Skocz do zawartości

Oficjalne oświadczenie do blokad za używanie dodatkowego oprogramowania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

 

Jako wstęp napiszę przeprosiny za całe zamieszanie z tą sprawę, ban – uban – ban.

Powodem takiego postępowania jest oczywiście uczciwość w stronę graczy, nie chcemy, aby ktoś przebywał na blokadzie mimo swojej niewinności.

 

Pomijając poprzedni temat postaram się wyjaśnić w tym wszelkie nasze wątpliwości i poczynania.

Użytkownicy:

ormi

-marshall-

Shiwa

tomi6652

 

zostali na początku zablokowani za używanie dodatkowego oprogramowania.

Szerzej rozwijając chodziło dokładnie o pozyskanie danych z galaktyki przez robota (komputer, bot, program), w każdym razie nie człowieka a później ich wykorzystywanie. Stwierdziliśmy to przede wszystkim analizując ilość oraz strukturę tych danych oraz logi serwera.

 

Następnie dostałem bardzo dużo informacji, mailów, danych i paczek o rzekomej niewinności użytkowników, na samym końcu został sprawdzony pochopnie log, w którym widać, iż kordy zbierane były przez kilka godzin (11 maja od 1 do 9)– więc wstępnie stwierdzamy, że ręcznie, czyli legalnie, gracze zostali odblokowani.

 

Oskarżeni pewnie uznali, że dalej będą bezkarni, my jednak postanowiliśmy sprawy nie zamykać i szukać dalej dowodów, gdyż byliśmy przekonani o winie użytkowników. Mamy kilka prywatnych rozmów z różnych źródeł, które potwierdzają nasze przypuszczenia – te nie są wymienione, bo prywatne rozmowy z zewnętrznych źródeł nie są dowodem (dla nas jedynie wskazówką, czasem dobrą, czasem błędną).

 

Ostatecznie przeanalizowaliśmy jeszcze raz log, w którym ewidentnie stwierdzamy użycie dodatkowego oprogramowania przy zbieraniu danych z galaktyki.

 

Jakie cechy stwierdzają użycie robota ?

Przechodzenie z układu na układ w równych odstępach 4 sek (czasami się zdarza 3 sek lub 5, ale to kwestia ułamków sekund) oraz brak oznak zmęczenia, pomyłki.

Log z samej galaktyki zawiera 11382 wpisy, nie ma nawet 5 minut przerwy, nie ma nawet minuty przerwy, ilość tę należy podzielić przez 2, ponieważ w galaktyce wczytują się dwa pliki, przez co log jest 2x dłuższy (a czasem jeszcze jakieś inne rzeczy). Nie możliwe jest, aby kopiować ponad 5 tysięcy razy i nie zrobić nawet jednej pomyłki – źle wkleić czy nie docisnąć klawisza i poprawić.

Nie jest możliwe, aby przez 8 godzin zachowywać zawsze równy czas 4 sekund nie robiąc sobie nawet minuty przerwy, nie ma nawet przerwy na głębszy oddech, toaletę etc. Zaznaczmy, że to wszystko było robione w nocy, więc zmęczenie organizmu musi występować (a już na pewno w tak monotonnej pracy). Nie ma różnych w przypadków zmiany galaktyk, a to już kliknięcie więcej więc czas powinien się wydłużać. Ponadto, po takim wyczynie na pewno powinno pójść się spać, a tutaj dalej widać grę do godziny 11:40 (w tym jeszcze oglądanie galaktyki od 9 do 11 zaraz po zebraniu poprzednich danych) ! Potem z przerwami (około 30 minut) log ciągnie się do 13, potem już godzina 20.

 

To jest już oficjalne i ostatnie oświadczenie w tej sprawie, użytkownicy nas okłamali, twierdzili pierw, że skanowali z galaktyki, potem linków – przy czym twierdzili, że dane były zbierane ręcznie. Zważając na powyższe dane, użytkownicy otrzymują blokady na kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy moja skroma osoba jest władna w wypowiadaniu sie w tym temacie ale jako osoba która korzystała z botów w innych serwisach i znjaca zasade ich dzialania to w pełni popieram zdanie Deusx

 

genaralnie to macie panowie przechlapane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie ma konkretnych dowodów ale argumenty są jak najbardziej słuszne ponieważ nikt tyle nie wytrzyma ja bym napisał że jestem maniakiem i że robię to latami ale to zaprzecza logice więc myślę że zdrowy rozsądek wreście zaważy nad sztywnym regulaminem i takowe przypadki pójdą w zapomnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama sztywna wartość 4 sekund to konkretny dowód.

Neriel może Ci obliczyć prawdopodobieństwo zrobienia czegoś 5500 razy z idealnie równym czasem, biorąc pod uwagę, że w trakcie tych 4 sekund mamy do wykonania takie czynności jak kopiuj / przełącz / wklej / przełącz, biorąc pod uwagę noc, czyli kolejny czynnik utrudnienia jest to niemożliwe, wynik będzie pewnie granicą błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne są twoje tłumaczenie, na zmiane piszesz raz tak raz tak, potem sobie uświadamiasz że oskarżasz nas o coś co nie miało miejsca a i wszyscy w różnych tematach pisza że mają linki bezpośrednie do skanów, co więcej sam z nimi o tym piszesz, a mnie próbujesz naciągnąć na kłamstwo pytając dwa razy o to samo " czyli nie korzystałeś z linków ? tak?"

po nie udanej próbie potem dalej ciągniesz temat kopiowania gali, teraz piszesz o dodatkowych dowodach choć wciąż analizujesz jedynie jeden log, co to kogo obchodzi ze nie wierzysz? po co miałby jeszcze ogladac gale i patrzec co i jak i na koniec siedziec do 13, jakby wg ciebie skopiował to za niego robocop który zwiał ze sceny z filmu?

jak dla mnie logika tego zapisu jest jasna, o 13 idzie spac, czy gdzie tam se szedl i wrócił o 20

 

może w gwoli sprawieliwości poświecisz czas na znalezienie innego rozwiązania a nie jedynie teori spiskowej bota?... no ale jak pisał wachu, nie lubisz się mylić w ban dla niego dosadnie to udowodnił

 

a z pytania dodatkowego zapytam jak ty na trafiłeś na ten ciąg liczb? i że też zrzuta nie masz? co za zbieg okoliczności że we własnej grze na własnym serwerze gry i forum nie możesz zrobić ponownie zrzutu ekranu? może wyjaśnisz wszystkim o co tak naprawde tu chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego popieramy twój temat

 

tak tak, moze pawel w niezbyt jasny sposb sie wypowiedzial ale obydwaj znajacy zasady dzialania nielegalnego oprogramowania popieramy ten temat

 

 

//edit: up ADMINISTRATOR serwisu czy tez właściciel nie ma obowiazku udowadniania swojej racji przed graczami to oni maja obowiazek udowodnic ze graja fair, jeszcze sie w zyciu (a gram juz ponad 16 lat) nie sptkalem zeby Admin wklejal jakiekolwiek screny na udowodnienie swoich twierdzeń

Edytowane przez KKN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne są twoje tłumaczenie, na zmiane piszesz raz tak raz tak, potem sobie uświadamiasz że oskarżasz nas o coś co nie miało miejsca a i wszyscy w różnych tematach pisza że mają linki bezpośrednie do skanów, co więcej sam z nimi o tym piszesz, a mnie próbujesz naciągnąć na kłamstwo pytając dwa razy o to samo " czyli nie korzystałeś z linków ? tak?"

po nie udanej próbie potem dalej ciągniesz temat kopiowania gali, teraz piszesz o dodatkowych dowodach choć wciąż analizujesz jedynie jeden log, co to kogo obchodzi ze nie wierzysz? po co miałby jeszcze ogladac gale i patrzec co i jak i na koniec siedziec do 13, jakby wg ciebie skopiował to za niego robocop który zwiał ze sceny z filmu?

jak dla mnie logika tego zapisu jest jasna, o 13 idzie spac, czy gdzie tam se szedl i wrócił o 20

 

może w gwoli sprawieliwości poświecisz czas na znalezienie innego rozwiązania a nie jedynie teori spiskowej bota?... no ale jak pisał wachu, nie lubisz się mylić w ban dla niego dosadnie to udowodnił

 

a z pytania dodatkowego zapytam jak ty na trafiłeś na ten ciąg liczb? i że też zrzuta nie masz? co za zbieg okoliczności że we własnej grze na własnym serwerze gry i forum nie możesz zrobić ponownie zrzutu ekranu? może wyjaśnisz wszystkim o co tak naprawde tu chodziło?

Dołączam log tekstowy do wglądu:

http://ogam.online/d.../log_galaxy.rar

 

Może paść oskarżenie teraz, że edytowaliśmy te czasy... to już będzie po prostu idiotyzm, nikt z nas nawet nie miałby czasu żeby to edytować, a po co to robić to już w ogóle zagadnienie na cały wieczór.

Patrz na ajaxgalaxy i odstęp czasowy między kolejnymi ajaxgalaxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest już oficjalne i ostatnie oświadczenie w tej sprawie, użytkownicy nas okłamali, twierdzili pierw, że skanowali z galaktyki, potem linków – przy czym twierdzili, że dane były zbierane ręcznie. Zważając na powyższe dane, użytkownicy otrzymują blokady na kilka lat.

 

Administracja postapila slusznie, jak juz pisalem wczesniej grali nie fair, cwaniakowali to maja za swoje.

Jak deusx napisal to OSTATNIE OSWIADCZENIE w tej sprawie, takze rozumiem ze zadnych unbanow, itd nie bedzie. bo to naprawde byloby smieszne.

 

Wystarczylo grac uczciwie, nie kombinowac i wszystko byloby ok... niestety im sie nie udalo :)

dodam ze dla marshalla to nie pierwszy raz, bo to juz drugi raz kombinuje, jak widac po pierwszym nie dotarlo...

 

pozdrawiam i popieram decyzje administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widze ze najpierw robi przez 3 sekundy potem przez 4...

a teraz odpowiem inaczej jakbyś ty biegi na setke mierzył to wszyscy biegli by po 10 sekund a jedna 9 sekund i wszyscy by byli egzekwo na 2 miejscu a jeden sam na pierwszym ..biedak;) pewnie boty tak bięgają ?

 

od wczoraj drążysz ten temat w ten sam sposób, ciągle chcesz nasz pogrążyć uzasadniając jedynie w jeden sposób, bo kopiowali, najpierw to były linki, potem był to plugin do przegladarki ktory sam kopiuje potem jakis bot, potem stwoerdzasz ze mozna samemu, a dzis znowu od poczatku to samo, ciebie sie nie da przekonac, masz swoja teorie i koniec

 

opowiem jedynie taka jedna rzecz, gralem kiedys na pierwozorze, tam tez nie mozna bylo uzywac dodatkow i skryptow, czesci ludzi te ciagle oskarzenia po prostu irytowaly, nie wazne czy go ma racje czy nie, irytacja byla duza, bo zawsze te swoje uzasadnienia, jakby zabil kogos, ostatecznie moze wiesz jak sie ta sprawa skonczyla, teraz na forum tej gry jest dzial jedynie z dodatkami i ci co kiedys za nie ganiali ostatecznie po 4 latach stwierdzili ze to jednak nie jest lamanie regulaminu, obroty spadly bo ludzie sie wkurzyli znalezli sobie inne zajecie

 

ja nigdy, nie dostalem bana na pierwozorze mimo ze bylem topowym gracze i gralem i gram tam dalej a tu oskarza sie mnie o wszystko ale o nic co ma jakiekolwiek uzasadanie i podstawy logiki, podstawy tego co to zmienia w zyciu innych ludzi na tym uni i grze, bo robia to wszyscy i kazdy ma moje dane i kazdej jednej osoby na tym uni i na tym i na innym, bo i na innym tez to widzialem, pogrupowane wlasnie po ludziach, ale to z nas sie robi ofiary... marshal zdenerwowal, a moze shiwa bo ci za duzo pomogl ale jednak geologa nie przedluzył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie jeszcze taką szubienicę z podpisem "...bo nie przedłużył geologa" (to jest odpowiedź na post #11, administrator nie ma zamiaru tutaj nikogo obrazić czy urazić).

Ja widzę 4 sek w większości, pisałem również o 3 sek, to ułamki sekund. I tak te 3,4 sek robił przez 8 godzin non stop ? Jeżeli sam w to wierzysz to nie mam wątpliwości, że o całym procederze dobrze wiedziałeś a teraz próbujesz przed opinią publiczną zrobić albo z nas albo z siebie idiotę.

 

Temat zamykam bo nie ma co dyskutować, dowody zostały przedstawione jasno - są wręcz przeźroczyste (jak ktoś nie wierzy to niech sam spróbuje zrobić mapę w 8 godzin). Jak komuś ze zbanowanych się to nie podoba to zawsze może oskarżyć firmę o nękanie użytkownika za to, że nie uiścił opłaty za wirtualny pakiet czy też nie dokonał zakupu wirtualnej waluty. Chętnie odpowiem na te zarzuty prawnie.

Pod takie działania można wymienić sporo paragrafów, czekam na list od prokuratury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.