaat?!

No ludzie, powiedzcie, op?aca si??

Technologia bojowa ( Level 20 )

Technologia bojowa ulepsza si?? ra?enia dzia?. Ka?dy nast?pny poziom tej technologi zwi?ksza moc si?y ra?enia o 10% warto?ci pocz?tkowej.

Wymagane surowce: Metal: 838.860.800 Kryszta?: 209.715.200

Czas budowy: 19h 12m 16s

Stocznia(Poziom 22) -- nie wspominaj?c ?e GS potrzebuje 2x mniejszej stoczni, a jest od niego wi?kszy.

Stocznia (Level 21)

W stocznie powstaj? statki oraz systemy obronne,Kazdy kolejny poziom skraca czas budowy statk?w,zabezpiecze? obronnych.

Wymagane surowce: Metal: 838.860.800 Kryszta?: 419.430.400 Deuter: 209.715.200

Czas budowy: 00h 00m 00s

Zasadnicze pytanie:

Po co takie bajeranckie techy? Chcesz mie? statek dla siebie tylko?

--------------

Ocena pomys?u: 8/10

Ocena wykonania: 6/10

Ocena technologi: 0/100.000.000.000

---------------

Nie obra? si?, ale dla mnie to totalna kpina ten statek. Sry

nom jestes moim autorytetem naprawde :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::) lol :P bez kitu bajeranckie :)) aby nad bojowa trzeba sie pomeczyc :PP

ty sie z choinki urwales ;P bo tak mi sie wydaje jak bys gra? w ogame.pl a pisa? na forum tej ugameli na ktorej jest wydobycie 95 i szybkosc 95 :D

Statki ktore mamy sa zaprojektowane :D wiec ztad te bajeranckie techy i bajerancka stocznia :P urzywa nowszych technologi :)) wyjasnienia a GS :D na starych czesciach bazuje:)

to chcesz mozesz sie do mnie przeleciec GS :) :) czy GS czy induktory ;) KTO POWIEDZIA? ZE MAJA BYC LEPSZE OD GS ???????

POWIEDZCIE LUDZIE OPLACA SIE BOJOWA ???????????? POWIEDZCIE ???? :D:))

kazdy dobry gracz ma bojowa ochronna i opancerzenie wyrzej niz 20 poziom ;PP

!!!!!!!!!!!!!

w SKROCIE

Technologia energetyczna(Poziom 18) -- po co taki du?y poziom? Na taki ma?y statek?

Nap?d nadprzestrzenny(Poziom 14) -- cz?owieku, GS ma mniejsze wymagania, a ten statek jest od niego o niebo gorszy (ok 43x)

Technologia bojowa(Poziom 20) -- whaaaaaaaat?!

ad1 - skad wiesz ze ma?y nie podwa?em wymiar?w :) i cieszyc sie z ich zdobycia :D i ten statek ma byc lepszy od niszczycieli i pancernikow a nie wolnych GS :))

Ja sie tu z ninja zgodze , ten statek jest warty zainteresowania. najwyszy czas zeby urozmaicic ta gre wprowadzajac nowy statek i dzialo obronne. Jak gra bedzie ciekawsza to bedzie wiecej graczy przybywac i bedzie wiecej zabawy . Na dzien dzisiejszy graczy jest garstka, na tyle galaktyk ( to kpiny). Niema kogo farmic. Pom??my administracji rozbudowac ta gre i w jakis w spos?b ja rozreklamowac wsrod znajomych czy nawet nieprzyjacio? . Od paru dni k??cicie sie , jak przekupy na targu ( bez urazy) , kto ma lepszy pomysl na statek czy obrone. Ja wysuno?em pomysl na dzialo obronne (dzialo grawitonowe), tylko trzeba je dopracowac,( mogby ktos sie tym zajac, ja niestety nie mam na tyle czasu).

Najlepszym rozwiazaniem jest zrobienie g?osowania wsr?d graczy czy chcemy statek i jaki . To samo dotyczy sie obrony.

PS;Czym bardziej trudniej tym ciekawiej.

Drobne?

Beznadzieja.. tragedia, meksyk i kij wie co jeszcze..

Nie wyobra?am sobie statku, w kt?ry zainwestowa?em 1,4 kk mety , a on niszczy mi 2 OW o warto?ci 150k mety

Pow?oka wcale nie jest taka dobra.. najzwyklejsza je?li nie s?absza.. 18 OW za t? sam? cen? ma 3700

50 LM? za 1,4 kk mety zrobi? ich 280 wi?c kosi? ich raczej nie bedzie

?adowno?? - NC

Si?a ataku - 10k

260 LM?w ma si?? 14k

Poza tym do?c rzadki w?r?d du?ych statk?w brak deuteru w cenie..

Tak wi?c statek w niczym nie jest dobry..

Dodam te?, ?e sam ju? miesi?ce temu wys?a?em bardzo dobre i poparte przez innych pomys?y, jednak chyba sie o nich zapomnia?o

PS: ogranicz te emoty, bo jak widz? tw?j post to sie czyta? nie chcia?o nawet

Jakbym lubi? jeszcze t? gr? to bym z ch?ci? doradzi?, ale po moim czasie sp?dzonym na robienie w?asnych statk?w i nie wprowadzeniu ich.. to po co si? m?czy? z kolejnymi?

Jak kto? chce mog? wyja?ni? to i owo jak np. to, ?e LMy s? lepsze na OW ni? pancerki.

Pancerek

Koszt: 170k mety

10 pancernik?w zniszczy 15 OW ze strat? 2 pancernik?w

za t? sam? cen? 340 LM

straty - 40 LM

Zniszcz? max do 24 OW

Wniosek - cena ta sama a LM niszcz? po?ow? wi?cej OW

Obliczenia oparte o wyniki z SpeedSima uwzgl?dniaj?c SD

Tak wi?c s?dz?, ?e zamiast tych kozackich statk?w za kolosalne ceny lepiej wymy?li? co?, co b?dzie si? w czym? specjalizowa?o, np. co? dobrego na kr?gi, chocia? na kr?gi do?? dobre s? OW, wi?c to tylko przyk?ad

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.