Skocz do zawartości

Kolejka Bydynkow


shreku

Rekomendowane odpowiedzi

mam dokładnie ten sam problem, pojawił się on od razu po wprowadzeniu nowej kolejki budowania .....deus wchodził na moje konto i u Niego kolejka działa bez zarzutu

ja nie robię anulacji budowy, logując sie na konto cały czas operuję Podglądem - tam gdzie widzę, że jest koniec budowy klikam go tyle razy aż widzę że Oczekuje (czyli wszystko z kolejki zniknęło), natomiast kiedy wejdę w budynki i "złapie" mnie to wieczne odświeżanie to zwyczajnie zamykam okno gry i loguję sie na nowo, tym sposobem nie musze robić anulacji i nie tracę ani czasu (bo nie buduję na nowo tego samego) ani surowców

 

jest to mocno uciążliwe niestety :(

dodam, ze Uni nie ma u mnie znaczenia...mam to samo na 2 i na 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dokońca wiem co to może powodowac u mnie na mozilli i operze a nawet pod ie działało bez problemu za każdym razem... Sprawdze jeszcze dziisiaj jedną rzecz i dam znać za pare minut

 

 

Edit:

Znam przyczynę. Gdy serwer lekko przymuli a prtzy okazji nasz internet nie wymiata skrypt próbuje sie wykonać ile razy tylko może ... muszę zablokowac w js że moze być max jedno odświeżenie i tyle ... tylko jak to zrobić ? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.