Skocz do zawartości

Uniwersum 5 1 czerwca


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy !

 

Oficjalny start uniwersum 5 to 1 czerwca godzina 20:00.

 

Zapraszamy do gry na nowym uniwersum !

 

 

Jednocześnie ogłaszamy konkurs na najlepszą reklamę startu nowego uniwersum !

 

 

Swoją stworzoną i zamieszczoną gdziekolwiek reklamę lub reklamy wyślij nam na ogamkontakt@gmail.com

 

Za najlepszą reklamę oferujemy:

1 miejsce: 200 zł

2 miejsce: 100 zł

3 miejsce: 50 zł

 

Prawdziwych polskich złoty, nie w dodatkach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SGO, nie trzeba zgłaszać swoich kandydatur - choć oczywiście można na ogamkontakt@gmail.com, najciekawsze będą rozpatrzone.

Do puki nasza sytuacja finansowa będzie OK, a na razie jest, stać nas na porządny serwer oraz jakąś reklamę itd. to surowców nie będzie można kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deus, praktycznie nic nie wiemy o mającym nie długo ruszyć nowym Universum - nie podałeś nic oprócz daty startu

może napisz/lub edytuj pierwszy post trochę konkretniej jeśli chodzi o parametry:

- będą dodatki czy też nie -to graczom udało się ustalić ale jest to wrzucone między wierszami i ciężko doczytać a jest to dosyć ważna informacja

- czy czas gry na Uni jest turowy [jak było w propozycji] czy nieskończony

- prędkości gry - to już mniej ważne ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkość będzie identyczna co na pozostałych uniwersach.

Dodatki oczywiście będą, jednak nie będzie możliwości kupienia przez nie surowców czy też floty (dokładniejsze info wypowiedź wyżej).

Czas gry będzie nieskończony, planuję dodać uniwersum 1 po starcie uni 5 jako uniwersum turowe.

 

Zadania na pewno będą już na uni5, pomysł wielkości planet będzie również wprowadzony.

 

Redukcji spalania nie specjalnie przewiduję, zmieniony system walk to również odległy termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Proponuję jeszcze pozbyć się banku niech to bedzie uni bardziej flotowe tzn musisz budować aby pozbyć się zapasu surki.

 

:D widze ze konkrety idą

 

deus mam tylko jedno pytanie dodatki będą i surowca nie będzie szło za nie kupic ?? ale czy istnieje taka mozliwosc ze to sie zmieni po jakims czasie gry

czy start uni 5 bez kupna surowców będzie trwały ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xcool, ja nie jestem deus ale odpowiem Ci cytatem z posta, który jest ciut wyżej [notabene deusowy]

 

Do puki nasza sytuacja finansowa będzie OK, a na razie jest, stać nas na porządny serwer oraz jakąś reklamę itd. to surowców nie będzie można kupować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja mam pytanie czy server bedzie chodzil plynniej niz np uni 4 bo teraz troche to wolno chodzi

oraz jak sa naliczane punkty za flote bo gram od niedawna i nie kapuje chyba jest jakis przelicznik /1000?

bo za karzdy wydany 1000 surki w budynki masz chyba 1 punkt a za flote chyba jest 1 000 000?? czy jak to jest?

wiem ze droga czesc to nei ten dzial ale juz nie chce mi sie tam wlazic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie chodzić to mniej więcej tak samo, nie zauważyłem, aby to jakoś wolno chodziło, w razie problemów przejdziemy na lepszy serwer a taki był już dawno planowany.

 

Punkty są flotę są liczony identycznie jak za wszystko w tym, że w statystykach widzimy ilość floty (w zakładce flota), a w ogólnie już faktyczny stan punktowy floty.

 

Przykład, masz 1 GŚ i w zakładce flota będziesz miał 1 pkt (w poglądzie zobaczysz faktyczny stan punktowy) w zakładce ogólnie w statystkach również będziesz miał faktyczny stan punktowy za tą GŚ. Ogólnie chodzi o to, żeby po statystykach gracz nie wiedział z jaką flotą ma do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.