Skocz do zawartości

Spalanie statków


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Już niebawem zostanie wprowadzone nowe spalanie statków, wg poniższej tabeli:

 

http://img59.imageshack.us/img59/5575/spalaniepng.png

 

 

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, uwagę ma ostatnią szansę aby o tym powiadomić. Na razie na test serwerze będzie można zobaczyć w praktyce jak wygląda to spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy z GS jest przesada?

 

1 kkk GS spali na FS'ie 3.200.000.000.000 dexu - czyli przeciętne dzienne wydobycie po 2 miesiacach gry

za 1 kkk GS mozna postawić 7 kkk Aurory. Koszt FS'a to 17.605.000.000.000dexu

 

czyli GS latają prawie 6x taniej a powera mają. A to że wolne, to mało znaczy. Jak ktoś poleci 1kkk GS to trudno się przed taka flota bronić

 

Proponuję najpierw policzyć a później krytykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co zmieniać spalenie ? Dobrze jest jak jest. Leon jak ktosma 1kkk gesi i do tego dojdą recki aurory to gość nie wyrobi na fs. Ja latam gś kilkadziesiąt razy dziennie, to przy tym spalaniu opróżnię bank w 2 dni.

 

weź przelicz sobie wartość swoich GS na inne statki, to już tak nie polatasz. Właśnie dałeś niezaprzeczalny dowód temu, że spalanie GS musi być drastycznie podniesione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź przelicz sobie wartość swoich GS na inne statki, to już tak nie polatasz. Właśnie dałeś niezaprzeczalny dowód temu, że spalanie GS musi być drastycznie podniesione.

 

Leon ale nie az tak drastycznie...

Gs jest najwolniejszym statkiem bojowym wiec nie powinien palic tyle co reszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marshall widziałeś mój post z przeliczeniem? GS pali 5,5 raza mniej od Aurory, która chyba i tak ma nadal najniższe spalanie

 

http://forum.ogam.online/index.php?/topic/7351-spalanie-statkow/page__view__findpost__p__63239

 

A to że lata trochę wolniej niż inne jednostki nie świadczy o tym, że jest bezużyteczna, bo jako taran to jest idealna. Koszty jej utrzymania relatywnie do innych jednostek są minimalne.

 

Reasumując - utrzymanie floty mogącej rozbić taka ilość GS jest przynajmniej 5-6 razy droższe. Więc na dłuższą metę niewykonalne.

W porównaniu do pozostałych statków latanie GS nadal będzie korzystne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się miałam nie udzielać, ale - to spalanie mi odpowiada. Już nawet przeboleję te gwiazdki. Ale tak naprawdę samo zmniejszone spalanie recków będzie robiło wielką różnicę w koszcie fsa, bo nie oszukujmy się to one paliły najwięcej.

 

A co z pomysłem Leona dotyczącego kosztów fsa w zależności od % na jaki wysłaliśmy flotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się zgadza Aurory palą zbyt mało w porównaniu do innych okrętów lecz GS swoją oszczędnością spalania tracą po wielokroć prędkością gdyż przeciętne RW z wypadówki obok celu leci od 20 do 40 sekund a GS w każdym systemie i lokalizacji zawsze powyżej 4 minut ogrom czasu jest duży za co w zamian są ekonomiczne natomiast gdy spalanie wzrośnie o wiele milionów do jednego ich siła będzie nierównomierna do czasu lotu i spalania jeżeli chcemy podnieść spalanie GS to niech latają szybciej bo po zmianach będą one służyły wyłącznie do niszczenia moonów co w 100 % zakończy erę GS i gra straci urok bo nie będzie nic wolnego każda jednostka będzie latać szybko bo w niczym GS nie będą dobre ani w czasie ani w spalaniu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie powinno tak być lecz też nie może być tak że wykluczymy z użytku całkowicie jeden model bo w końcu go zabraknie powinno to być zrównoważone zwiększyć spalanie GS owszem ale i je przyspieszyć a siła może być zbliżona w końcu za tanie to nie są moje zdanie i zarazem propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie powinno tak być lecz też nie może być tak że wykluczymy z użytku całkowicie jeden model bo w końcu go zabraknie powinno to być zrównoważone zwiększyć spalanie GS owszem ale i je przyspieszyć a siła może być zbliżona w końcu za tanie to nie są moje zdanie i zarazem propozycja

 

Naszym błędem było go dopuszczenie do użytku w ogóle, GŚ ma niszczyć moony, bunkry, na atak nadawać się nie miała, choć tutaj i tak się będzie nadawać bo przecież nie zmniejszymy jej prędkości aby latała po kilka godzin jak fleet slov, dlatego trzeba też podwyższyć spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GŚ nigdy nie wyjdzie z użytku, bo niszczy moony i jakąkolwiek część floty będzie trzeba przeznaczyć na GŚ.

Gdyby to miał być kolejny normalny statek o normalnej prędkości i normalnym spalaniu to trzeba by odjąć wszystkie SD, co raczej by było kompletnie bez sensu :P

 

 

I po raz kolejny powtarzam, że 500% to jest nic dla GŚ.

To jak do kubka nalać 5 kropel zamiast 1 - tym i tym się nie napijesz. Kiedy LMy by były 2 litrówką xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.