Skocz do zawartości

Euro 2012 - typy zwycięzcy


Catalyst

EURO  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra Euro 2012 ?

    • Czechy
      0
    • Rosja
    • Grecja
      0
    • Polska
    • Holandia
    • Portugalia
    • Niemcy
    • Dania
      0
    • Włochy
      0
    • Hiszpania
    • Irlandia
      0
    • Chorwacja
      0
    • Ukraina
      0
    • Szwecja
      0
    • Francja
    • Anglia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w ramach zbliżającego się rozpoczęcia Euro 2012 postanowiłem zrobić ankietę (pomysł zapoczątkowany TU) z typami reprezentacji, które będą uczestniczyć w tym wydarzeniu.

 

Zasady są proste, każdy może oddać jeden głos na reprezentacje, która jego zdaniem wygra te mistrzostwa.

 

Głosować można do 7.czerwca.2012 godz. 2400, głosy oddane po tej dacie nie będą uznawane.

 

 

http://epilka.pl/upload/images/maskotka_euro_duze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam jednak na Niemcy. Grają skutecznie i jak oglądałem ich mecze z mundialu w RPA, to szli na całego. Do dziś je pamiętam. Zajęli bodajże 3 miejsce, ale teraz myślę, że wygrają. Zrobiłem małe wyliczenia i napiszę wam jakie obstawiam ćwierćfinały i półfinały oraz finał:

 

Pierwszy ćwierćfinał w Warszawie

Rosja/Polska vs. Holandia

 

Drugi ćwierćfinał w Gdańsku

Niemcy vs. Polska/Rosja

 

Trzeci ćwierćfinał w Doniecku

Hiszpania vs. Anglia

 

Czwarty ćwierćfinał w Kijowie

Francja vs. Włochy

 

 

Pierwszy półfinał w Doniecku

Holandia vs. Hiszpania (wyrównane spotkanie)

 

Drugi półfinał w Warszawie

Niemcy vs. Włochy

 

Finał w Kijowie

Hiszpania vs. Niemcy (bardzo zacięty mecz)

 

 

Tak strzelam. Ciekawe czy coś trafię. :D Albo w przybliżeniu. Rosja/Polska oznacza, że albo Polska będzie pierwsza w grupie albo Rosja, to zależy wtedy z kim będą grali, ale i tak w dwóch wersjach odpadną w ćwierćfinale. ;) Holandia to mocny skład, więc też mogą wygrać, ale tutaj raczej kierowałem się intuicją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sercem jestem za Polakami z wiadomego powodu i mam nadzieje że wyjdziemy na początek z grupy.

 

Faworytami na 100 % są Hiszpanie i Niemcy bo to jedne z najlepszych reprezentacji w ostatnim czasie.Jeszcze jak dojdzie Holandia to będzie super.

 

Ale jednak stawiam na Hiszpanie z wiadomego powodu.Mają same gwiazdy w składzie z dwóch najlepszych klubów.Na każdej imprezie grają na 100 % i wygrywają w bardzo dobrym stylu.

 

Obstawiam Finał Hiszpania vs Niemcy/Holandia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem, w Anglii funkcjonuje powiedzenie: "Mecz trwa 90 min, a na koniec i tak wygrywają Niemcy" :) Odnosi się to do tego, że Niemcy często przesądzają wynik spotkania, dopiero na samym jego końcu, jednakże mój głos poszedł na Hiszpanię, mają naprawdę mocny skład, który często gra ze sobą (czyt, dużo zawodników z jednej drużyny), co będzie owocować na murawie dobrym zgraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy często przesądzają wynik spotkania, dopiero na samym jego końcu

Kiedyś był taki mecz, gdy Niemcy przegrywali kilkoma bramkami i w ciągu 10 minut (końcówka meczu) doprowadzili do remisu i jeszcze wygrali. Podobnie było, gdy Polska grała z Niemcami. Prawie wygraliśmy, ale w ostatnich sekundach nam strzelili i dlatego dałem głos na nich.

 

jednakże mój głos poszedł na Hiszpanię, mają naprawdę mocny skład, który często gra ze sobą (czyt, dużo zawodników z jednej drużyny), co będzie owocować na murawie dobrym zgraniem.

Prawda, też się zastanawiałem, ale czy zdobędą drugie mistrzostwo europy pod rząd? Wątpię, ale zobaczymy. Są bardzo zgrani i skutecznie wymieniają między sobą podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam , ze Hiszpania zgranie posiada dzięki Xaviemu , to boiskowy "mózg" zarówno Hiszpanii jak i Barcelony , przez niego przechodza wszystkie akcje , i cechuje go niezwykła dokładność podań (Wskaźnik osiąga nawet 90% dokładności) , do tego dochodzi Iniesta , Mata , Busquets i Fabregas co daje Niezwykle silna pomoc , Obrona tez znakomita i oczywiście "Boski" Iker . Ja jednak stawiam na NIemców z wyżej wymienionych powodów , oni grają do końca , maja w Sobie taka mentalność że się nie poddadzą dopóki nie usłyszą ostatniego gwizdka . na Włochy nikt nie stawia , bo to reprezentacja przestarzała , co prawda maja w składzie młodych dobrych zawodników (Np. Balotelli) ale nada przeważają zawodnicy-weterani tacy jak Pirlo czy Buffon . Holandia ma dobry skład , ale zdecydowanie słabsza obronę od innych pretendentów do Mistrzostwa wiec pisałbym im scenariusz podobny do tego na mudialu w RPA. Patriotyczność swoja droga , a realia swoja , Polska ma nadal tylko 4 dobrych zawodników , a wiadomo że 4 meczu nie wygra , Z grupy wyjdzie ale to chyba Tyle .

 

Ps . Przepraszam ze dopiero teraz obstawiłem ale wyraźnie zaspałem ;x Czy mój głos będzie uznany ?

Edytowane przez NotEnough
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.