Skocz do zawartości

Nowe Uni


Axen

Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug mnie nowe Uni przyczyni sie do kleski uni 2 i 3... na uni 3 gra garstka graczy a po otwarciu nastepnego uniwersum to uni padnie ... -,- bedzie to po prostu wymarlo uniwersum -,- Tak samo na uni 2 kiedys widzialem aktywnosc po 100 graczy... teraz 30 - 40. To bedzie wielki cios dla gry az w koncu bedzie tyle uni ze na kazdym bedzie grac po 10 osob i taka wlasnie bedzie zabawa -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz przegladam internet ale z reklama spotkalem sie tylko na jakims forum na ktorym osobiscie zapraszales do gry. Nie spotkalem sie z zadnymi banerami na temat tego serwera. Moze by tak portale spolecznosciowe, jakis maly baner nie powinien kosztowac zbyt duzo. Wejsc z nimi we wspolprace - my was, wy nas? na pewno dodatkowy baner nie bedzie az tak uciazliwy a korzysci duze jak dojda gracze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

RockHorn:

Napisałeś, że na każdym uni jest ktoś o takiej sile, że innym się nie chce grać. Na początku u4 byłem w top10, a sojusz mieliśmy z kolegami top1 (Last Phoenix). Po wprowadzeniu sklepu po 1 dniu z pozycji 8 spadłem na 15, a 2 dni później 25. Pierwszemu graczowi zrobiło się nagle kilka razy więcej pkt. od gracza na 2 miejscu. Nie będę już pisał kto nim był bo to chyba oczywiste :)

 

Rozumiem że wszystko dużo kosztuje, otwieranie nowych uni jest pracochłonne. Pisałeś deusx że dużo płacicie za reklamowanie gry, ale ja jakoś tych reklam nie moge nigdzie znaleźć. Sądzę, że lepiej jakby gracze porobili konta na ogame i innych badziewiach i pospamowali graczom o tej grze. Na głupiej naszej-klasie można pospamować na śledziku :P

 

Nie wiem kiedy macie zamiar otworzyć u5 i czy wogóle otworzycie, ale ja poczekam bo to jest najlepsza tego typu gra. Macie wszystko dopięte na ostatni guzik. Pracujecie nad polepszaniem gry i Wam to dobrze wychodzi. TYLKO TEN PRZEKLĘTY SKLEP ZOSTAŁ. Rozumiem żeby byli geologowie itp. ale surowce za kase ... bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najlepsza reklama jest w serwisie kreskówka.pl, za stosunkową małą płacę jest dużo unikalnych wejść (średnio 1500 dziennie), koszt za jeden dzień wynosi 27 zł, to ponad 800zł na miesiąc - oczywiście na tyle czasu niema środków, reklamujemy się również w innych serwisach głównie w takich, której tematyka jest związana z grami mmorpg, via www itp. Korzystam bardzo często też z promocyjnych ofert, np. reklama w 30 serwisach 30% zniżki :) obecnie korzystamy z systemu adtaily (proste i szybkie wstawienie reklamy)

 

Nie mówiąc już o darmowych reklamach, które również dają wyniki :)

 

Tyle, że to tylko wejścia, szukam dalej sposobu, jak zachęcić osobę która wejdzie na stronę do rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.