Skocz do zawartości

PROTEST GRACZY


browar

Czy jesteś przeciwny surowcom za dodatki i przyłączysz się do protestu?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś przeciwny surowcom za dodatki i przyłączysz się do protestu?

    • tak
      78
    • nie
      10
    • za późno już wysłałem przelew
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chciało by się rzec... nie o "takom unii walczyliśmy " niczym Ferdynand kiepski.

Do rzeczy, zapewniano nas iż na u 5 nie będzie surowców za dodatki. nie było przez kilka dni... Ludzie kupili geologa prowizję w banku znieśli... wszystko ładnie smsy leciały strumieniem. jednakże gdzieś tam na górze okazało się iż za słabo.

Powstała kolejna unii służąca nie do pokazywania umiejętności a jedynie zasobności portfela. Gdy to czytacie pewnie kilku już wykradło rodzicom piny do kart i tookeny do bankowości internetowej inni lecą do kiosku po doładowania....

 

Świetna zabawa... dla króli smsów.

Proponuję wyrazić sprzeciw, każdy kto jest przeciwny dodatkom w tej formie powinien tak jak ja włączyć urlop ... np dziś o 16 wszyscy odpalamy urlop. a królowie smsów niechaj sobie grają. między sobą pojedynek bogatych dzieci oglądaliśmy na 3 poprzednich serwerach sam wierzyłem iż będzie inaczej...

DEUS to nie jest oczernianie administracji więc mam nadzieje iż nie dostanę bana, jednak coś nam obiecałeś. My gracze uwierzyliśmy a jednak słowa nie dotrzymałeś...

 

Kto popiera akcję proszę włączcie urlop w kupie siła

1 gracz nic nie da 2 też ale jak 200 osób włączy urlop może to zmusi do refleksji czy to ma sens....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nyczu99

Powtórze jeszcze raz - obiecanki cacanki. Szkoda że 3 miechy przed uni pisałeś Deusx że bez dodatków, a po 2 tygodniach i tak je wprowadziłeś. Po co te gierki pytam? Mogłeś mówić wprost i nikt nie miałby pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem, że jak będzie kasa to nie będzie surowców.

Obecnie uni przestało był opłacalne więc co da protest ? Usunąć surowce i razem z tym uni ? Ja też był wolał mieć milion graczy, w sklepie tylko geologa 10 i 20%, to wtedy by się do drugiej grupy podatkowej trafiało i wszystkim było by fajnie.

 

Protestem była zakładka sponsorzy, nikt się nią nie zainteresował, nawet się nikt nie zapytał po co powstała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórze jeszcze raz - obiecanki cacanki. Szkoda że 3 miechy przed uni pisałeś Deusx że bez dodatków, a po 2 tygodniach i tak je wprowadziłeś. Po co te gierki pytam? Mogłeś mówić wprost i nikt nie miałby pretensji.

 

Nyczu jak nie wiadomo o co biega to.... sam Wiesz :)

Na ciul te dodatki. Przyłączam się do protestu. Tu chodziło o zabawę a teraz z zabawy nici...

 

Niech żyją LAMY i NOOBY !!!

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx a nie wystarczyło by konto pro za powiedzmy 8 zł miesięcznie? a na nim Handlarz i demontownia które nie byłyby dostępne na zwykłym koncie?

 

8x 200 = 1600 zł miesięcznie. a myśłę iż większość osób przystała by na takie rozwiązanie.

BTW możesz zawsze dodać reklamy itp jest wiele sposobów. Ty zaś wybrałeś najłatwiejszy szkoda bo naprawdę dobra robota jeśli chodzi o grę... ale... no właśnie ... żegnam wszystkich znajomych i do zobaczenia kiedyś tam...

 

gdzieś tam...

 

na jakimś serwerze bez dodatków

 

Głos na nie pewnie od deusa xD

 

Pozdro miło było i dziękuje wszystkim za grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem za i zalaczam urlop zal tylko ze czlowiek stracil duzo czasu na klikanie zeby miec dobre top a tu koles zaklada konto 1 dzien 10 esow i jest top 1 he he he pomysl  z handlarzem i,z demontownia jako konto pro na 1 miesiac  barzodobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wierzyc ze zabraklo pieniedzy poniewaz popytalem 20 osob ile wyslali sms i po ile po zsumowaniu tej kwoty wyszlo 185zl liczac bez Vat:)Nie liczac tych osob ktorych nie mam na gg i ktorych albo nie pytalem lub nieudzielili mi odpowiedzi.Kto mi nie udzielil odp niech napisze w tym temacie i doda do tej kwoty swoje 3grosze:)

Pozdrawiam Arsey

 

Juz 190 zl i 21 osob

kolejne podlicznie 195zl i 22 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś do swoich rachunków dodać - 60% prowizji dla partnera, -18 % podatku.

 

Pierwsze 3 dni były nad programowe jeżeli chodzi o dochód, aktualne dni były krytyczne, początek zawsze jest fajny, potem połowa odchodzi bo złom itd, połowa ma wykupione już pakiety na długi czas, wniosek samemu można wysunąć, koszt utrzymania są + - takie:

miesięczne

800 serwer

200 oprogramowanie

150 seo (ostatnio zaczęte, efekty będą myślę niebawem)

150 reklama

roczne

kilka mniejszych serwerow - 150

serwer home (forum, strona glowna) 350

domena 100 pln

różne:

skrypty pod zamówienie (zazwyczaj co dwa miesiące) ok. 300 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.