Skocz do zawartości

znikający naukowiec


Goldi

Rekomendowane odpowiedzi

witam

problem polega na tym że na ekspedycjach znalazłem naulkowca. żeby mi spasowało pod to co planuje badać od razu anulowałem jedno badanie, odpaliłem kolejne i skróciłem go o 5 dni, pozostało 36h. dzisiaj około 21 miało sie badanie zakończyć, i chciałem odpalić kolejne, jednak z ciekawości najpierw zajrzałem do sklepu gdzie moje oczy zobaczyły brak naukowca...

 

zatem prośba jest o zweryfikowanie tego w późniejszych logach i sprawdzenie na czym błąd polega, gdyż napęd impulsowy który badałem wbiło bez problemu a naukowca nie ma, a miał sie dopiero jutro skończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym że na ekspedycjach znalazłem naulkowca. żeby mi spasowało pod to co planuje badać od razu anulowałem jedno badanie, odpaliłem kolejne i skróciłem go o 5 dni, pozostało 36h. dzisiaj około 21 miało sie badanie zakończyć, i chciałem odpalić kolejne, jednak z ciekawości najpierw zajrzałem do sklepu gdzie moje oczy zobaczyły brak naukowca...

 

Przecież jak odpalasz badanie to widzisz, że buduje się ono np. 200 godzin.

Skracanie badania trytem nie ma nic do naukowca, chyba, że chodzi o skracanie procentowe - jednak to też działa zawsze przed rozpoczęciem badania.

Jak już odpalisz badanie, to naukowiec czy jest aktywny czy nie, czy skończy się jego działanie nie wpłynie na długość badania technologii.

 

Naukowiec oczywiście dzisiaj zostanie sprawdzony pod względem błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już odpalisz badanie, to naukowiec czy jest aktywny czy nie, czy skończy się jego działanie nie wpłynie na długość badania technologii.

 

ok, jeszcze raz wytłumacze

piątek, 18 maja, godzina ok 10-11 rano znajduje naukowca na ekspedycji

anuluje poprzednie badanie i odpalam nowe, które zajmuje 6 dni 12h, po czym skracam go o 5 dni (za 100k trytu), czyli zostaje mi 1d 12h

po czym loguje sie wczoraj wieczorem (tj sobota po godzinie 23) , zgodnie z wyliczonym badanie sie zakończyło (a więc jest 1,5 dnia później).

jak wiadomo oficer z ekspedycji aktywuje sie na 3 dni, tak więc powinienem mieć jeszcze półtora dnia czasu do jego zniknięcia, tymczasem go nie ma wogóle

 

Naukowiec oczywiście dzisiaj zostanie sprawdzony pod względem błędu.

ok, czekam na wyniki.

Goldmano uni4 tak wogóle

 

 

a co do

Skracanie badania trytem nie ma nic do naukowca, chyba, że chodzi o skracanie procentowe - jednak to też działa zawsze przed rozpoczęciem badania.

to raczej ten temat mówi sam za siebie czy umiem sie trytem posługiwać i wykorzystać naukowca i pakiety jednocześnie ;)

http://forum.ogam.online/index.php?/topic/9961-badania-ze-szczypta-trytu-wrazenia-wyniki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak deus, mówi, że znalazł 3-dniowego naukowca na ekspedycji a po ukończeniu skróconego trytem badania naukowiec zniknął przed czasem, zupełnie jakby skrócenie trytem wywołało skok czasowy dla naukowca, a nie tylko dla badania.

Gdyby mi się coś takiego przydarzyło... jak ja mam naukowca do kij wie którego roku.. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.