Skocz do zawartości

Recki nie zebraly złomu...


Czarny93

Rekomendowane odpowiedzi

Problem znany i nie lubiany, ale zakładam temat ponieważ problem miał zniknąć wraz z wprowadzeniem nowego systemu flot

Jednak nie jest tak idealnie:

 

http://play.ogam.net...ac77557c3ad6c4d

 

 

03-26 20:46:43 +0200 Kontrola przestrzeni Recykling - Zebrano 0 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu z pozycji [1:194:9]. Usuń zaznaczone wiadomościUsuń niezaznaczone wiadomościSkasuj wszystkie wiadomościSkasuj wiadomości z tego działu

 

 

Złomu nikt nie sprzątnął, bo sprawdzałem i leżał po przylocie recków

Edytowane przez LatajacyTalerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkalem sie z tym.samym bledem dosc niedawno, napisalem maila o zwrot gdyz zlom nie zostal zebrany przez recki, a lezal do czasu gdy obronca go nie zebral... niestety Pan deus uznaje ze to nie powinno miec miejsca gdyz wg niego jest naprawione i wszystko git i zwrotu nie dostane. A prawda jest taka ze blad dalej istnieje, i jest mi przykro, ze dostalem odpowiedz olewajaca totalnie mnie i moja sprawe tekstem >>a nie pomyslales ze zlom zostal zebrany przed Twoimi reckami

 

przepraszam ze tu sie zale itd, ale wyrazam po prostu swoja opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie miałem taki przypadek nie zebrało mi złomu ale udało sie wysłać 2 raz recki a wlatywały 3 sec po ataku!

Panie Administratorze prosimy naprawić ten błąd albo zacząć oddawać stracone surowce z pz albo za paliwo bo recki nie latają na wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie miałem taki przypadek nie zebrało mi złomu ale udało sie wysłać 2 raz recki a wlatywały 3 sec po ataku!

Panie Administratorze prosimy naprawić ten błąd albo zacząć oddawać stracone surowce z pz albo za paliwo bo recki nie latają na wodę.

 

Puść recki 5 sec po ataku a na pewną zbiorą.

 

albo zacząć oddawać stracone surowce z pz albo za paliwo bo recki nie latają na wodę.

 

Recki palą kilka mld deuteru, nie przesadzaj aż tak bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po paru takich akcjach ładna sumka spalonego deuteru wychodzi. A co do 5 sec to troszkę dużo 3-4 osoby mogą sie wbić przed moje recki, nie mówiąc o atakach na graczy online gdzie mogą się podstawić i każda sekunda jest ważna w zbiorze złomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamillu, na spalonym deu to wiesz, mi to lotto. Tylko zlom, o niego tu chodzi... Ja wtopilem i przez buga sie nie pozbieralem... Wiec co mi po spalaniu ?? A nie leca oszczednie te recki tylko na zapas wiec wiesz... Tak czy owak do 60mld wody to nikogo nie zba wi. Dwie planetki przeorac ut i masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puść recki 5 sec po ataku a na pewną zbiorą.

 

 

Catalyst tu sie mylisz, bo przez te 5 sec ktos inny moze sie wbic i zabrac zlom... trzeba poprawic ten blad jak najpredzej bo zlom powinien byc odrazu, powinien ale z tego co slychac nie jest.

tak na prawde to najlepiej puszczac recki po 1 sec, max 2, czym dluzej on lezy tym wieksze ryzyko ze ktos nam go zwinie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlom powinien byc odrazu, nawet jak puszcze recki po sekundzie to powienien byc, tak nie jest = to jest do poprawy. Gracze zrobili swoja czesc zglaszajac problem, teraz kolej administracji ten problem rozwiazac, oczywiscie trzeba troche czasu i kazdy sie z tym powinien liczyc, ale na pewno odpowiedz "wyslij recki 5 sec po i zbiora" nie jest dobrym postepowaniem.

nie ma o czym gadac, 1, 2 czy 5 sekund. tym bardziej jak lecisz na planete i ktos moze miec to na fali... nawet 3 sec moze byc za duzo... a czasami zlom moze nawet minute lezec i nic sie nie stanie, ale jezeli moge to po co ryzykowac? :)

 

czym dluzej czekamy na zebranie zlomu tym wieksze ryzyko, mozesz sie z tym zgadzac lub nie ale taka prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puść recki 5 sec po ataku a na pewną zbiorą.

 

Gdy jest dużo "sępów" to 5 sek po ataku już złomu nie będzie.

A ja już znalazłem kolejny błąd:

 

 

Gdy klikam w odnośnik od RW które wstawił LatajacyTalerz, wyskakuje mi wiadomość systemowa "nie jesteś zalogowany". Od kiedy to trzeba być zalogowanym na danym uni żeby RW zobaczyć?

 

 

Na moją kwestię ktoś odpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy klikam w odnośnik od RW które wstawił LatajacyTalerz, wyskakuje mi wiadomość systemowa "nie jesteś zalogowany". Od kiedy to trzeba być zalogowanym na danym uni żeby RW zobaczyć?

Dzisiaj będzie dostęp do raportów bez logowania się.

 

Co do zbieraniu złomu recyklerami, błąd ten jest weryfikowany, ciągle tworzę różne próby i symulatory, aby problem został rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam blad u mnie, wyszedlem po wlocie jak zwykle wiecej na minus niz na plus... gj

 

 

03-31 11:55:50 +0200 Kontrola przestrzeni Recykling

- Zebrano 0 jednostek metalu i 8.073.300 jednostek kryształu z pozycji [5:270:11].

 

http://play.ogam.online/uni5/rw.php?raport=40fd90d027ca5e04bdd5ab677ef59d96624b4c31

 

jak widzimy RW powstalo 55:48, a recki wpadaly 55:50

Inaczej nie moglem bo sloty byly poblokowane przez innych graczy. Wszystko sie zgadza a jednak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.