Skocz do zawartości

Pomijanie zadań


Zaqqaz

Rekomendowane odpowiedzi

Przy opcji pominięcia zadania z planetą ta opcja jest wręcz potrzebna, nie ulega to wątpliwości.

 

Przy zadaniu:

 

Wybuduj 50.000.000 szperaczy i wyślij je na ekspedycję. Na tej misji można znaleźć surowce, Tryt lub też utracić 30% / 100% floty.

 

Ta opcja byłaby bardzo przydatna. Proponuję dodanie opcji pominięcia tego zadania lub przeniesienia go na dalszy plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, nie ma co się zastanawiać, zadanie źle wcisnęliśmy, 50kk szperaczy? Zobacz kto tyle ma OW (podobna wartość)

Mnie by było na to stać za 3 dni, a jestem w TOP5.

 

Właśnie poprawiam ze spierizem nowe zadania, więc niedługo je zaprezentujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, kiedy mogę oczekiwać na możliwość pominięcia/zostawienia tego zadania? Przypominam, że uniwersum się dopiero rozwija, a to zadanko blokuje nam kilka innych, za które możemy zgarnąć dość konkretną ilość surowców :nono:

 

Liczę, że dziś będę mógł bez nerwów pominąć zadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie jakoś poradzę, ale ja jestem w czołówce :)

Proponuje obniżyć wymaganą wartość Szperaczy do minimum - 20.000.000 zamiast 50.000.000

To obniży koszt sporo poniżej dziennego wydobycia (tzn mojego, a innych to już nie wiem jak sobie radzą :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170 mld deu wbije się w eko. Zawsze coś.

Misja ze zniszczeniem moona właściwie też jest bezsensowna, ~10 bln deuteru to ponad 20 dni mojego eko (na dzień dzisiejszy).

Mówię to bez wydawania, co jest co najmniej głupie, dlatego to zadanie zostawię sobie na kiedy indziej i będę cisnął eko, żeby zrobić to zadanie w 5 dni :P

 

Troszkę O/T. Generalnie powiem tak. 'Zmuszanie' do budowania statków jest też nie na miejscu dla ekonoma, mówię teraz o GŚ i o tym zadaniu.

3.000.000 GŚ = 10 bln deu

Nagroda = 2 bln deu

Demontaż = 5 bln deu

 

Czyli osoba która nie chce latać, jedynie wykonać to zadanie traci 3 bln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zwiększeniu wytrzymałości moonów powinno się dać pominąc zadanie na niszczenie Monna

 

"Zniszcz 1 księżyc dowolnej średnicy. W symulatorach możesz sprawdzić ile potrzebujesz Gwiazd Śmierci (GŚ) do tego zadania."

 

jak dlamnie jest ono bezsensowne (zresztą już ktoś wykonywał obliczenia) więc bezsensowne i nie opłacalne ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moona minimalnej wielkości wystarczy 700k GŚ.

 

Samo stwierdzenie, że to zadanie jest bezsensowne nie czyni go takim.

 

Ponadto nie jest nieopłacalne - nawet z demontażem GŚ będzie zysk.

 

BTW mówiłem, że tak będzie - jedno daliśmy pominąć i teraz każde trudniejsze będą chcieli -.-

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW mówiłem, że tak będzie - jedno daliśmy pominąć i teraz każde trudniejsze będą chcieli -.-

 

No a co? :) Nie powinno być tak? ;)

Później, gdy nagrody są większe (nawet dużo, przekraczające biliony) zadania są nieopłacalne do POMINIĘCIA. ;) Tak więc pominięcie oznacza stratę nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne zadanie ktore mozna by pominac powinno byc:

"Skolonizuj planetę liczącą co najmniej 420 pól o temperaturze minimalnej poniżej -60°C."

 

kazde inne zadania powinny zostac, bez opcji pomijania.

Nie stac cie na zadanie, lub wydaje Ci sie ze "za dlugo musialbys na to zbierac/badac/itd"? Poprostu tego nie rob i wrocisz do niego za dzien/tydzien/miesiac.

 

Zadania musza byc trudne i czym dalej tym trudniejsze, o to wlasnie chodzi, a nie ze klikamy tylko dalej, dalej, dalej...

trzeba sie tez troche nazbierac/nameczyc a satysfakcja bedzie wieksza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.