Skocz do zawartości

Połączenie u2 z u3


J-23

Ankieta  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz aby nastąpiło połączenie u2 z u3



Rekomendowane odpowiedzi

Dla tego proponuje połączyć te dwa uniwersa. Dzięki temu powstała by większa rywalizacja (flotowa) między graczami.

 

Dobra jeszcze raz może w końcu dotrze - jakie floty ewentualnie wchodzą w grę i gdzie tu powstałaby jakaś rywalizacja:

 

Uni2

 

Statystyki na dzień: 22 Nov 2012 - 08:00:01

 

1 bullshit Demontownia Company 64.552.640.269.400

2 Proxima Demontownia Company 11.131.203.622.700

3 MiG Demontownia Company 10.758.587.947.600

4 hhsnake0 Demontownia Company 9.913.583.923.660

5 sandrusia1 Demontownia Company 7.248.056.356.010

6 Y2K Demontownia Company 3.512.011.980.270

7 Kalibex EridanusForumWars 2.537.426.362.390

8 Brodi 2.033.372.002.310

9 Galaksi95 741.218.301.247

10 Babalu Galactic Empire Vorlon 494.095.174.260

11 nebu 195.185.726.530

12 Neriel 47.266.552.288

13 corleone 41.572.570.906

14 ZycieToWalka 26.920.920.368

15 Lipa90 NO NAME 26.005.725.074

16 Izumi 18.366.806.900

17 kroki vsop 15.033.701.259

18 Morgoth 12.660.750.990

19 morp 12.642.990.131

20 kimoch 11.731.136.898

 

Uni3

 

Statystyki na dzień: 22 Nov 2012 - 08:00:01

 

1 COBRA COBRA 20.532.141.806.100

2 lolek The Expendables 12.491.022.161.200

3 RevenGe The Expendables 8.937.236.204.840

4 Czarny93 The Expendables 3.634.090.679.680

5 Perkele COBRA 2.818.009.461.310

6 DarkPassenger The Expendables 2.559.920.624.950

7 Alfa Elita Unity of Star 1.109.775.110.350

8 pl2 PIWOSZE 827.649.347.827

9 HansKloss 524.338.219.565

10 kiryl The Expendables 312.169.346.831

11 Delfin1970pl COBRA 261.836.163.190

12 Brasilass 165.609.006.077

13 Normans Elita Unity of Star 127.613.280.601

14 pkt120 COBRA 107.949.606.982

15 Alvi The Expendables 76.742.545.474

16 Salwi EKONOMIA 15.156.769.964

17 FINKADELI 12.693.782.777

18 slonecznik slonce 12.323.742.383

19 SNIPERS 11.487.240.493

20 kiler25 10.394.334.607

 

Teraz krótka analiza:

- u2 - 9 z 20 graczy z podanej statystyki na urlopie, u3 8 z 20 graczy z podanej statystyki na urlopie!

- wielkość flot - flota gracza bullshit Demontownia Company 64.552.640.269.400 punktowo odpowiada wszystkim flotom z top20 u3!

- pozostali gracze z sojuszu Demontownia Company mogą przysłowiowo zasypać czapkami gracza top1 we flocie u3

 

Połączenie uni 2 z 3 na życzenie między innymi graczy z sojuszu Demontownia Company ponieważ ich głosy są na "tak" w ankiecie ma im po prostu dostarczyć świeżego mięsa do zezłomowania! Ile to zajmie czasu tydzień, dwa tygodnie? Bardziej doświadczeni włączą urlop i przeczekają lub zdemontują flotę bo nie sądzę, że są tu osoby nie posiadające odrobiny wyobraźni co stanie się z ich flotami po połączeniu uni.

 

 

Teraz czekam na odpowiedź gdzie tu zostaną spełnione oczekiwania: "większa rywalizacja (flotowa) między graczami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej graczy co mają floty, więcej takich co ją wybuduje, wgl więcej graczy aktywnych to już jest plus, a jest ich dużo więcej...

Nawet te pare osob co są bez urlopu to będą miały już zabawe między sobą. Ja w tym pomyślę więcej plusów niż minusów...

 

Jak nie spróbujemy, to się nigdy nie dowiemy...

 

P.S

Połączenie uni 2 z 3 na życzenie między innymi graczy z sojuszu Demontownia Company ponieważ ich głosy są na "tak" w ankiecie ma im po prostu dostarczyć świeżego mięsa do zezłomowania! Ile to zajmie czasu tydzień, dwa tygodnie?

W ankiecie widzę wielu graczy z The Expendables, którzy są za połączeniem uni.

 

Widzę wielu dobrych flociarzy w statystykach nie tylko u2, ale i u3, dlatego myślę że nie zajęło by to dnia, tygodnia czy dwóch, a może nawet paru miesięcy. I nawet po złomie jestem na 100% pewny że by się odbudowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie uni 2 z 3 na życzenie między innymi graczy z sojuszu Demontownia Company ponieważ ich głosy są na "tak" w ankiecie ma im po prostu dostarczyć świeżego mięsa do zezłomowania! Ile to zajmie czasu tydzień, dwa tygodnie? Bardziej doświadczeni włączą urlop i przeczekają lub zdemontują flotę bo nie sądzę, że są tu osoby nie posiadające odrobiny wyobraźni co stanie się z ich flotami po połączeniu uni.

 

 

Teraz czekam na odpowiedź gdzie tu zostaną spełnione oczekiwania: "większa rywalizacja (flotowa) między graczami"

 

Odpowiedz brzmi wszędzie...

 

Ci bardziej doświadczeni będą się cieszyć ,ze mają na co latać a nie włącza urlop..co to w ogóle za podejście..?? Rozumując Twoim tokiem myślenia juz dawno powinni wszyscy założyć urlop co nie sa TOP1 bo co za różnica czy zezłomuje ich ktoś z top z ich uni czy z innego. Chodzi tu o zwiększenie rywalizacji w całej grze!! Z Twojej wypowiedzi wnioskuje ,że dobrze Ci jest jak jest i chcesz dalej nie zagrozony ciułać po cichu swjo eko..a wyobraź sobie ,ze sa tu tez ludzie którzy ciągle prą do przodu którzy chcą zmian.. Wiadome ze połączenie uni jest robione pod flotke ..bo chyba nie pod to by ekowiec mógł nowe farmy z idlerów miec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają :) a łączcie sobie! mnie to lotto!

 

Gra i tak jest już w schyłkowym stadium upadku - prawa rynku gier są nieubłagane - patrz klasyczne ogame a statystyki u2 u3 u4 w prosty sposób to potwierdzają.

 

Gra jest statyczna - krótkie ożywienie następuje po otwarciu nowego uni lub wprowadzeniu jakiejś innowacji - po czym wieje nudą. Kilku napaleńców trochę tam czegoś nakupi a potem nic i tyle wam z tego połączenia uni pozostanie.

 

Kłopot polega jeszcze na tym, że wszystkie uni są takie same ta sama prędkość floty, wydobycia surowców te same statki - jak to pozostanie tak jak jest to nie pomoże żadne łączenie uni.

 

Rozpoczynając grę na starym uni nowy gracz choćby zjadł tysiąc kotletów to nie dogoni graczy z top 10 a korzystając z zakupu astatów musiałby mieć fortunę na to aby chociaż odrobinę się do nich zbliżyć!

 

-----------------------------------------------------

 

 

Najlepiej to wszystkie uni połączyć od 2 do 6 od razu po co się zatrzymywać tylko na u2 i u3 - wow jaka będzie dynamika gry no proszę i koszty utrzymania serwisu zmaleją!

Edytowane przez Spinrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze raz może w końcu dotrze - jakie floty ewentualnie wchodzą w grę i gdzie tu powstałaby jakaś rywalizacja:

 

ciach //

 

 

Teraz krótka analiza:

- u2 - 9 z 20 graczy z podanej statystyki na urlopie, u3 8 z 20 graczy z podanej statystyki na urlopie!

- wielkość flot - flota gracza bullshit Demontownia Company 64.552.640.269.400 punktowo odpowiada wszystkim flotom z top20 u3!

- pozostali gracze z sojuszu Demontownia Company mogą przysłowiowo zasypać czapkami gracza top1 we flocie u3

 

Połączenie uni 2 z 3 na życzenie między innymi graczy z sojuszu Demontownia Company ponieważ ich głosy są na "tak" w ankiecie ma im po prostu dostarczyć świeżego mięsa do zezłomowania! Ile to zajmie czasu tydzień, dwa tygodnie? Bardziej doświadczeni włączą urlop i przeczekają lub zdemontują flotę bo nie sądzę, że są tu osoby nie posiadające odrobiny wyobraźni co stanie się z ich flotami po połączeniu uni.

 

 

Teraz czekam na odpowiedź gdzie tu zostaną spełnione oczekiwania: "większa rywalizacja (flotowa) między graczami"

 

No przynajmniej jeden głos rozsądku, ciesze się że nie tylko ja tak myślę, szkoda tylko że jest nas tak niewielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają :) a łączcie sobie! mnie to lotto!

 

Gra i tak jest już w schyłkowym stadium upadku - prawa rynku gier są nieubłagane - patrz klasyczne ogame a statystyki u2 u3 u4 w prosty sposób to potwierdzają.

 

Gra jest statyczna - krótkie ożywienie następuje po otwarciu nowego uni lub wprowadzeniu jakiejś innowacji - po czym wieje nudą. Kilku napaleńców trochę tam czegoś nakupi a potem nic i tyle wam z tego połączenia uni pozostanie.

 

Kłopot polega jeszcze na tym, że wszystkie uni są takie same ta sama prędkość floty, wydobycia surowców te same statki - jak to pozostanie tak jak jest to nie pomoże żadne łączenie uni.

 

Rozpoczynając grę na starym uni nowy gracz choćby zjadł tysiąc kotletów to nie dogoni graczy z top 10 a korzystając z zakupu astatów musiałby mieć fortunę na to aby chociaż odrobinę się do nich zbliżyć!

 

-----------------------------------------------------

 

 

Najlepiej to wszystkie uni połączyć od 2 do 6 od razu po co się zatrzymywać tylko na u2 i u3 - wow jaka będzie dynamika gry no proszę i koszty utrzymania serwisu zmaleją!

 

 

Masz jakies problemy???....sluchaj...gra na u2 i u3 zupelnie wymarla wiec polaczenie uni spowoduje wiecej aktywnosci bo to jaka nowosc wiecej osob i w ogole,tutaj nie chcodzi o floty tylko o wieksza aktywnosc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie chcodzi o floty tylko o wieksza aktywnosc

 

To może zdemontuj swoją flotę i rozdaj surkę uboższym graczom - łatwo ci się wypowiadać bo tobie to odpowiada razem z kumplami jesteś w stanie rozjechać wszystkich graczy z u3 - to mocno niesprawiedliwe!

 

To wręcz ustawienie do odstrzału wszystkich flot z u3 dla kilku graczy - to po prostu skandal!

 

BTW Nie, nie mam problemów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja flote bede demontowac,bo tutaj dolaczylem do jjednego celu....coz...najpiew krzyczycie ze jakies zmiany,ze gra sie staje jakas nudna,malo osob,a jak cos sie dzieje to zawsze macie jakies problemy....i zawsze na Nie,mam juz dosyc tych fochow,marudzenia itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja flote bede demontowac,bo tutaj dolaczylem do jjednego celu....coz...najpiew krzyczycie ze jakies zmiany,ze gra sie staje jakas nudna,malo osob,a jak cos sie dzieje to zawsze macie jakies problemy....i zawsze na Nie,mam juz dosyc tych fochow,marudzenia itp

 

@bullshit

 

Jestem pewien, że ustawianie ciebie i kolegów z twojego sojuszu w roli egzekutora nowego połączonego uni jest jakimś totalnym nieporozumieniem!

 

Jeżeli już miałoby dojść do połączenia uni to może wszyscy aktywni gracze wystartowaliby na równych prawach!

 

Dlaczego nie zresetować flot, lvl budynków, badań zadań itp.?

 

Dlaczego grupka graczy ma już na starcie połączonego uni być w uprzywilejowanej pozycji?

 

Chcecie połączenia ok ale wszyscy startują z tej samej pozycji i z tym samym zasobem surowców - inaczej to przypomina sezon strzelania do kaczek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja flote bede demontowac,bo tutaj dolaczylem do jjednego celu....coz...najpiew krzyczycie ze jakies zmiany,ze gra sie staje jakas nudna,malo osob,a jak cos sie dzieje to zawsze macie jakies problemy....i zawsze na Nie,mam juz dosyc tych fochow,marudzenia itp

 

Nie ma się co dziwić że cała ta gra, UNI po UNI wymiera i będzie wymierać. Polityka deusx'a pozwalająca w nieograniczony sposób kupować dowolną ilość surowców doprowadza do takich dysproporcji. To jest promowanie graczy których stać na inwestowanie pieniędzy we flotę i nie mam mowy o jakimkolwiek handikapie. Gdyby zlikwidować możliwość zakupu surowców czy bezpośrednio floty szanse byłyby bardziej wyrównane. Oczywiście ci których na to stać kupowali by oficerów i mieli produkcję na poziomie 200% ale nie doprowadzało by to do wielkich różnic.

 

Czas pokaże, niemniej jednak takie połączenie doprowadzi tylko do sytuacji w której w perspektywie suma sumarum pozostanie jedno a nie dwa UNI z garstką około 50 aktywnych graczy zamiast 100 z czego już tylko 20 a nie 40 będzie płacić za astaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Spinrad

 

A jak ktos teraz np wplacil wieksza kase na przelew . To nagle ma to stracic zeby wszyscy byli rowni ? .

 

No ja nie mam zamiaru stracic kase...mozna od nowa ale zwrot kosztow za moje smsy,wiec tak czy tak na to samo wyjdzie,czy innych graczy

 

No typowa filozofia Kalego to jak Kali zyskać to dobrze jak Kali stracić to źle.

 

Odwracając dlaczego ja mam stracić? Skąd możesz wiedzieć czy dokonuję wpłat czy nie?

 

Czy kupowanie surki za kasę jest tu wyznacznikiem, że ktoś ma więcej do powiedzenia?

 

Jestem na 1 pozycji na u3 i co teraz to ja mam stracić bo co?

 

Jeżeli ma to mieć ręce i nogi to niech powstanie uni bez uprzywilejowania od razu na starcie wyselekcjonowanej grupki graczy - chyba to najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie!

Edytowane przez Spinrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mnie to lotto, bo nie mam konta, ale w zasadzie to czemu łączycie tylko 2 i 3? po co się bawić, zróbmy 2 i 3 i 4 i 5 i już hurtem, a sprawę kont, własności i kasy rozwiążcie tak jak to zostało wypracowane na ogame, gdzie połączano w 4 uni( a może 3 ...) ponad 50 uni, tam też ludzie mieli kilka kont, trochę kasy wsadzonej i jakoś się dało, i teraz flota nie stoi 2 dni czekając na złoma, godzina dwie i po zawodach, tępo jak na nowym, kont więcej więc, każdy ma szanse zagrać... prawie z tym samym dorobkiem,

a w tu zwroty, kasa, problemy jakby chodziło nie wiadomo o co, chcecie żeby było lepiej to połączcie, chcecie zarastać mułem to siedź-ta sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No typowa filozofia Kalego to jak Kali zyskać to dobrze jak Kali stracić to źle.

 

Odwracając dlaczego ja mam stracić? Skąd możesz wiedzieć czy dokonuję wpłat czy nie?

 

Czy kupowanie surki za kasę jest tu wyznacznikiem, że ktoś ma więcej do powiedzenia?

 

Jestem na 1 pozycji na u3 i co teraz to ja mam stracić bo co?

 

Jeżeli ma to mieć ręce i nogi to niech powstanie uni bez uprzywilejowania od razu na starcie wyselekcjonowanej grupki graczy - chyba to najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie!

 

 

wiesz co ? ja nie mam zamiaru stracic po pierwsze nie kasy a swojego poswieconego czasu na to ile włozyłam zeby zdobyc taka flote, takie budynki i takie badania. Wiec to co ty gadasz jest dla mnie mega bzdura! chcesz zaczac od nowa i na tych samych warunkach ? prosze bardzo czekaj na otwarcie nowego uni( moze ono bedzie a moze nie ). Bo nawet nie pomyslales ze moze CI z DC nie wszyscy kupowali floty itp, tylko grali jednak w to o wiele dłuzej. Ja tez kiedys byłam top 300,400 i co ? Dało rade dojść do topki ? Chyba jednak sie udało. Wystarczy troche zawzietosci i umiejetnosci. Wiec prosze Cie nie pisz juz takich bzdurnych postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ? ja nie mam zamiaru stracic po pierwsze nie kasy a swojego poswieconego czasu na to ile włozyłam zeby zdobyc taka flote, takie budynki i takie badania. Wiec to co ty gadasz jest dla mnie mega bzdura! chcesz zaczac od nowa i na tych samych warunkach ? prosze bardzo czekaj na otwarcie nowego uni( moze ono bedzie a moze nie ). Bo nawet nie pomyslales ze moze CI z DC nie wszyscy kupowali floty itp, tylko grali jednak w to o wiele dłuzej. Ja tez kiedys byłam top 300,400 i co ? Dało rade dojść do topki ? Chyba jednak sie udało. Wystarczy troche zawzietosci i umiejetnosci. Wiec prosze Cie nie pisz juz takich bzdurnych postów

 

Wiesz co mógłbym się pod tym podpisać obydwiema rękami bo ja też nie mam ochoty stracić czasu, który poświęciłem na taką flotę, takie budynki i takie badania - wiesz co pomysł na połączenie uni to dla mnie mega bzdura. Bo nawet nie pomyślałaś, że nie chcę zostać zwierzyną łowna dla ciebie i twoich kolegów bo ważne! jest tylko to że TY że TY bo TY i tylko TY włożyłaś wysiłek w wybudowanie eko badania i flotę - reszta to nieistotne - spadło im z kosmosu.

 

Weź się ośmieszaj i czytaj ze zrozumieniem! Dlaczego masz mieć nade mną przewagę jeżeli jej sobie nie wypracowałaś w bezpośrednim starciu na u3.

Edytowane przez Spinrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.