Skocz do zawartości

Brak surwoców = kierowanie do banku


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Pomysł już padł kiedyś przez jednego użytkownika, jednak zaginął gdzieś w gąszczu innych tematów.

Jak widać w nowej wersji w zakładce budynki wpis "reszta" został schowany do "dymku" (trzeba najechać kursorem na koszt budowy).

Można do tego dodać prostym sposobem link do wypłaty określonej sumy surowca, dokładnie tyle ile nam brakuje.

 

Przykład:

Brakuje mi 10.000.000 metalu i 5.000.000 kryształu do budowy kopalni.

Naciskając na koszt budowy zostaniemy przekierowani do banku do zakładki wypłaty, gdzie będziemy mieli wpisaną już dokładnie tyle, ile brakuje nam do budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, może niech wypłaci w przeliczeniu na surowiec jaki mamy i poda zalecane proporcje dla handlarza?

Mam programik (chyba już pokazywałem) który podaje odpowiednie proporcje jakie należy wpisać w handlarzu by wymienić np. deuter na wszystkie 3 surowce.

 

Tylko to by było dużo bardziej skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu dodalibyśmy guzik 'wypłać i zbuduj'...? Najlepiej na wszystkich planetach na raz.

 

Myślę, że nie ma co przesadzać. Nie jest problemem wypłacić na jakimś księżycu i pozmieniać na odpowiednia ilość metalu i krychy przed budowaniem, według mnie wystarczy zrobić to co deus napisał i nic więcej, będzie świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu dodalibyśmy guzik 'wypłać i zbuduj'...? Najlepiej na wszystkich planetach na raz.

 

Myślę, że nie ma co przesadzać. Nie jest problemem wypłacić na jakimś księżycu i pozmieniać na odpowiednia ilość metalu i krychy przed budowaniem, według mnie wystarczy zrobić to co deus napisał i nic więcej, będzie świetnie.

Jestem tego samego zdanie, pozwalając wszystko robić maszynie zabijemy możliwość liczenia, która przyda się w wielu innych aspektach gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdanie, pozwalając wszystko robić maszynie zabijemy możliwość liczenia, która przyda się w wielu innych aspektach gry.

 

no to za to zdanie masz plusika ;)

 

jestem też za opcją prostą :) bez zbędnych ułatwień :)

Niech nasze muzgownice też pracują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po przeczytniu tematu i zastanowieniu się ja mam z goła odminne zdanie na sprawę tu poruszoną. W mojej ocenie kwestia rozbudowy planet biorąc pod uwagę ograniczenie ich liczby do 21 i samo menu budowy (czyt. zakładkę) jest banalnie proste i kolejne ułatwienia będą mijały się z celem, równie dobrze można zrobić tak jak ktoś już napisał jeden przycisk "Buduj wszędzie to samo" albo przy zakładaniu konta system by generował konto z 20 palnetami już zabudowanym - pytanie tylko jaki ma to sens i po co to robić. Ja jestem za całkowitym usunięciem wyliczania bądź to surowców pozostałych po wybudowaniu budynku bądź brakujących do danej budowy.

 

Edit:

Ps. i jeszcze oczywiście, brak jakichkolwiek przekierowań do banku i wypłacania surki z "automatu" itp. rzeczy.

Edytowane przez KKN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.