Skocz do zawartości

Ochrona słabych graczy.


djziomek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje tu coś takiego jak w temacie ? Bo to jest śmieszne że ja bedąc daleko praktycznie w top 300 jestem farmiony przez jakiegoś typa z top 9, chodzi mi o uni 6 i gracza Viher... To jest śmieszne... Apeluję o wprowadzenie ochrony słabych graczy jeśli jej nie ma. Po takim czymś straciłem zapał do tej gry... Dziś top 9 jutro mnie może top 1 wyfarmi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się z Tobą djziomek, bez takiego zabezpieczenia to trudno rozpocząć grę i się nią cieszyć.

 

Dodatkowo chciałbym podzielić się z Wami kilkoma uwagami na temat gry i jednocześnie zwrócić uwagę administracji na kilka spraw wymagających moim zdaniem poprawek.

 

Po pierwsze.

Sporo się mówiło (czytaj pisało i czytało) jeszcze przed startem UNI6 na temat astatów, kupowania surowców za SMS'y. Były głosy rozsądku, aby przez pewien czas nie było możliwe kupienia surowców, floty i obrony po starcie UNI, aby wyrównać wszystkim szanse a nie tylko "bogatym dzieciom" wysyłającym dziesiątki SMS'ów. Niestety administracja nie zablokowała takiej opcji wykorzystania astatów jak Geolog, czyli + 100% wydobycia, przez co już na starcie wyraźnie widać, jaka przepaść dzieli graczy i rośnie ona w postępie zastraszającym. Koniec końców dzięki takiemu rozwiązaniu administracja zarobi na SMS'ach, ale jest to rozwiązanie krótkowzroczne, bo za miesiąc UNI "umrze" i pozostanie tylko garstka tych z TOP, których było stać na wysłanie SMS'a. Cóż, szkoda nowego UNI.

 

Po drugie.

Niestety z przyczyn dla mnie niezrozumiałych wynikających być może z błędu w skryptach a może braku czasu admina nie działa poprawnie uwzględnianie w bitwach technologii jonowej, plazmowej i laserowej, dotyczy to zarówno floty jak i obrony. Co za tym idzie rozwój tych technologii jest bezcelowy, bo nie ma wpływu na wynik toczącej się bitwy. Napadanie na planetę a tym bardziej obrona jest czystą fikcją, nie ma znaczenia czy nasze badania mamy na poziomie 30 czy 1, działa nie dokonują zniszczeń większych bez względu na poziom. Dla flociarzy to dobrze, ale dla kogoś, kto postawił na EKO i Badania to dramat.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na geologa można znajdować 6-7 groszy dziennie na chodniku i po roku uzbierać te 23 zł.

 

Technologie podnoszą skuteczność statków i systemów obronnych, z tym że zupełnie inne, a wymienione przez Ciebie nigdzie nie jest napisane, że mają te zadanie spełniać.

BTW Na co ekowcowi te technologie? Przewagi nad flociarzami na pewno się nie zdobędzie... Prędzej oni będą mieć dzięki temu większą przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje tu coś takiego jak w temacie ? Bo to jest śmieszne że ja bedąc daleko praktycznie w top 300 jestem farmiony przez jakiegoś typa z top 9, chodzi mi o uni 6 i gracza Viher... To jest śmieszne... Apeluję o wprowadzenie ochrony słabych graczy jeśli jej nie ma. Po takim czymś straciłem zapał do tej gry... Dziś top 9 jutro mnie może top 1 wyfarmi ?

Na początku zawsze jest rywalizacja, więc może ochrona jest wyłączona? Na innych uniwersach jest od ilości top (top 1-100, top 101-300 itp. [dokładnie tego nie napisałem, więc się tym nie kierujcie]). Jak jest na uni6, to wam nie powiem.

 

Niestety administracja nie zablokowała takiej opcji wykorzystania astatów jak Geolog, czyli + 100% wydobycia, przez co już na starcie wyraźnie widać, jaka przepaść dzieli graczy i rośnie ona w postępie zastraszającym.

Kto wam powiedział, że geologa miało nie być? Geolog jest częścią gry i nie powoduje dużych odskoczni. Wystarczą 2 SMS'y po 23zł (razem 180 astatów) i macie geologa oraz prowizję na rok z głowy (a to tylko 46zł na rok)!!! Razem to daje 3,83 zł miesięcznie. To dużo? A jak macie konto w banku to wychodzi jeszcze taniej. ;) Tyle to ja w dzień w szkole zarabiam, podchodząc do każdego i mówiąc "daj 20 groszy". ;D

W sklepie miało nie być surowców za Astaty, floty oraz obrony. Dzięki temu gracze posiadali dużą przewagę, a teraz całe wydobycie jest z kopalń. Z czegoś gra musi się utrzymać. Już nie przesadzajmy. Grasz eko czy flotą? Jeśli eko, to różnica będzie, bo wydobycie cię nie utrzyma, a jak flotą i farmisz, to zawsze kilka razy powiększasz wydobycie i szybciej możesz się rozwinąć.

 

Niestety z przyczyn dla mnie niezrozumiałych wynikających być może z błędu w skryptach a może braku czasu admina nie działa poprawnie uwzględnianie w bitwach technologii jonowej, plazmowej i laserowej, dotyczy to zarówno floty jak i obrony.

Te technologie są tylko potrzebne do odkrycia nowych systemów obronnych i statków. A więc nie jest to ani błąd skryptu ani brak czasu admina. ;) W bitwach pod uwagę idą tylko technologie bojowa, ochronna i opancerzenie. Do statków dochodzą też napędy (spalinowy, impulsowy i nadprzestrzenny). W początkowej fazie gry obrona jest słaba, ale już w dalszej części 500kk wr (lub ciut więcej) wystarcza do obrony przed farmą, więc nie wiem jakie mogłoby być zastosowanie dla tych technologii. Obrona nie może być silna tak jak statki, bo wtedy lot byłby bezcelowy. Obrona się odbuduje - statki nie, a dochodzi do tego koszt lotu (a po za tym było już o tym mówione w innym temacie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tyle to ja w dzień w szkole zarabiam, podchodząc do każdego i mówiąc "daj 20 groszy".

 

Boski tekst. ;D

Co do tematu wpadłem na pomysł, który z założenia powinien zwiększyć wartość bunkrów i zmniejszyć atrakcyjność potencjalnych ofiar. Może by eksperymentalnie obniżyć % złomu jaki trafia na pole zniszczeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.