Skocz do zawartości

Nowe badania zwiekszające eko


kubus

Rekomendowane odpowiedzi

Technologia wydobywcza metalu [?]

zwiększałaby wydobycie metalu o 3-5% na kazdy kolejny poziom

wymagania:

Laboratorium badawcze (Poziom 9)

Technologia komputerowa (Poziom 10)

 

cena:

Metal: 200.000 Kryształ: 80.000 Deuter: 20.000

 

Technologia wydobywcza kryształu [?]

wydobycie kryształu 2-4% większe na kazdy poziom

wymagania:

Laboratorium badawcze (Poziom 11)

Technologia komputerowa (Poziom 13)

 

cena:

Metal: 80.000 Kryształ: 200.000 Deuter: 20.000

 

Technologia wydobywcza deuteru [?]

wydobycie wody 2-3% wiecej na kazdy poziom

wymagania:

Laboratorium badawcze (Poziom 13)

Technologia komputerowa (Poziom 15)

 

cena:

Metal: 80.000 Kryształ: 150.000 Deuter: 200.000

 

To jest coś, dla tych, którzy nie kupują sobie dodatków, a chcieliby zwiększyc swoje wydobycie. Wypowiadajcie sie :)

 

@edit: i tak jak mówilem, cena rosłaby 3 razy na kazdy kolejny poziom tj:

1-200/80/20

2-600/240/60

3-1800/720/180

...itd

Edytowane przez Voridel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu dla tego że surki tu nie brakuje

wsumie to jest dobry pomysł ale powinien byc dostepny tylko dla nowych gracz ( do ok 10m pkt), gdyz nowy gracz rejestrujacy sie na np, uni 2 nie ma szans na wybicie sie bez pomocy innych graczy lub dodatkó

 

bzdura i jeszcze raz bzdura co da graczowi trochę więcej wydobycia surki jak i tak potem nie będzie miał ? co mu to da będzie miał jakie szanse w top mocnych graczy?

a ogólnie jak ktoś chce i mu zależy i umie to sobie na farmi i bedzie w topce ja na innych grach dochodziłem pod top 1 ale przynajmnie rok mocnej gry ale się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wejdą badania dodające SD statkom...

 

gra bez ulepszen nie ma sensu, szybko sie nudzi

 

Gra z samymi ulepszeniami również

 

Zamiast dostosować się do gry dodajecie nowości i jeszcze bardziej poróżniacie starych i nowych graczy. Cokolwiek dacie dla nowego, starszemu da to zawsze więcej. Jakkolwiek się ułatwi grę na początku i tak do topki dojdzie tylko ten co spędzi więcej czasu na farmieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj poruszyłem ten temat na SB, deusx powiedzial zebym napisal to tutaj, to pisze :) a co do cen, to na poczatku mogłyby być małe, a na kazdy kolejny poziom 3 razy większe, coś jak przy grawitonach (1-300k, 2-900k, 3-2700k, itd..) zawsze te kilka % wiecej by było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze, będzie to jedno z tych badań, które nigdy nie osiągnie swojego maksymalnego poziomu/

 

16/17 poziom będzie maksimum po paru latach 18, więc myślę, że dalej niż poziom 20 nie opłaca się liczyć, tym bardziej, że tego badania o ile by miało powstać na pewno nie obsługiwał by sklep.

 

Zmniejszył bym jednak % do lvl, a nie dwa razy więcej, na duże poziomy kopalni to będzie dawało ogromne pokłady surowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej... 17 poziom to dopiero biliony, a ludzi stać na biliardy więc spokojnie będzie się opłacało ;)

 

Spokojnie może być te 2% - nawet jeśli na wyższych poziomach będzie dużo dawać to nie ma opcji by dało to zysk. Niech sobie mają nawet 100% do wydobycia ale jeśli poszło na to 100x więcej niż przez całe życie uzbierają to myślę, że nikomu nie będzie to przeszkadzać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej... 17 poziom to dopiero biliony, a ludzi stać na biliardy więc spokojnie będzie się opłacało ;)

 

Spokojnie może być te 2% - nawet jeśli na wyższych poziomach będzie dużo dawać to nie ma opcji by dało to zysk. Niech sobie mają nawet 100% do wydobycia ale jeśli poszło na to 100x więcej niż przez całe życie uzbierają to myślę, że nikomu nie będzie to przeszkadzać :]

 

 

Nie chodzi tutaj o cenę tylko o czas badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem.. Dlaczego taki 17-18 poziom miałby być maksimum?

 

Tak jak mówiłem - może być dużo jeśli dużo będzie kosztować. Po przekroczeniu ~45% już kosztuje dużo i automatycznie przestanie to być opłacalne. Nie potrzeba żadnych ograniczeń czasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ugraficzniłem" twoją wizję deus? :P

Czas badania też teraz ogranicza opłacalność no i jest ten 1% na lvl, chociaż pewnie większość bardziej by się ucieszyła z 50% na 25 poziomie ;D

 

http://iv.pl/images/13165160929281575375.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojęcia jak się oblicza czas badań..

Nadałem po prostu takie, żeby było co robić do końca gry, więc 4 lata badań (tylko na to 1 badanie) spokojnie starczą. Dopasowałem ręcznie - 0 obliczeń.

 

Chyba nie musi być koniecznie ten sposób w jaki Ty tam liczysz? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak to zrobimy?

Musimy stosować ten wzór?

 

Jeśli to zależne od wzoru i chcemy ograniczać badanie czasem a nie kosztem to zmienimy koszt tylko zapodaj owy wzór, albo już sam dopasuj tak żeby ustalony maksymalny % badał się 3 miesiące.

 

Ja tam uważam, że lepiej ceną to ograniczać, bo na badania nic się ogólnie nie wydaje, a jeśli przyniesie zysk to mamy zysk za free. Moim sposobem najpierw trzeba trochę zainwestować i dopiero potem są zyski.Tutaj mamy do czynienia z dziwnym badaniem dostarczającym surowce, a nie możliwości w walce, więc tutaj czas raczej nie powinien być ograniczeniem, bo zawsze te 10-20% dostaniemy właściwie za darmo - wystarczy poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

preferuje 5 % co 1 lvl:D

ale o te 2 % bym sie nie obraził, 1 procent to troche malo, a wcale takich duzych pokladów znowu by nie było, opcja w banku zbierania z wszystkich planet by pomogła w tym, wg mnie to jest dobry pomysł, gracze z mniejszą liczbą pkt mieliby jakąś motywacje, Ci z top również;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.