Skocz do zawartości

Ocena administracji okiem węża :)


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Czas abym i ja ocenił administrację serwisu ogam.online.

Chcę z góry zaznaczyć, że są to moje odczucia i nie wchodzę nikomu w "tyłek" : ) Bo pewnie kilka osób tak traktuje ten dział.

 

 

Zacznę od osoby którą znam najlepiej i z którą gram od daaawna....

 

ZdzisLG:

SGO od niedawna ale to maniak ;) przez takich jak on grono uzależnionych od tego typu gier rośnie : )

Zawsze pomocny jako sojusznik. Gra fairplay i można mu zaufać w 100%. Umie się cieszyć z tej gry i daje radość wspólnej gry : )

 

Deusx:

Założyciel - znaczy się to dzięki niemu tutaj tracimy cenne minuty, godziny, tygodnie.................... z naszego życia.

Człowiek, który nznalazł genialny pomysł na życie i na prowadzenie własnej działalności gospodarczej z której odprowadza podatki do naszego Państwa : ) Stara się ogarnąć wszystko ale nie zawsze mu się to udaje.

Ciągle słyszymy, że jest coś ważniejszego i czekamy na to "coś ważnego" czasami aż za długo. Może wrszcie się doczekamy jakiejś wisienki na torcie dla graczy. Zdecydował się otworzyć u6 bez surowców = zapewne spowoduje to mniejsze wpływy ze sklepu ale się zdecydował więc pokazał, że potrafi wysłuchać głosu ludu : ) ogólnie nie jest zły ale nadal czekamy na zmiany, które ułatwią nam życie w tej grze : ) I PAMIĘTAJ O POPRAWIENIU ZAKŁADKI SOJUSZ !!!! : )

 

Catalyst:

Ojjj że junior admin : ) łobuz jakich mało ale da się z min żyć : ) Trochę mu odskoczyłem w statystykach eko na u5 niech goni. Trochę za mało go widać na u5. Na forum już jest lepiej ale czasem da się go sporowokować : ) na SB czasem puszczają mu nerwy... ale nie jest zły niech nadal ma ten czerwony (wyblakły) kolor nicku :hura:

 

Princess:

 

Dała mi swoje fotki to ją już kocham :* (ładna Pani Grafik) Dobry grafik ale ciągle offline........ Wracaj i spamuj na SB !!!!

Wady? Denerwujące minki, które wsadza na sb.... nie kumam czasem. No i fochy strzela ; )

 

Neriel:

Matematyk...... Ja tam ich nie lubię ; ) zdał maturę pójdzie na studia to mu tyłek przetrzepią i skończy z cyferkami zacznie z procentami :) Może zacznie gadać tak żebym ja go zrozumiał. Nie ma co się czepiać bo mnie i tak mnie rozszyfruje jakimś równaniem..... niech liczy i niech pisze dalej programy żeby gra była coraz ciekawsza.

 

 

Darth Misiek, spieriz, KarolRadom, MiG :

 

Nowi... świeżynki zawsze mają najgorzej :) niech dalej działają to coś dopiszę dla każdego.

 

 

Tych co znam to oceniłem.

Ale administrację oceniam w skali od 1 do 10 : 7,5 Bo mnie tam nie ma :)

Pozdrawiam,

 

Arek

Edytowane przez hhsnake0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.